0

Jak Lucho będzie miał pomysł na grę pomocy inny niż "podaj do Andresa lub Leo".

0

Moze przeinstaluj sterownik. Zależy jakie głośniki/słuchawki, bo mogą być po prostu niskiej jakości i jak rozkręcisz to trzeszczą, bo już takie są.

0

Rób ćwiczenia wielostawowe. Będzie najlepsza odpowiedź anaboliczna i najlepsze efekty. Staraj się robić 1 dzień on, 1 dzień off. Nie wiem jak technicznie Ci to idzie, ale najlepiej 3-4 serie. Zależy od czucia. Masz tylko stymulować. Żadnych splitow, chyba, że bomba jest grana (a wydaje mi się, że nie)
Przysiad, wiosła, wyciskania i ciągi powinny Cie interesować. Do tego micha, bo z powietrza nie rośnie, a jak ćwiczysz od niedawna, to albo jesteś kotem genetycznym, albo to po prostu nabicie mięśnia.

0

Teraz piski, że dla CR nie liczy się kasa, ale nikt nie liczy jakie straty by ponosił z umów sponsorskich. Gra w Realu, w jednej z najlepszych lig i występuje co roku w CL. Tylko za to ma zapewnione co najmniej jedno 0 przy kontraktach. Poza tym, kto będzie (w Europie) oglądał chinoli bo Ronaldo?

0

Nie do końca. Ostatnich pare spotkań z mocnymi rywalami pokazali, że pod pressingiem Roberto nie ogarnia i dobry, techniczny gracz objedzie go jak pachołek.

8

Głupota totalna. Nie mamy po, a ten piłkarz najbardziej pasuje profilem do tej pozycji. Jest szybki, zwrotny, dobry techniczne, a nie gra, bo Lucho się na niego gniewa. Gdyby złapał formę, to dałby więcej niż Roberto.

2

Zależy czy zakumpluje się z Lucho

0

Weź tylko pod uwagę, że modernizacje były przez te lata na kredyt. Dostawaliśmy kupę siana, które teraz będziemy oddawać. Patrząc na to w jak niegospodarny sposób to wydawano, fakt, mogło być gorzej. Co nie zmienia faktu, że było i teraz też będzie kiepsko.

10

Generalnie, to przychylnym władzom z Madrytu niegdyś było bardzo blisko do goebbelsa. Był to okres, który stworzył obecna pozycje prześcieradeł.

15

Na miejscu Balea byłbym wkurw****, to on robi grę Realu z przodu, Modric nadaje tempo gry, dominuje środek pola, Ramos mógłby wchodzić tylko w doliczonym czasie, a ten małolat, który strzelił bramkę w meczu z nami na euro załatwił maszynie kolejną rundę. Jego sukces składa się z ciężkiej pracy kolegów. On nawet nie powinien stać obok Leo, który w ciężkich chwilach bierze grę na siebie, a kiedy ma za plecami Iniestę jest nie do zatrzymania.

18

Ich statystykami to można sobie du*e podetrzeć. Pozdrawiam.

2

I tu jest kłopot bogactwa. Przyjście Cou wiąże się z posadzeniem Iniesty, Denis i Rafa praktycznie przestaną grać, ale czy ta dwójka ma taki talent? Cały czas liczę na Rafę. Ma chłopak wielki potencjał i chciałbym żeby to on po odejściu Don Andresa był naszym ofensywnym pomocnikiem. Przyjście kolejnego pomocnika skończy się odejściem drugiego z braci Alcantara, a nie zdziwię się jak i Rakieta po cichu ucieknie z klubu.

1

Maszyna zawsze jest objawieniem. Każdego zaskoczył nowym uczesaniem, nieprawdaż?

0

Di matteo (czy jak mu tam było) był taką samą rewelacją wygrywając lm z Chelsea. Fura szczęścia i nic więcej.

22

Audi cup, trofeów santiago bernabeu i supercopa?

0

Po takiej wypowiedzi bym go opierniczyl. Nam też często wpadnie jakiś farfocel, ale trzeba się spiac i grać dalej.

Tak BTW. Mam wrażenie, że od dawna nikt nie analizuje naszej gry, bo każdy trener mówi o "swoim stylu", którego jakiś czas już nie widać.

1

Ludzie są bardzo kreatywni :)

2

Czepiasz się. Nie słyszałeś o athletic madrid?

0

Trochę tych spotkań wyjazdowych odbył :p

3

Zapytaj o to Zlatana.

0

W życiu bym na PiS nie zaglosowal, ale już mnie wnerwia takie pieprzenie. Kod to banda oszołomów, która straciła stanowiska i przywileje, robią jakieś niesmieszne ustawki jak "pobity przez policję" baran kladacy się na jezdni. Trybunał upoityczniony przez po (jak kradli nasz hajs z OFE to było zgodnie z prawem, itp), a warto sobie powiedzieć, że na protestujących tusk wysyłał policję, szły pałki i kule gumowe w ruch (wiem co mówię, bo ojciec jest oficerem w policji). PiS nie jest dobra zmianą, ale za to co się dzieje teraz odpowiedzialna jest stara banda.
Ps. Zapomniałem o wolnych mediach za po i podsluchach.

0

Sam Messi to zdementował. Mówił, że każdy oskarzal go o złe traktowanie tych zawodników, a wcale tak nie było

7

Czarnoskóry Marlon własnością Barcy, no, no, a mówili, że znieśli niewolnictwo :).

1

Przerabiałem już chyba wszystkie systemy [nawet symbiana ;)], WP, Androida i teraz iOS, zgodzę się co do tego, ze nie jest to tak funkcjonalne, ale komfort użytkowania przebija wszystko. Nic się nie wiesza, nie ma z niczym problemów.

0

Kupisz iPhone, to zobaczysz czemu. Są zajebiste w użytkowaniu.

18

Byle nie Terry :v

0

No i tu nie pasuje wypowiedz. Napastnik traci swoją wartość szybciej niż taki pomocnik, bo jest najbardziej przekopanym zawodnikiem. Biegać to i do 40 może, ale urazy dużo bardziej ograniczają.

24

Chyba ktoś tu ma kompleks Lio. Krysztianu i zmiana pozycji :v. Chyba z lewego na prawe skrzydło. On nie jest tak kompletny jak Messi, że może zająć każdą ofensywną pozycję.

5

Fatalny to Ty jesteś :)

0

Moglibyśmy dla odmiany dostać kogoś "słabszego". Chciałbym Benefice. Daleko nie ma, a i lajtowo powinni ich objechać. Tym razem Real mógłby wpaść na Bayern i rozpocząć nowa klątwę 1/8 :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?