Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie ma co ironizować. Od kilku lat nie miałem wolnego weekendu i mi te niedziele pasują.
0
Oj Florek byłby witany kwiatami. Dużo lepszy prezes niż Barto :D.
0
Ja mieszkam w Wwa i nawet nie pakuję się do centrum samochodem. Za to zdazalo mi sie czekać po pol godziny pod blokiem. Czasem trzeba ch*** zaparkować :)
0
Że tak zapytam. Jesteś kierowcą w jakimś dużym mieście?
0
Pomyśleć, że w najlepszym okresie za Guardioli co jakiś czas przegrywaliśmy i było ok. Teraz dublet, jedna wtopa w lidze i wszyscy wywalają trenera. Jak w 2007 zacząłem interesować się Barcą, to byłoby nie do pomyślenia. Ba, gdyby to Valverde przyszedł po Rijkaardzie i miał takie wyniki, to by został legendą klubu :D.
0
Ten Messi to na środku obrony gra?
4
Mecz o złote kalesony, w którym trener chciał zrobić eksperyment, a tu stypa po przegranej. Nie ma co płakać. Lepiej teraz tracić punkty i próbować nowych rozwiązań, a nie partolić mecze we wrześniu.
Przynajmniej, osoby płaczące o bardziej ofensywny skład mają odpowiedz, czemu takim nie gramy na codzień.
1
A to nie ten sam problem co z Miną?
0
Szumne zapowiedzi, a jak przyjdzie co do czego, to kupią jakiegoś Kuchego i koniec pieśni :D.
0
Szkoda, że nie było escandalo po wygraniu mistrzostwa przez Real i ich drodze do 3 finału z rzędu :).
0
Trzeba zrobić zrzutę na pitce dla Suareza. Należy mu się.
0
Teraz Dembelele za Luisito i Leo może tylko słać mu prostopadle.
0
Pierwsze dobre zagranie Paulinho
1
To dopiero była bramka z du*y :-o
3
To Paulinho w drugiej połowie i można robic ustawkę.
0
Nie wywiązuje się z zadań i kolejny raz jadą nas jego stroną jak chcą. Nawet benzema szaleje na lewym skrzydle.
0
Roberto już może iść do szatni, nic nie wnosi.
1
Aktualnie jest w Monachium.
2
Trochę widać, że mecz o pietruchę i bije piknikiem.
0
Busi poszedł na raz i nie trafił, a potem klasyczny Roberto :D
11
Ale Ty mity siejesz
0
Abidal i Keita też obchodzili, a zasuwali jak dziki. Wszystko z głowa.
Tylko Karim to chyba cały rok pości ^^'
3
Zależy. Bycie patriotą nie przeszkadza w mieszkaniu w innym miejscu. Gdybym nie musiał pracowac - Hiszpania. Dużo przyjemniejsze miejsce do życia.
4
Najlepiej jakby wyszli najmocniejszym składem i dostali oklep. Mało, że morale by spadło (taki mecz każdy chce wygrać), to jeszcze Liverpool miałby darmowy instruktaż jak grać z prześcieradłami.
0
jaki sprzęt masz w domu?
0
Pięknie by było. Z Busim, Coutinho i Thiago znowu mielibyśmy kontrolę w kazdym meczu, a napad... Z taką paką moglibyśmy lać kazdego.
1
Jak ja bym chciał Thiago na Camp Nou. Jedyna realna opcja do uzupełnienia luki po Xavim.
1
Ja pol roku temu kupowałem samochód i też ślinilem się do a4 b7, albo passeratti b6. Jeżeli takie, to szukaj 1.8t lub 2.0 tfsi, będą sie zbierać.
Z tdi się zastanów, bo ludziom usrało sie, ze taniej. To są silniki dla kogos, kto robi długie odcinki. W mieście lepiej benzynkę - lepiej znoszą krótkie trasy.
Ja kupiłem w końcu Golfa VI i nie zamieniłbym na nic innego. Zamiast nastoletni mam 6-cio letni. Mało pali, mimo małego silnika idzie nim depnąć, łatwiej się poruszać po mieście i ogólnie polecam. Za 25 koła powinieneś dorwać taki.
1
Bardziej chodzi mi o to, że mamy w składzie zbyt wielu przeciętnych zawodników. Teraz odejdzie Iniesta i z kreatywnych pomocników zostaje Cou. Można lubić Denisa, Gomesa, Paulinho, Paco, Vidala itp, ale to niestety nie ten poziom.
1
Tak, że nie daje drużynie tyle, ile powinien dawać zawodnik Barcelony.