Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamiast wypieprzac wszystkich piłkarzy zacząłbym od trenera. Nigdy nie byłem do niego przekonany. Cały czas to mówiłem, tylko trofea przysłoniły mi oczy - na chwile. Bo nie da sie być słabym trenerem i wygrywać. Pózniej tridente straciło formę i dupa.
Zatraciliśmy wszystko co było najlepsze. Wysoko grająca obrona dająca piłki pomocnikom, którzy dominowali wszystkich możliwych przeciwników. Wymienności pozycji w ataku i ustawianie sie do dobrych podań. Po stracie Eto'o naciskał jak zły i pierwszy pomocnik zgarniał piłkę.
Teraz byle leszcze nas cisną wysokim pressingiem. Piłkę rozgrywa bramkarz, który musi popełniać babole, bo jego trening obejmuje co innego. Obrona gra szeroko, a Busiemu nawet nie chce sie cofać miedzy stoperów. Ivanowi zależy, ale nic z tego nie wynika. Iniesta sam dużo nie zrobi, a MSN we 3 nie rozmontuje całej obrony i pomocy. Dodatkowo dziwne decyzje personalne jak Roberto na Po i kupowanie na sile bogu ducha winnego Gomesa bez zastanowienia czy jest potrzebny. Bo była okazja...
Czarę goryczy przelewa wytrzeszcz trenera jak drużynie nie idzie. Stoi i się ku*** lampi. Za polowe wynagrodzenia mogę tak samo, a moze przynajmniej zasugeruje drużynie, ze warto wrócić do podstaw.
0
Za defensywnie, za ofensywnie, za duży pressing, co jeszcze? Przed nami nikt nóg nie rozłoży, a Lucho miota się i nie wie co robic. Czas na kogoś z autorytetem i sukcesami. Żal patrzeć na to co zrobił z pomocą.
0
Pamiętam te czasy jak Leo z ALvesem rozmontowywali każdą obronę. Szybkie wymiany piłek, ruchliwość i coś z tego musi być.
0
To już lepszy byłby Rafa. On ma drybling i przegląd pola, a Paco ma... Nie mam nic do gościa, ale on naszym wybawicielem nie bedzie.
0
Jak na moje to Paco w ogóle nie powinien wchodzić. Za ciasno dla Luisito i niego na szpicy.
2
Wrzutki? Serio? Na kogo? Leo, Iniestę, Albę, czy moze Roberto?
0
Luisito, Ty dziku!!!!!!!! :()
1
Co jak co, walić wynik i sędziego, ale przez chwile bałem sie, że Umtiti już nie wstanie. Taki cios na krtań to kryminał, ale aduriz moze spać spokojnie, bo nie ma tego w protokole.
1
W takich chwilach Ibra był nieoceniony. Przy pierwszym rożnym aduriz przytuliłoby łokieć w brzuch i szybko by sie uspokoił.
1
Oho, u Lucho znowu widać w oczach, że nie ogarnia.
Nie przebudzi się MSN, to w tym meczu nic nie ugramy. Można porównać ustawienie Bilbao i nasze. Poukładany zespół vs zero pomysłu na grę.
0
Niech robią co chcą. Nie daruje im tylko deptania dorobku klubu.
4
Fajny avatar :).
0
Sprawa Neya dowodzi, że widać ;).
2
Heh. Można było nie kombinować, wyłożyć kasę, uścisnąć ręce, podziękować i życzyć powodzenia.
Po co? Transparentny zarząd musiał kombinować i niezależnie, czy kombinowali, czy wszystko zrobili legalnie, smród będzie jeszcze długo. Teraz patrzą nam na ręce i szukają dziury w całym. Jest też czym nas atakować i osłabiać formę drużyny. Jak wszystko się potwierdzi rozwiazanie będzie jedno - dymisja zarządu i wszystkich prawników odpowiedzialnych za transfery.
0
Jak Lucho będzie miał pomysł na grę pomocy inny niż "podaj do Andresa lub Leo".
