3

Nie ma co ironizować. Od kilku lat nie miałem wolnego weekendu i mi te niedziele pasują.

0

Oj Florek byłby witany kwiatami. Dużo lepszy prezes niż Barto :D.

0

Ja mieszkam w Wwa i nawet nie pakuję się do centrum samochodem. Za to zdazalo mi sie czekać po pol godziny pod blokiem. Czasem trzeba ch*** zaparkować :)

0

Że tak zapytam. Jesteś kierowcą w jakimś dużym mieście?

0

Pomyśleć, że w najlepszym okresie za Guardioli co jakiś czas przegrywaliśmy i było ok. Teraz dublet, jedna wtopa w lidze i wszyscy wywalają trenera. Jak w 2007 zacząłem interesować się Barcą, to byłoby nie do pomyślenia. Ba, gdyby to Valverde przyszedł po Rijkaardzie i miał takie wyniki, to by został legendą klubu :D.

0

Ten Messi to na środku obrony gra?

4

Mecz o złote kalesony, w którym trener chciał zrobić eksperyment, a tu stypa po przegranej. Nie ma co płakać. Lepiej teraz tracić punkty i próbować nowych rozwiązań, a nie partolić mecze we wrześniu.

Przynajmniej, osoby płaczące o bardziej ofensywny skład mają odpowiedz, czemu takim nie gramy na codzień.

1

A to nie ten sam problem co z Miną?

0

Szumne zapowiedzi, a jak przyjdzie co do czego, to kupią jakiegoś Kuchego i koniec pieśni :D.

0

Szkoda, że nie było escandalo po wygraniu mistrzostwa przez Real i ich drodze do 3 finału z rzędu :).

0

Trzeba zrobić zrzutę na pitce dla Suareza. Należy mu się.

0

Teraz Dembelele za Luisito i Leo może tylko słać mu prostopadle.

0

Pierwsze dobre zagranie Paulinho

1

To dopiero była bramka z du*y :-o

3

To Paulinho w drugiej połowie i można robic ustawkę.

0

Nie wywiązuje się z zadań i kolejny raz jadą nas jego stroną jak chcą. Nawet benzema szaleje na lewym skrzydle.

0

Roberto już może iść do szatni, nic nie wnosi.

1

Aktualnie jest w Monachium.

2

Trochę widać, że mecz o pietruchę i bije piknikiem.

0

Busi poszedł na raz i nie trafił, a potem klasyczny Roberto :D

11

Ale Ty mity siejesz

0

Abidal i Keita też obchodzili, a zasuwali jak dziki. Wszystko z głowa.

Tylko Karim to chyba cały rok pości ^^'

3

Zależy. Bycie patriotą nie przeszkadza w mieszkaniu w innym miejscu. Gdybym nie musiał pracowac - Hiszpania. Dużo przyjemniejsze miejsce do życia.

4

Najlepiej jakby wyszli najmocniejszym składem i dostali oklep. Mało, że morale by spadło (taki mecz każdy chce wygrać), to jeszcze Liverpool miałby darmowy instruktaż jak grać z prześcieradłami.

0

jaki sprzęt masz w domu?

0

Pięknie by było. Z Busim, Coutinho i Thiago znowu mielibyśmy kontrolę w kazdym meczu, a napad... Z taką paką moglibyśmy lać kazdego.

1

Jak ja bym chciał Thiago na Camp Nou. Jedyna realna opcja do uzupełnienia luki po Xavim.

1

Ja pol roku temu kupowałem samochód i też ślinilem się do a4 b7, albo passeratti b6. Jeżeli takie, to szukaj 1.8t lub 2.0 tfsi, będą sie zbierać.

Z tdi się zastanów, bo ludziom usrało sie, ze taniej. To są silniki dla kogos, kto robi długie odcinki. W mieście lepiej benzynkę - lepiej znoszą krótkie trasy.

Ja kupiłem w końcu Golfa VI i nie zamieniłbym na nic innego. Zamiast nastoletni mam 6-cio letni. Mało pali, mimo małego silnika idzie nim depnąć, łatwiej się poruszać po mieście i ogólnie polecam. Za 25 koła powinieneś dorwać taki.

1

Bardziej chodzi mi o to, że mamy w składzie zbyt wielu przeciętnych zawodników. Teraz odejdzie Iniesta i z kreatywnych pomocników zostaje Cou. Można lubić Denisa, Gomesa, Paulinho, Paco, Vidala itp, ale to niestety nie ten poziom.

1

Tak, że nie daje drużynie tyle, ile powinien dawać zawodnik Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?