0

Jak 3 pokoje i w takiej lokalizacji, to dobra cena. Niestety, życie w wwa do taniego nie należy.

3

Masz zamiar oceniać piłkarza przez pryzmat słabego meczu? To przypomnij sobie ile nam Ivan bramek zawalił, bo truchtał za napastnikiem i ile razy traciliśmy przewagę przez głupie podania do tylu.

9

Przez dwie minuty kopania się po czole pokazał więcej prób gry do przodu niż Rakieta przez cały sezon. Zrobil się wysyp zwolenników Rakiety. Znowu przyjdzie kilka spotkań z mizerną grą pomocy i pol la rambli będzie go sprzedawać.

0

Będąc uczciwym, to nie mieli nikogo lepszego. Denis miał grac? Jakby rok temu przyszedł ten Verratti, to Rakieta miałby przyspawany tyłek do ławki. Chłop jest dobry, ale nie wybitny.

0

To się losowo generuje

0

Postawa, to jest bardzo dobra. Jest aktywny i uczestniczy w grze. Formę zostawił na wakacjach.

1

Śmieszne to trochę. Niedawno jechany za wszystko, teraz kochany. Zagrał 70(?) spotkań w sezonie i wooow, Rakieta jest zajebisty.

Ivan jest dobrym piłkarzem, to fakt nie opinia. Tylko za słabym na pomocnika w Barcelonie. Bronią go legendarne założenia taktyczne. Ktos je ponoć zna.

1

Dać im piłkę i cofnąć się na swoją polowe. Będą musieli zaatakować większą liczbą graczy i zrobią miejsce na skrzydłach. Nie można tego spróbować?

1

W kreacji zawsze jest jeden. Jeden Messi i 10 statystów. Niestety, ale taka prawda. Razem z Guardiolą straciliśmy dobrze grającą pomoc.

3

Tak sobie myślałem: wiele osób tutaj chce kupić zmiennika Suareza, bo się chłop kopie po czole itp. Już go w drużynie mamy. Moglibyśmy grać tak jak parę lat temu. Leo na cofnietej 9, a na skrzydłach Dembele i Malcom. Znowu mielibyśmy groźne skrzydła, Messiego na ulubionej pozycji i wypoczętego Luisito. Po co kupować nowego napastnika?

38

Rafa nie jest zaskoczeniem. Zawsze jak grał, to robił to dobrze. Denisy i cała reszta jest poziom niżej od Brazylijczyka.

0

Paco nie pasuje do Barcy. Unika gry piłką i jakby mógł, to oddawałaby tylko strzały. Nie pogra też na skrzydle. Nie ten profil napastnika. Munir jako piłkarz jest i będzie gorszy, ale mamy z niego większy pożytek.

112

Kurła, idziesz do okienka kupić bilet, a tam Iniesta :O.

2

Bo okazałoby się, że pan od założeń taktycznych byłby niepotrzebny i nie wiedzieliby co ze sobą zrobić.

9

Wczoraj rzuciło mi się w oczy, że pomoc z Rafą i Arthurem była dużo bardziej kreatywna, niż to widzieliśmy w zeszłym sezonie. Co chwile prostopadła piłka, przeszywali obronę Sevilli, a Leo grał znacznie wyżej. Wszedł Rakieta, wszedł Cou i było stabilnie. Messi wracał się po piłkę i jako jedyny robił zagrożenie.

2

Busi to chyba po wojaku. Niech da już tego Ivana, bo żal patrzeć na te popisy.

2

Luisito kopie się po czole i nie potrafi przyjść piłki. Wszystko wskazuje, że coś dzisiaj strzeli :D.

9

To Busi w głupi sposób zawalił bramkę.

7

Bo Thiago jest lepszym piłkarzem od Rakiety :).

3

80 baniek za mistyczne założenia taktyczne? Bierę! Do boku i tylu, to i Denis może kopać. Do ataku nic nie wnosił, do obrony truchtał, więc straty nie odczujemy.

1

A Somsiad to oszust i złodziej!

2

Szczerze? Po tym mundialu cena Rakiety wzrosła i wyższa nie będzie. Gdyby przyszła dobra oferta, to bym go sprzedał. Z tych legendarnych zadań taktycznych może wywiązać się Vidal. Nawet byłby lepszy, bo jest bardziej ruchliwy i zalatalby dziury robione przez ofensywnych graczy.

1

Po tym mundialu tym bardziej bym go sprzedał. Więcej kasy za Rakiticia nie weźmiemy, a Pogba jest lepszym piłkarzem.

3

Bo jak chłop miał jakieś 24-25 lat, to "eksperci" gadali jaki z niego młody talent :).

2

Ilu było utalentowanych, młodych wychowanków, którzy przebojem mieli wejść do pierwszej druzyny i teraz grają po Betisach i innych Sevillach.

Daj Rafie minuty Gomesa i każdy będzie się tu rozpływał jak nad Roberto.

4

Ja pierdziele. Jestem zwolennikiem Rafy od dawna i zawsze powtarzam jedno. Chłopak jest dobrym piłkarzem. Nie ma talentu brata, nie będzie drugim Xavim lub Iniestą. Da nam jednak dużo jakości w 3/4 spotkań w sezonie, bo nie gramy tylko z topowymi drużynami. Ma duży ciąg na bramkę i rozumie się z kolegami na boisku. Przed kontuzją o mało nie wskoczył do podstawowej 11. Alenia nie da nam tyle co ograny w Europie Rafa.

1

Alexis nie jest na sprzedaż :d

1

No i wlasnie o to w tym cytacie chodzi.

1

- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

15

Gdyby kupili jeszcze Pogbe i sprzedali kogo trzeba, to bym jak w tym memie.

"Wstawaj Łukasz, zesrałaś się."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?