0
Moze przeinstaluj sterownik. Zależy jakie głośniki/słuchawki, bo mogą być po prostu niskiej jakości i jak rozkręcisz to trzeszczą, bo już takie są.
0
Rób ćwiczenia wielostawowe. Będzie najlepsza odpowiedź anaboliczna i najlepsze efekty. Staraj się robić 1 dzień on, 1 dzień off. Nie wiem jak technicznie Ci to idzie, ale najlepiej 3-4 serie. Zależy od czucia. Masz tylko stymulować. Żadnych splitow, chyba, że bomba jest grana (a wydaje mi się, że nie)
Przysiad, wiosła, wyciskania i ciągi powinny Cie interesować. Do tego micha, bo z powietrza nie rośnie, a jak ćwiczysz od niedawna, to albo jesteś kotem genetycznym, albo to po prostu nabicie mięśnia.
0
Teraz piski, że dla CR nie liczy się kasa, ale nikt nie liczy jakie straty by ponosił z umów sponsorskich. Gra w Realu, w jednej z najlepszych lig i występuje co roku w CL. Tylko za to ma zapewnione co najmniej jedno 0 przy kontraktach. Poza tym, kto będzie (w Europie) oglądał chinoli bo Ronaldo?
0
Nie do końca. Ostatnich pare spotkań z mocnymi rywalami pokazali, że pod pressingiem Roberto nie ogarnia i dobry, techniczny gracz objedzie go jak pachołek.
8
Głupota totalna. Nie mamy po, a ten piłkarz najbardziej pasuje profilem do tej pozycji. Jest szybki, zwrotny, dobry techniczne, a nie gra, bo Lucho się na niego gniewa. Gdyby złapał formę, to dałby więcej niż Roberto.
2
Zależy czy zakumpluje się z Lucho
0
Weź tylko pod uwagę, że modernizacje były przez te lata na kredyt. Dostawaliśmy kupę siana, które teraz będziemy oddawać. Patrząc na to w jak niegospodarny sposób to wydawano, fakt, mogło być gorzej. Co nie zmienia faktu, że było i teraz też będzie kiepsko.
10
Generalnie, to przychylnym władzom z Madrytu niegdyś było bardzo blisko do goebbelsa. Był to okres, który stworzył obecna pozycje prześcieradeł.
15
Na miejscu Balea byłbym wkurw****, to on robi grę Realu z przodu, Modric nadaje tempo gry, dominuje środek pola, Ramos mógłby wchodzić tylko w doliczonym czasie, a ten małolat, który strzelił bramkę w meczu z nami na euro załatwił maszynie kolejną rundę. Jego sukces składa się z ciężkiej pracy kolegów. On nawet nie powinien stać obok Leo, który w ciężkich chwilach bierze grę na siebie, a kiedy ma za plecami Iniestę jest nie do zatrzymania.
18
Ich statystykami to można sobie du*e podetrzeć. Pozdrawiam.
2
I tu jest kłopot bogactwa. Przyjście Cou wiąże się z posadzeniem Iniesty, Denis i Rafa praktycznie przestaną grać, ale czy ta dwójka ma taki talent? Cały czas liczę na Rafę. Ma chłopak wielki potencjał i chciałbym żeby to on po odejściu Don Andresa był naszym ofensywnym pomocnikiem. Przyjście kolejnego pomocnika skończy się odejściem drugiego z braci Alcantara, a nie zdziwię się jak i Rakieta po cichu ucieknie z klubu.
1
Maszyna zawsze jest objawieniem. Każdego zaskoczył nowym uczesaniem, nieprawdaż?
0
Di matteo (czy jak mu tam było) był taką samą rewelacją wygrywając lm z Chelsea. Fura szczęścia i nic więcej.
22
Audi cup, trofeów santiago bernabeu i supercopa?
0
Po takiej wypowiedzi bym go opierniczyl. Nam też często wpadnie jakiś farfocel, ale trzeba się spiac i grać dalej.
Tak BTW. Mam wrażenie, że od dawna nikt nie analizuje naszej gry, bo każdy trener mówi o "swoim stylu", którego jakiś czas już nie widać.