Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To czekamy na poranne okładki. I analize drugiego karnego na głównej stronie asa i marci :)
POZDRO DLA RAMOSA! :D
0
Sam zaczynam wątpić czy to fart, czy wyrachowanie. Zawsze jest ten sam scenariusz i nikt nie ma na to pomysłu.
0
Wie co gada. Jeżeli ma ich ktoś powstrzymać, to tylko Barca jest do tego zdolna.
14
Mam przeczucie, że najaktywniejszym napastnikiem w polu karnym PSG będzie nie kto inny jak Pique :).
6
A jaki ból dupy był o te wrzutki :)
0
To pewnie wiesz, że obecne lg z serii 6 i 7 są na rgbw, czyli du#a, a nie 4k, mają słaby kontrast, a 100hz matryca jest od 7707 (rgbw), a "warto" dopiero kupić 8. Obecnie lg to najwieksza lipa jaka można spotkać w sklepie.
Generalnie to z tego co jest kupił bym albo panasa ds630, bo 100hz panel (chociaż kiepsko doświetlony), albo Sony wd75. Niby 50hz, za to 10 bit, dobrze doświetlony, ładne kolory i dobrze wykonany.
4k poniżej 55" mija się z celem i trzeba wyłożyć minimum 5 koła. Ja za swoją 43 w755 dałem prawie 3, ale tv jest kocur. Tylko takiego już nie kupisz :).
E: HDR HDRowi nie równy. Dobre full hd ma większa jasność matrycy niż połowa telewizorów 4k.
Tak, sprzedaje tv już 4 rok.
0
4 polecenia, przypadek?
2
I to jest to. Podziwiam ludzi, którzy myślą że cały czas gramy tiki takę i system gry się wypalił.
Trzeba kogoś z charakterem i umiejętnościami na ławkę, a nie Lucho, który tylko zniszczył to co było w nas najlepsze.
1
Systemu nie trzeba odmienić. Trzeba wrócić do tiki taki i futbolu totalnego.
3
Ryzykować banem. Albo grubo albo wcale :v
Jak mieli grać jak trener nie ma taktyki i sam w wywiadzie mówi, że nic nowego nie wprowadza, bo nie ma czasu?
0
Ja problem od dawna widzę w Lucho. Od samego początku mi nie pasował i można to prześledzić w komentarzach.
Trener rozbroił naszą najlepszą broń, a mianowicie pomoc. Brakuje tam kreatywności i intensywności. Pomocnicy stoją i nie wiedzą co mają grać. Powinni dominować środek pola i penetrować podaniami obronę rywala. Przy takim napadzie mielibyśmy dużo więcej bramek. Futbol totalny zamienił w futbol fatalny polegający na długiej piłce z obrony do ataku, a tam 3 napastników ma robic wszystko samemu. Druga linia jest po to żeby przeszkodzić przeciwnikowi i dać się ustawić w obronie. Nie ma automatyzmow, nie ma pomysłu, nie ma nic. Z kolektywu polegamy na umiejętnościach indywidualnych. Przy takich zawodnikach taka "taktyka" jako tako funkcjonuje. Trzeba pomysleć o rozgrywającym, którego po odejściu Xaviego i Cesca nie mieliśmy i zaufać Rafie. Chyba, że wywalamy z 70 baniek na Cou w miejsce Iniesty.
9
Silva sobie moze myślec jakby to było w Barcelonie. Jak miał okazje u nas zagrać, to rodzina mu głodowała. Nie lubię takich ludzi.
4
Szkoda, że na SB muszą kible remontować i nie można grać tam finału.
2
Nie dziwię się im, sam też o tym gadam, ale prawda taka, że pare lat temu drukowanie pod Real nic nie dawało, bo graliśmy kosmiczną piłkę. Trzeba gadać o ustawianiu Ła liga, ale trzeba też zmienić trenera, bo z takim składem nie możemy grać jak średniak.
7
Porwać. Syndrom sztokholmski jest popularny o tej porze roku.
1
Ja bym rzucił wszystkie siły na lm. Tryplet stracili, to trzeba przeszkodzić w zdobyciu najbardziej prestiżowego pucharu. Z ligą się zobaczy.
1
Sytuacja taka, że jak Real przejdzie to mimo niewielkiej ilości ewentualnych spotkań w pk muszą odczuć zmęczenie. Jednak dobrze by tez było jakby już teraz stracili szanse na tryplet, bo znowu się przeslizgaja jak rok temu
0
A luj wie czy to byłby ten sam Luisito. Nabrał ogromnego doświadczenia, a w tym czasie i tak mieliśmy topowe 9.
0
To nie jest gruba dupa :p
Fajna, a nie płaska jak u większości.
1
Złapałbyś taki to byś inaczej gadał :p
0
Ciekawe czy Aleixa zaprosili :p
0
MSN spuszcza z tonu i Lucho notuje słabsze wyniki, nie ma gry ofensywnej itp. Patrząc na te trzy lata muszę przyznać, że Barca to samograj zależny od formy napastników. Sorry, ale nie mamy odpowiedniego trenera.
0
Bramki bramkami, ale to co gra Neymar stawia go na pierwszym miejscu w drużynie. Luisito znowu zajechany i piłki nie potrafi przyjąć, a Leo przestał się popisywac i gra pod drużynę. Zwłaszcza, że w jakimś gazie to Argentyńczyk nie jest.
0
Kontuzja Iniesty to dobra okazja dla Rafy, który mam nadzieję, że dostanie szanse i ja wykorzysta. Ma w sobie chłopak odrobinę tej magii. Wolę go 100x bardziej od Denisa, który mimo potencjału jakoś mnie nie przekonuje.
2
Jak naszych okładają, to jest spoko i teatr, ale jak wyjdziemy z taką samą agresją, to odrazu bandyci. Ku***
0
Po tym zdj dupy nie urywa, ale jakieś skurcze w przywodzicielu można mieć. Moze dobrze rozmasuje
0
Nie pamiętam :). Wiem, że siadaliśmy gdzie nam pasowało, ale to zależy od organizatora.
0
Bo my strzelimy bramkę, a w Realu oddadzą piłkę, tj. na siłę zagrają do maszyny.
0
Po prostu tutaj nie ma co bronić trenera, bo widać, że to jego widzi mi się. Vidal grał dobrze i w razie kontuzji Roberto wszedłby na boisko i był pewnym punktem. Nie da się obronić podejścia Lucho.
0
To teraz jeden mecz Luisito, jeden mecz Paco? Myśle, że dałby rade nawet w 3 meczach z rzędu. Lucho ma swojego pupila i tyle. Roberto będzie leżał na murawie, a i tak ma 11. Najpierw Bartra, teraz Vidal. Oby pogonili go po sezonie i niech zatrudnią poważnego trenera.