1

Wychodzi brak ofensywnego pomocnika. Wyprowadza piłkę z obrony, Marco przebiegnie z 10 metrów i ch***. Nie ma komu minąć zwodem przeciwnika i zagrać w pole karne.

0

Ten pajac z gwizdkiem, to kolor koszulki pomylił.

3

Będąc szczerym - złe miejsce do szukania takich porad. Byle Pszemek po pierwszym semestrze, albo trol się trafi i taki będzie finał. Lepiej odrazu iść do specjalisty.

4

Jak słyszę hymn Realu, to mam przed oczami komunistyczne defilady. Taki dziwny, podniosły i źle się kojarzy.

4

Żałosne to jest. Cała drużyna jak kołki. Oby z nami tak zagrali.

7

Problem raczej w podejściu do spotkań z "ogórkami". Widać, że nikt nie chce się przemęczać (po części słusznie), a potem trafia się farfocel i bijemy głowa w mur. Tych farfocli wpada nam dużo przez brak koncentracji, a nadgonić trudno - wszystkie druzyny podchodzą do nas z dużym respektem i wolą zamknąć się w swoim polu karnym.

Mamy szeroką kadrę i powinniśmy dać radę grać przynajmniej na 80% większość spotkań.

0

Kilkadziesiąt lat temu najlepiej wyszkolona i wyposażona armia, a teraz parodyści, ale to wszystko jest przewrotne.

Chociaż i tak w razie agresji, to przejechaliby się po nas w kilka dni.

0

Kolega mówisz?

3

Poplynales. Roberto jest dobry do ataku pozycyjnego i ogólnie w ofensywie. W obronie zbyt wiele nie daje.

0

Sam kupowałem golfa i samochód mogę polecić, gorzej z tymi silnikami. Mała komora i turbo, to złe połączenie. Głupota dla mnie jest zakładać, ze napewno sie zepsuje, ale powinieneś mieć z tylu głowy, ze to nie sa udane silniki. Za to nie spalindużo i bedzie w miarę żwawy.

8

Kiedyś na stronie były koszulki z okazji trypletu. Odezwij się do redaktorów, może da się taką wyrwać

18

Już pomijając Neya - Titi to był przekozak. Nigdy nie widziałem tak poruszającego się zawodnika. Biegał z elegancją. Taki gentleman piłki nożnej. Ciężko mi to opisać. No i te jego strzały. Często łamał do środka, sadzał bramkarza na dupie i uderzał przy dalszym słupku. Jak dla mnie najlepszy napastnik jakiego widziałem.

0

Klasyczna zmiana - Keita za Ville.

0

Pewnie w 60 minucie Cou z partyzanta wejdzie na podmęczonego rywala i sędzia tego nie zauważy.

A tak serio, skład najmocniejszy z możliwych. Oby wygrali i życzę wam widowiska - ja nie dam rady oglądać ;((((

6

Podobno Cou zapuścił zarost i ma wyjsc w koszulce Gomesa.

11

Co kto lubi.

0

Samsung lubi zażynać aplikacje smart tv na wyłącznosć. Nie mają czym przyciągać to robią takie rzeczy.

22

Z karnego, dobitki na pustaka i jakoś się uzbierało.

1

Pique sznuruje buty...

4

Wszystko czego nie ukradles :)

4

Gdyby Tobie zaproponowali nie 1500, a 3500, to byś się pakował i o nic nie pytał. Oni mają takie samo życie, tylko na inną skalę.

31

Czego nie zrobi, to nikt nie może mieć pretensji. To żywa legenda klubu i jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - jest coraz starszy i nie może grać aż tyle co kiedyś. No i tak zwyczajnie, po ludzku. Ofertę ma świetną. Nie rywalizowalby z Barcą, więc może ją zaakceptować z czystym sumieniem.

To jest prawdziwy Pan Piłkarz.

4

Teraz to jest w złotej klatce. PSG na kasę nie poleci, nie muszą go sprzedawać.

0

Czeka na Grześka

0

Pan prezes zacznie opłacać wynagrodzenie Leo, to zacznie sugerować jak i ile powinien grać w Barcelonie. Niech wezmą się za innych zawodników.

0

Skarbówka już jedzie!!!!

6

A mógł być Pjoter

1

Bo to modne. Takie czasy. Każdy może.

0

Jak ktoś nie boi się paserstwa, to i czołg zastawisz

1

A mógł napisać piękna historię w naszym klubie. Mógł stać obok legend światowej piłki i zgarniać masę trofeów. Szkoda, myślałem, że się zmienił.

Tyle lat od transferu, a smród ciągnie się i końca nie widać. Jest wielkim piłkarzem, dał nam wiele szczęścia, ale pies mu mordę lizał. Żałuję, że do nas trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?