0

Za pierwszym razem to było coś. Teraz to marna podróbka. Nawet okoliczności nie te.

0

O ostatniej nieudanej przewrotce CR pisali przez tydzień.

1

Ja mógłbym odpowiadać za grę ofensywną. Tak samo gówno bym grał, ale chociaż pobieralbym niższa pensję.

0

No i prawidłowo. Nie można się prosić o transfer. Jak nie teraz to nigdy. Bedzie ktoś inny.

0

Przyjąłbym ten transfer na spokojnie gdyby nie było takiego tłoku w pomocy. Przyda się taki Keita, ale... Jak nie było rozgrywającego, tak go nadal nie ma, z ofensywnie grających MF jest Iniesta, od biedy Rafa i tyle. Kupujemy kolejnego gracza, który nie pasuje do naszej taktyki. Transfer Songa nikogo nic nie nauczył...

0

Spokojnie, Verma był kontuzjowany i go nie odrzucili (mimo sprzeciwu lekarzy).

4

Nie grzesz

1

A do czego doprowadziło nas MSN w poprzednim sezonie? Głośne transfery nikomu pucharów nie dały.

1

Jak można mowić, że Bale jest najsłabszy... Jak tylko nie ma kontuzji to ciągnie ich grę aż miło. Zawsze robi najwięcej wiatru w meczach z nami, a CR macha łapami i walnie na pustaka w 89' i Motm. Karim kamerzysta to już w ogóle kryminał.

Jeżeli młody chce grać u nas, to Real moze dać i 300 baniek. To on na sam koniec decyduje. BVB przejedzie się na tej pazerności... albo kupi go Bayern za 80mln i nic się nie zmieni.

2

Nikt nie odda tanio swojej największej gwiazdy. Teraz trzeba udać się do Kogutów po Dele Alli / Eriksena lub Bayernu po Thiago. Może pyknie. Ja bym kupił Seriego, spróbował jeszcze z Dembe za rozsądny kwit, a jak nie to Alexis drogi nie będzie. Nie chcą sprzedać to Elo. Lepiej mieć sezon w du*e i rozsądnie znaleźć wzmocnienia na kolejny.

0

Na dobrą sprawę, to chyba dopóki nie mamy kasy Ney może wrócić w każdej chwili?

0

Mają robić bo wypada? Róbmy wszystko bo wypada... Trzeba mieć czasem godność i mieć to w dupie.

0

Trololololol

Pozdrawiam.

0

Kuchego to Ty szanuj!

0

E no, nie strasz! Myślałem, że Messiego też kupili. Leo jest najlepszy na świecie.

1

Neymar chce grać z najlepszymi i podoba mu się projekt sportowy paryżan.

1

Kiedy tak patrzyłem na jego reakcję po wyjściu ze stadionu, to załapałem. Kochają go w Brazylii, pokochają w Paryżu. W kraju już jest bogiem. Tam będzie. U nas byłby jednym z wielu i takie same owacje dostałaby połowa zawodników.

Ney ma wielkie ego. I tyle.

5

Ale czujesz wkur*** ciapatego i Neya? :)

4

Mój wymarzony finał LM.
90" +3

Busi kasuje atak PSG, po piłkę wraca Lio. Mija dwóch rywali, podaje do Luisito, który zastawia piłkę i oddaje ją Inieście, który mija zwodem przeciwnika i wykłada patelnię Messiemu. Gol, koniec meczu. To byłoby piękne. Ney przypomniałby sobie gdzie mógł grać z tymi najlepszymi.

7

Nie wiem jak to jest, że z kazdym transferem mamy pod górkę. Rozdajemy zawodników za bezcen, a do nas nikogo nie puszczą.

15

Przekonał go projekt sportowy, a nie gadał z trenerem i nie wie gdzie i jak ma grać. :D

1

Kuchy. Gdyby nie oddanie klubowi, to już miałby kilka ballonów.

4

Sory Gościu, ale pier**** głupoty. Każdy wielki klub, który zdobył wiele i ma niepodważalna pozycje coś spajało i doprowadzało do tych sukcesów. Jakaś idea, miłość do klubu, oddanie. Na pieniądzach nic nie zbudujesz, bo zawsze ktoś da więcej. Ani City, ani PSG nic nie osiągną. My zdobyliśmy trofea z wychowankami i ludźmi, którzy marzyli o grze u nas, w Realu pójdą za sobą w ogień. Utd i Milan były zbudowane na jedności drużyny. Takie twory jak Chelsea, City, PSG mają tylko przebłyski. Nic więcej.

0

Leo spokojnie poszedłby za więcej

3

Gadajcie co chcecie, ale tu pasuje cytat nt. Figo:
"Nienawidzimy Cię tak bardzo bo tak bardzo Cię kochaliśmy. "

Ney dał nam wiele pięknych wspomnień. Kiedy nie wierzyliśmy, on wierzył i szarpał na skrzydle. Jak przyszła oferta PSG, wbił nam wszystkim nóż w serca.

Jednak Barca jest ponad to. Była, jest i będzie bez Neya. Nawet odejście Leo nie złamie klubu z taką trafycją.

To koniec pewnej, pięknej historii. Zarazem początek nowej.

Visca el Barca!

0

Też wolałbym go pożegnać, ale w grę wchodzi duża kasa i duże konsekwencje dla kupującego. Abdulowi może zmięknąć fajka.

0

Póki co, to Ney jest naszym zawodnikiem. Nawet nie zdziwię się jak zostanie z nami.

21

Chyba szejk zaoferował Pastore, że ma oddać numer Neyowi.

15

Ale byłoby pięknie położyć łapy na Isco :D.

173

Wydaje mi się, że zawiódł Leo bardziej niż nas wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?