Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby...
0
"Miałeś chamie złoty róg", który teraz gania w niebieskiej koszulce. Cesc był naturalnym następcą Xaviego.
Gdyby Busi ogarnął siebie i swoją grę, to też mógłby bardzo fajnie rozgrywać piłkę.
2
Bez kitu nie wiem jak można obwiniać Matsa za ten mecz. Przy wolnym tak samo, piłka przeszła mu po palcach, a spodziewał się (ja w sumie też) strzału nad murem, a nie jego stronę. Poza tym, to sam strzał może być pokazywany na treningach.
1
Tak jest i nie był to atak na niego, bo jak już trafi z taktyką, to jest super. Gorzej jak nie trafi. Wtedy nie potrafi reagować, ewentualnie czasem przekombinuje i najlepsza drużyna świata biega i nie wie co robić. Nie da się tak jak z pamiętnym 4-0 z Milanem, że piłkarze opracują na szybko jak grać. Po to jest trener.
9
Guardiola wczoraj udowodnił dlaczego jest jednym z najlepszych, a Lucho czemu mówią na niego wuefista (niestety często to robi, a ten sezon już szaleje). Nie jest tak, że Luis jest beznadziejnym trenerem, potrafi motywować piłkarzy, ale taktycznie szału ni ma. Nasza pomoc wczoraj nie istniała, nie dostawali piłek, Suarez nie wiedział co ma robić, a trzymanie Busiego na boisku to kryminał. Skład nie był aż tak eksperymentalny. Tylko dwie zmiany względem najlepszej 11. Zdjęcie Ivana i wpuszczenie dreptającego Turana. Trener jeszcze nie wie, że w pomocy nic on nam nie daje?
Szkoda strzępić ryja, oby trener wyciągnął wnioski.
0
Jak narazie to obie drużyny grają jakby w ogóle nie było linii pomocy. Dziwnie się to ogłada.
0
Karny jak luj.
1
Tak, to są wzory i można o nich powiedzieć, że to przykład dobrych ludzi, jednak czasami trzeba też oddać, a nie nadstawiać policzek.
0
Czasami przydałby się ten Ibracadabra!
0
Bo?
7
Szukanie dziury w całym. Trzeba nam takich kogucików w drużynie. Gość przyleciał z ryjem, nikt nie wie co mu powiedział, a Ney zachował się jak facet i postawił się. Co się działo w tunelu nie jest istotne. To całe tchórzostwo to też przesada. Gloryfikowanie mniejszych stawiających czoła silniejszym jest fajne, ale trzeba wykorzystywać przewagę, ot co. Szlachetna walka jest tylko na ringu, bo sędzia patrzy ;).
Ostatnio dużo tu prywaty. Niedługo zaczniecie zatrudniać blogerki. Litości.
5
Będzie pyskował to go Gruby i Masche dopadną i będzie spokój. Potrzebny nam jakiś solidny po.
0
Szczerze, to o ile Arda jest w stanie, to niech gra na prawym skrzydle, a do pomocy wycofałbym Leo. Tylko nie mogłoby być odpuszczania pressingu i cała drużyna musi bronić.
Ewentualnie Gomes niech gra i skupi się na trzymaniu pozycji i wsparciu Rakiety. Lio znowu jako kreator, tylko z przodu Luisito i Ney muszą dać radę sami, bo Messi musiałby grać za nimi.
Przynajmniej ja to tak widzę.
1
E tam...
6
Ambicja, a bycie furiatem to co innego. Rozwiazanie taśmy i rzucenie na trawę ma inny ciężar gatunkowy niż skopanie przeciwnika w czasie meczu, a kolegi z drużyny na treningu. Przynajmniej tak mi się wydaje.
19
Niech Mareczka z Asem może ocenią grę Realu, która dupy nie urywa, a nie prują się do Barcy.
Btw. Te reklamy na wersji mobilnej to już przegięcie pały. Co nie kliknę to cholerna reklama.
0
Ile masz złotych piłek żeby to oceniać? :)
0
A co miał mowić? Przyszedłem odcinać kupony i wpisywać Barce do mojego piłkarskiego cv?
Chłopina raczej zdaje sobie sprawę, że jego rozgrywki to będzie CDR, a Mats ma niepodważalną pozycję.
0
Brzydkie zachowanie Ronaldo. Bardzo możliwe, że był to najlepszy sezon w jego karierze. Szkoda, że tak głupio się zachował i poleciał za pieniędzmi do Interu, a finalnie wylądował u prześcieradeł. Gość był genialny, ale i tak Henry był lepszy :D.
W końcu klub walczy o swoje i bardzo dobrze. Nie można wiecznie nadstawiać policzka i spokojnie patrzeć na to co się dzieje.
Fabio jest dobrym przykładem, że trofea mogą decydować o wygranej ZP. Jeżeli to się potwierdzi, to ja kuźwa chcę przyznania ballona Inieście!
11
Pewnie skończy się na taktyce a'la Bravo. Biere walizki i znikam, lepiej płacą i starać się nie trzeba.
2
O, to chyba już wiadomo kogo karać? Bydło, dobrze że nic ciężkiego tam nie było.
Wywiad chyba wyciągnięty i wyreżyserowany po to, żeby wymusić to zawieszenie dla Neya. Gdyby coś z tego wyszło to Barca powinna iść na otwartą wojnę z tymi wszystkimi frajerami, którzy ją bezkarnie opluwaja
2
Niedługo zamkną nam Leo, albo zabronią wykonywać swój zawód bo jest za dobry i nie jest to w duchu fair play. Chorych czasów dożyłem.
1
To już o wróżby i gusła zahacza. Ten zrobi to, drugi tamto. Tak samo mogę powiedzieć, że Bravo jeszcze coś zawali i tak faktycznie będzie, bo nie da się być nieomylnym. U Matsa bardziej się to rzuca w oczy bo nie gra asekuracyjnie. Raz wpakuje nas w kłopoty, a innym razem pośle taką kontrę, że nam kopary opadną. Poza tym, tyle razy co nam Marc tyłek ratował, to Bravo nawet nie miał tylu interwencji w sezonie. Poza tym, im więcej błędów teraz, tym mniej w przyszłości.
31
Bardzo mnie ucieszył ten babol Bravo. Stawiacie go tutaj za wzór, niemal legendę klubu, a przy pierwszej okazji udowadnia jakie głupoty potrafi wyczyniać i nie jest tak, że tylko Mats popełnia błędy. Mało, że dograł do Suareza, to jeszcze dostał czerwo. To dopiero wielbłąd.
Naszego bramkarza trzeba wspierać, a nie przeklinać rzeczywistość, bo Chilijczyk taki idealny nie był. Mało kto o tym pamięta, bo Marc "wypłakał" pierwszy skład.
10
Za bycie z Madrytu
0
Pewnie Lio drepcze, a Krysztianu dochodzi do tylu sytuacji ;)
61
Zero klasy. Czego ja się spodziewam po kibicu śmietankowych?
0
Ribéry płakał jak czytał.
0
Właśnie dobrze na tym wyjdziemy. Paco jest gotowym produktem, który potrzebuje tylko zgrania z drużyną, a Munir teraz dopiero nabierze doświadczenia i za jakieś dwa lata może mieć pewne miejsce... Na ławce.
7
Za takie zawody rudy powinien dostać 0. Makabrycznie nieodpowiedzialny człowiek, po takim meczu (kolejnym) więcej bym go na boisko nie wpuścił.