Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ambicja, a bycie furiatem to co innego. Rozwiazanie taśmy i rzucenie na trawę ma inny ciężar gatunkowy niż skopanie przeciwnika w czasie meczu, a kolegi z drużyny na treningu. Przynajmniej tak mi się wydaje.
19
Niech Mareczka z Asem może ocenią grę Realu, która dupy nie urywa, a nie prują się do Barcy.
Btw. Te reklamy na wersji mobilnej to już przegięcie pały. Co nie kliknę to cholerna reklama.
0
Ile masz złotych piłek żeby to oceniać? :)
0
A co miał mowić? Przyszedłem odcinać kupony i wpisywać Barce do mojego piłkarskiego cv?
Chłopina raczej zdaje sobie sprawę, że jego rozgrywki to będzie CDR, a Mats ma niepodważalną pozycję.
0
Brzydkie zachowanie Ronaldo. Bardzo możliwe, że był to najlepszy sezon w jego karierze. Szkoda, że tak głupio się zachował i poleciał za pieniędzmi do Interu, a finalnie wylądował u prześcieradeł. Gość był genialny, ale i tak Henry był lepszy :D.
W końcu klub walczy o swoje i bardzo dobrze. Nie można wiecznie nadstawiać policzka i spokojnie patrzeć na to co się dzieje.
Fabio jest dobrym przykładem, że trofea mogą decydować o wygranej ZP. Jeżeli to się potwierdzi, to ja kuźwa chcę przyznania ballona Inieście!
11
Pewnie skończy się na taktyce a'la Bravo. Biere walizki i znikam, lepiej płacą i starać się nie trzeba.
2
O, to chyba już wiadomo kogo karać? Bydło, dobrze że nic ciężkiego tam nie było.
Wywiad chyba wyciągnięty i wyreżyserowany po to, żeby wymusić to zawieszenie dla Neya. Gdyby coś z tego wyszło to Barca powinna iść na otwartą wojnę z tymi wszystkimi frajerami, którzy ją bezkarnie opluwaja
2
Niedługo zamkną nam Leo, albo zabronią wykonywać swój zawód bo jest za dobry i nie jest to w duchu fair play. Chorych czasów dożyłem.
1
To już o wróżby i gusła zahacza. Ten zrobi to, drugi tamto. Tak samo mogę powiedzieć, że Bravo jeszcze coś zawali i tak faktycznie będzie, bo nie da się być nieomylnym. U Matsa bardziej się to rzuca w oczy bo nie gra asekuracyjnie. Raz wpakuje nas w kłopoty, a innym razem pośle taką kontrę, że nam kopary opadną. Poza tym, tyle razy co nam Marc tyłek ratował, to Bravo nawet nie miał tylu interwencji w sezonie. Poza tym, im więcej błędów teraz, tym mniej w przyszłości.
31
Bardzo mnie ucieszył ten babol Bravo. Stawiacie go tutaj za wzór, niemal legendę klubu, a przy pierwszej okazji udowadnia jakie głupoty potrafi wyczyniać i nie jest tak, że tylko Mats popełnia błędy. Mało, że dograł do Suareza, to jeszcze dostał czerwo. To dopiero wielbłąd.
Naszego bramkarza trzeba wspierać, a nie przeklinać rzeczywistość, bo Chilijczyk taki idealny nie był. Mało kto o tym pamięta, bo Marc "wypłakał" pierwszy skład.
10
Za bycie z Madrytu
0
Pewnie Lio drepcze, a Krysztianu dochodzi do tylu sytuacji ;)
61
Zero klasy. Czego ja się spodziewam po kibicu śmietankowych?
0
Ribéry płakał jak czytał.
0
Właśnie dobrze na tym wyjdziemy. Paco jest gotowym produktem, który potrzebuje tylko zgrania z drużyną, a Munir teraz dopiero nabierze doświadczenia i za jakieś dwa lata może mieć pewne miejsce... Na ławce.
7
Za takie zawody rudy powinien dostać 0. Makabrycznie nieodpowiedzialny człowiek, po takim meczu (kolejnym) więcej bym go na boisko nie wpuścił.
0
Piosenkarzem. Gra też Negana w the walking dead
0
Szkoda Umtitiego. Patrząc na to co on robił w tak ważnym meczu to ja nie mam złudzeń, że powinien być w tym zestawieniu. Nie wiem co obrońca musiałby zrobić więcej. Chyba strzelić co najmniej dublet, zastąpić bramkarza i obronić karnego.
