Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wychodzi brak ofensywnego pomocnika. Wyprowadza piłkę z obrony, Marco przebiegnie z 10 metrów i ch***. Nie ma komu minąć zwodem przeciwnika i zagrać w pole karne.
0
Ten pajac z gwizdkiem, to kolor koszulki pomylił.
3
Będąc szczerym - złe miejsce do szukania takich porad. Byle Pszemek po pierwszym semestrze, albo trol się trafi i taki będzie finał. Lepiej odrazu iść do specjalisty.
4
Jak słyszę hymn Realu, to mam przed oczami komunistyczne defilady. Taki dziwny, podniosły i źle się kojarzy.
4
Żałosne to jest. Cała drużyna jak kołki. Oby z nami tak zagrali.
7
Problem raczej w podejściu do spotkań z "ogórkami". Widać, że nikt nie chce się przemęczać (po części słusznie), a potem trafia się farfocel i bijemy głowa w mur. Tych farfocli wpada nam dużo przez brak koncentracji, a nadgonić trudno - wszystkie druzyny podchodzą do nas z dużym respektem i wolą zamknąć się w swoim polu karnym.
Mamy szeroką kadrę i powinniśmy dać radę grać przynajmniej na 80% większość spotkań.
0
Kilkadziesiąt lat temu najlepiej wyszkolona i wyposażona armia, a teraz parodyści, ale to wszystko jest przewrotne.
Chociaż i tak w razie agresji, to przejechaliby się po nas w kilka dni.
0
Kolega mówisz?
3
Poplynales. Roberto jest dobry do ataku pozycyjnego i ogólnie w ofensywie. W obronie zbyt wiele nie daje.
0
Sam kupowałem golfa i samochód mogę polecić, gorzej z tymi silnikami. Mała komora i turbo, to złe połączenie. Głupota dla mnie jest zakładać, ze napewno sie zepsuje, ale powinieneś mieć z tylu głowy, ze to nie sa udane silniki. Za to nie spalindużo i bedzie w miarę żwawy.
8
Kiedyś na stronie były koszulki z okazji trypletu. Odezwij się do redaktorów, może da się taką wyrwać
18
Już pomijając Neya - Titi to był przekozak. Nigdy nie widziałem tak poruszającego się zawodnika. Biegał z elegancją. Taki gentleman piłki nożnej. Ciężko mi to opisać. No i te jego strzały. Często łamał do środka, sadzał bramkarza na dupie i uderzał przy dalszym słupku. Jak dla mnie najlepszy napastnik jakiego widziałem.
0
Klasyczna zmiana - Keita za Ville.
0
Pewnie w 60 minucie Cou z partyzanta wejdzie na podmęczonego rywala i sędzia tego nie zauważy.
A tak serio, skład najmocniejszy z możliwych. Oby wygrali i życzę wam widowiska - ja nie dam rady oglądać ;((((
6
Podobno Cou zapuścił zarost i ma wyjsc w koszulce Gomesa.
11
Co kto lubi.
0
Samsung lubi zażynać aplikacje smart tv na wyłącznosć. Nie mają czym przyciągać to robią takie rzeczy.
22
Z karnego, dobitki na pustaka i jakoś się uzbierało.
1
Pique sznuruje buty...
4
Wszystko czego nie ukradles :)
4
Gdyby Tobie zaproponowali nie 1500, a 3500, to byś się pakował i o nic nie pytał. Oni mają takie samo życie, tylko na inną skalę.
31
Czego nie zrobi, to nikt nie może mieć pretensji. To żywa legenda klubu i jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - jest coraz starszy i nie może grać aż tyle co kiedyś. No i tak zwyczajnie, po ludzku. Ofertę ma świetną. Nie rywalizowalby z Barcą, więc może ją zaakceptować z czystym sumieniem.
To jest prawdziwy Pan Piłkarz.
4
Teraz to jest w złotej klatce. PSG na kasę nie poleci, nie muszą go sprzedawać.
0
Czeka na Grześka
0
Pan prezes zacznie opłacać wynagrodzenie Leo, to zacznie sugerować jak i ile powinien grać w Barcelonie. Niech wezmą się za innych zawodników.
0
Skarbówka już jedzie!!!!
6
A mógł być Pjoter
1
Bo to modne. Takie czasy. Każdy może.
0
Jak ktoś nie boi się paserstwa, to i czołg zastawisz
1
A mógł napisać piękna historię w naszym klubie. Mógł stać obok legend światowej piłki i zgarniać masę trofeów. Szkoda, myślałem, że się zmienił.
Tyle lat od transferu, a smród ciągnie się i końca nie widać. Jest wielkim piłkarzem, dał nam wiele szczęścia, ale pies mu mordę lizał. Żałuję, że do nas trafił.