Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko co się on tak trzyma? :p
0
Wiadomo, że teraz jest "na zapas", ale to już jest fotorealizm. Kopara opada. Jestem z tego pokolenia, które oglądało zlepek pikseli, a tu takie cuda.
0
Jeżeli wyciągną taką grafikę z ps4 pro i będzie co najmniej te 30 fps, to czapki z głów.
0
Akurat wymieniona dwójka nie błyszczała, więc argument z d&py.
1
Po tym meczu na nikim wieszać psów nie będę. Patrząc na to co mamy, to tylko szczęścia nam zabrakło. Przyczepić się można jedynie o to, że grał Masche. Wiadomo, że po ziemi większość czyści, ale w powietrzu tracimy, a to było kluczowe. Brakowało też jednego pomocnika grającego między liniami, bo bardzo rzucało się w oczy, że nasi grali tylko po obwodzie i między pomocnikiem, a Luisito jest czarna dziura. Brakuje naszym tego luzu. Iniesta wszedł i pyk, pyk z pierwszej, zanim dostał piłkę to wiedział komu odda. Reszta sprawia wrażenie jakby nie analizowali co się dzieje. Szkoda, że kolejny raz sędzia wypaczył wynik.
1
Nie grał źle w ostatnim meczu. Mógł chociaż na ławkę trafić.
6
Brak Vidala to kpina.
0
Nie może być. U mnie nawet w fifie nie trafia w bramkę. Powaga.
0
Pamiętaj, że Janusz Tracz ma zawsze ostatnie słowo.
0
To co takiego wygrał Francuz? Chyba Luisito jest bardziej utytułowany. Jak nie wygra Leo, to widać, że chodzi tylko o PR
0
Na pewno w środku chcę zobaczyć Umtitiego, bo przy wrzutkach Realu Masche będzie tylko statysta. Na prawej widziałbym albo Vidala, albo Argentyńczyka. Aleix nawet jak nie ma super odbioru, to jest szybki i dynamiczny, naciskając da czas Pique na dobre ustawienie się, a Masche musiałby grać mniej ofensywnie, a to nam zabierze pare możliwości w ataku. W środku pomocy na bank jakiś wychowanek. Dla adeptów naszej szkółki ten mecz ma większe znaczenie niż dla takiego Gomesa, czy nawet Ivana. Wydaje mi się, że kluczowe będzie skrócenie formacji i szybkie operowanie piłką. Wtedy okazje będą pojawiać się same. Byle tylko pomoc brała grę na siebie.
0
To chyba Alves będzie lepszy
0
Ciężko bronić napastnika, który nie stwarza zagrożenia pod bramką. Nie strzela, nie asystuje, nie wyciąga obrońców, ale.... może będą z niego ludzie. Byle ogórkiem nie jest i może w końcu załapie styl gry, bo widać że w tym problem. Koleś, który chciałby urwać się obrońcy, albo dołożyć nogę, a u nas 9 musi zejść głębiej i rozegrać. Mało kto odnajdzie się u nas na tej pozycji.
0
Ja tam wolę żeby ładnie grali, nawet kosztem pucharów. Nie da się być najlepszym przez cały czas, ale tej klasy piłkarze są zdolni do wielkich rzeczy, a męczą się z przeciętniakami.
1
Jedynym plusem tego co się ostatnio dzieje jest to, że ludzie zaczynają dostrzegać to, że nie Mats jest taki cienki, a cała drużyna gra piach.
0
Wydaje mi się, że wystarczy cudowania i trzeba zatrudnić uznanego trenera. Z tych eksperymentów to tylko Guardiola odpalił.
2
Jeżeli chcesz trenera z prawdziwego zdążenia, to trzeba szukać go wcześniej. Nie napisałem, że w marcu mają wyrzucić Lucho. Powinni szukać alternatywy.
0
tylko jak zostaniesz asystentem, mordeczko!
5
Dobra, nikt mi nie wmówi, że to wina zawodników. Gramy padakę niezależnie od wystawionego składu, czy to rezerwy czy once de gala. Dałbym czas Lucho do końca lutego. Nic z tego nie będzie, to niech zatrudnią trenera z nazwiskiem i pucharami, który będzie miał autorytet, pomysł na grę i potrafiącego reagować na to co się dzieje, a nie wytrzeszczać gały i podbijać futbolówkę głową.
3
Nie przewidzieliśmy tak defensywnej gry naszego rywala? Na tablicy w szatni to chyba kutacze rysują, a nie założenia taktyczne :).
3
Paco to chyba nie lezy nasz sposób gry i tyle. Dawać Balotelliego!
3
Brakuje kogoś kto dostanie piłkę od obrońcy, rozejrzy się po boisku i poda tam, gdzie będzie można stworzyć przewagę. Denis i Rafa czekają na piłkę, pięć metrów do przodu, strata, albo podanie do tylu.
4
Lucho to chyba myśli co zje na kolacje. Ewentualnie o Bieszczadach.
0
Vidal nie bardzo ma z kim grać na prawej. Rafa cały czas łamie do środka, a Hercules ma po swojej lewej niezłą autostradę pod własną bramkę.
0
Może mi się tylko wydaje, ale młodzi grają (na miarę swoich umiejętności) tiki takę, a pierwsza drużyna holuje piłkę.
1
Nawet fajnie grają. Jest i klepa, wychodzą do piłki, odbierają w kluczowych strefach itp.
9
Gratuluję samopoczucia jeżeli nie widzisz problemów w naszej grze. Mecz z MC nie jest wyznacznikiem. Miał taki przebieg, że obie ekipy mogły to wygrać.
6
Możemy przegrywać na Anoeta i 60 lat. Tylko od prawie roku gramy jak przeciętniaki, a nie kandydaci do mistrzostwa.
0
O kurna, 20 minut. Z czego 15 pewnie gadali co było na śniadanie. Powinni analizować cały mecz i wytykać wszystkie błędy, a pózniej ustalić w czym jest problem. 20 min, heh
0
My nie potrzebujemy kogoś kto będzie grał za Andresa, a Cou ma takie same zapędy ofensywne. Potrzebujemy rozgrywającego.