0
Kluczem do sukcesu jest wybicie mu z głowy strzałów na dwa tempa. Uderza przez to niemal z miejsca i strzał jest sygnalizowany. W Europie mało który bramkarz położy się przy takiej sztuczne. Chciałbym żeby karne strzelał Luisito lub Rakieta. Oni nie będą się patyczkowac tylko grzmotną z całej siły i wtedy tylko szczęście może uratować bramkarza.
2
Pezio chyba ma ból dupy z tymi pięcioma piłkarzami. Barca zrobiła dużo, stosunkowo niedrogich transferów, a Realowi nie wyszło z Pogbą, bo Utd wyłożyło kupę kasy, a jakby chłop zadłużył klub na kolejne 100 parę milionów to by go chyba ukrzyżowali na santiago.
Zależy jak podejdą do złotej piłki, Leo gra lepiej, zwłaszcza teraz to jest dysproporcja, ale te cholerne trofea, w których zdobycie CR miał podobny wpływ jak ja na pogodę, to Messi mógłby na luju stawać i i tak nic z tego bo one zaważą na wszystkim
26
Mam wrażenie, że Umtiti stanie się naszym nowym Abidalem. Solidny, pewny w tym co robi, zostawi serce na boisku i tym zaskarbi sympatię kibiców.
Od samego transferu gadam, że 20 mln na Rudego to zmarnowane pieniądze. Tak, wiem, bramka z Realem, ale ile on nam już spotkań zawalił?
1
Za to Bravo wczoraj pokazał jak gra nogami. U nas bardzo rzadko mógł się w tym wykazać i jak już to robił, to albo najbliższy zawodnik, albo oddawał piłkę przeciwnikowi. O to trudno mieć pretensję, bo od początku miał być tym drugim, tylko 80kg szczęścia w postaci Songa odmieniło mu karierę i przez dwa lata był solidnym bramkarzem Barcelony.
3
Poza tym, że lubił odprowadzać piłkę wzrokiem, to dużo nie miałem mu do zarzucenia. Tylko pięknie zamknął mordy hejterom Matsa dając dup@ jak amator.
0
Podobno Bravo nie zalicza pustych przelotów i głupich zachowań. Nie dość, że Leo go położył przy pierwszej bramce(a powinien był wiedzieć co zrobi Messi), to jeszcze wyłapał retrospekcje i podał do Luisito.
Podobno Mats jest taki lujowy, a pokazał nam wczoraj dlaczego to Bravo uciekł do City. Niemiec jest fenomenalny jak na swój wiek.
0
Od dawna mowię, że ten gość w Barcelonie to nieporozumienie
1
Mats Ty dziku :o
2
Tekst na tyle długi i poruszający tyle spraw, że ciężko się do wszystkiego odnieść, ale...
Na dobry początek- tytuł to jakieś habala habala- kompletnie niezrozumiały.
Nie można oczekiwać od City, że nie ma wielkiej piłkarskiej tradycji i weszli na salony pokazując czeki na wejściu. Nikt nie będzie budował historii klubu przez najbliższe 50 lat, bo komuś się nie podoba ich sposób.
Wybór dla mnie oczywisty. Przede wszystkim w City miał zawodników, o których ubiegał trenując Barce, więc od razu mógł na nich budować drużyne. Wiedział też, że nikt nie będzie mu mówił jak ta drużyna ma wyglądać i miał na to niewyobrażalne sumy. Z całym szacunkiem dla 4rsenalu, na teraz to europejski średniak, który trzeba by kompletnie przebudować i ustabilizować, co wymaga czasu, a Pep nie lubi długo być w jednym klubie. Utd prezentuje inne wartości, a co samego zarządzania, to tam też wydaje się bajońskie sumy.
Nigdy nie podebrał nam ważnego zawodnika, jak go o nas pytali to zawsze bronił klubu jakby cały czas stał u jego sterów. Zaproponował grę tylko tym, którzy byli rozgoryczeni sytuacją w klubie i pasowali do jego koncepcji i wszystkie 3 strony dobrze na tym wychodziły.
Życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieje, że bogaty w nowe doświadczenia do nas wróci i będzie nas trenował przez długie lata.
0
Mnie też by adoptowali
1
Żewłakow i Szpaku to chyba mocno ćpają
0
No nie gadaj, że aż taki wpie**** dostaną od Legii. Może bedzie wyrównany mecz :)