15

No, to od jutra Krysztianu lutuje z każdej możliwej pozycji :))))

0

Paulinho to taran i on powinien wbiegać w pole karne. Tylko często gra w linii z napastnikami

0

Tylko ciekawe, czy Paulinho ma wychodzić tak wysoko, czy robi to sam z siebie? Jeżeli samowola, to z mocnym rywalem byłoby pozamiatane.

0

Chyba w Barcelonie są osoby bardziej kompetentne od nas i potrafią znaleźć takiego gracza?

37

A ja bym już go nie chciał. Mamy cały rok na znalezienie kogoś o podobnej charakterystyce i za mniejsze pieniądze. Mało tego, u nowego trenera każdy gra o klasę lepiej. Może nie potrzebujemy Cou.

1

To stary numer. Orżnie Cię, a Ty nic nie zrobisz.

2

Byle nie dosłownie :v

1

To jest przykre co się dzieje. Seri marzy o grze dla nas, miał to na wyciagnięcie ręki i dupa. Takie bawienie się emocjami.

Co nie zmienia faktu, że jest nam niezbędny. To aż oczy bolą jak patrzy się na rozegranie piłki od tylu. Trojkat Mats - Pique - Umtiti klepie piłkę i nie ma komu podać, bo nikt nie podchodzi. Potem tylko rzucić w dobry sektor i jesteśmy pod drugą bramką. Trenerem nie jestem, ale nawet ja to widzę.

12

Wincyj karnych!!!!!

22

Masa doda wytrzymałości? Głupoty gadasz. Wręcz będzie odbierać mu tlen. Bolt biega krótkie dystanse. Tam masa jest cenna, bo zwiększa jego siłę. Popatrz na maratończyków.

0

Póki co to tylko szypułka...

1

Kiedyś już mieli rozjechać Levante, a przerżnęli. To chyba te magiczne barwy. Trzeba trzymać kciuki.

5

Chyba ich pogrzało. Dojdzie do tego, że Europejczyk będzie zarywał noc dla el Clasico. Niech się w łeb pier****.

3

Ty to zauważasz tylko jak trzeba kogoś hejtować.

0

Trochę mu się nie dziwię, że stracił motywację. Rok temu grał dobrze. Strzelał, asystował i w nagrodę Lucho przyspawał go do ławki. może Arda ma jeszcze coś do udowodnienia. Chciałbym.

34

Zdrowy i ograny Rafa wciąga nosem wszystkich naszych pomocników oprócz Iniesty i Busiego. Nie skreślajcie go. Jest silny, ma podanie i umie dryblować. Po takim ataku jak wtedy w Rzymie każdy doznałby urazu. Obecny jest konsekwencja poprzedniego.

5

Zrobili Cię w luja. Te karty to na ratach mają w planach. Sprzedać tyle i tyle plus ubezpieczenie. Niby tak jest bank dogadany z siecią sklepów :). Zamiast dostać zwykła umowę ratalną wcisnęli Ci kartę. Ubezpieczenia też nie są obowiązkowe.

Wiem, bo sam tam pracowałem.

9

Pewnie autokorekta

0

No bez przesady. Pamiętam ten śmiech przez łzy prześcieradeł, że Ney rozwali nam szatnię.

3

A ja odpowiem tak:
Można mieć wielki talent i wielkie ego i być jak CR - wiecznie drugim.
Można mieć wielki talent i dużo pokory i być najlepszym jak Leo.

Podstaw sobie teraz Neya i Dembele.

9

A ja bym chciał, żeby to Rafa i Roberto dostali ich minuty. Denisa bardziej widzę na skrzydle.

0

Przynajmniej jedynka na silniku dzikiego gonu.

0

Zagrałby w takiego nowego wiedźmina.

0

Jeba** :-o.

10

Znajdź takie w dobrym stanie, to Rutkowski poczuje konkurencje.

11

Okienko zamknięte, to człowiek jakiś taki spokojniejszy.

0

Czyli podkupienie nam Neymara można obrócić w sukces :D. Gdyby nie to, to zarobilibyśmy kosmiczne 4 mln euro.

0

Co roku wydajemy ogromne sumy ma transfery. Barca to nie PSG i państwo nie zrobi nam przelewu. Co innego zaniechanie transferu Seriego.

0

Skąd mieli wziąć te 160 baniek?

0

Najbardziej prawdopodobne to są te barwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?