Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polski Guardiola. Ten prawdziwy nie chce wracać, więc trzeba sciągnąć podróbkę. Może ktoś się da nabrać.
0
Nie chcę opuszczać pokładu, ale wtedy panowała inna mentalność w drużynie.
0
Tylko jak przez nich stracimy punkty, to trener dostanie po łbie. W Barcelonie są ogromne oczekiwania.
1
Deulo, Gomes i Denis mieli doświadczenie i regularne występy w najwyższych ligach. Jak nam objadą Mirandę lub Puig głupio straci w środku pola i z 2-1 zrobi się 2-2, to na kogo spadnie wina?
2
Wiem, że fajnie byłoby mieć nowy wysyp utalentowanych wychowanków. Niestety Miranda, czy inny Puig są za słabi na grę w pierwszej drużynie. Po tym, co było w ostatnim meczu, wydaje mi się mało prawdopodobne wystawianie młodych piłkarzy w lidze. Grało sporo młodych, utalentowanych piłkarzy, którzy mają już niemałe doświadczenie, a popełniali głupie błędy. Tym bardziej nikt nie zaryzykuje sezonu dla wychowanków. Nie wygrywamy już po 5-0, nie możemy ryzykować wyniku. Real depcze nam po piętach i nawet 1 punkt może decydować o pucharze.
3
Nie ma co przezywać. Był ruch łokcia, dotknął go w twarz, więc czerwo. Chciał, nie chciał. Nieważne. Sędzia miał podstawy. Inna sprawa, że arbiter został motm.
0
Semedo ewidentnie nie ma rytmu meczowego. Musi grać więcej.
11
Rzemieślnik to może latać w pomocy Atleti, a nie Barcy. Cała filozofia i sposób gry opiera się na kreatywnym środku pola z rozgrywającym, ze świetnie operującym piłką defensywnym pomocniku i magiku mijającym przeciwnika i wystawiającym patelnie.
Najlepiej kupmy Kante i Rabiota. Dorzucimy do nich Rakiticia i będziemy oglądać rzemieślników.
2
To tak w moim odczuciu:
Pogba to bardzo dobry piłkarz. Idealnie pasowałby do koncepcji Valverde. Tylko wtedy gralibyśmy na 100% 4-4-2 i nie do końca takiego piłkarza nam trzeba.
De Jong, młody, utalentowany i inne takie. To ja już wolę dać szanse Alenii (cholera wie jak odmienić). Może trochę inny profil, ale mniejsze ryzyko utopienia kupy siana i gość, ktory z miejsca wkomponuje się w drużyne.
Rabiot... Do tej pory nie rozumiem zainteresowania nim. Rozgrywajacy to to nie jest. Nawet jak nie będzie takiej lipy jak z Gomesem, to ściągną nam drugiego Rakiticia i dadzą ogromny kontrakt (przyjdzie za darmo).
Kogo by nie sprowadzili, to żadnego z nich nam nie trzeba. ROZGRYWAJACEGO kurła trzeba.
1
Dlatego ja już nawet nie czytam ocen. Co najwyżej komentarze pod nimi. Taki Rakitic i Roberto mogą kopać się po czole cały mecz, zawalić bramkę i miec jedno otwierające podanie i i tak bedą pozytywnie ocenieni. Z drugiej strony, Semedo nie idzie do przodu, bo robiłby pas startowy dla skrzydłowego druzyny przeciwnej i wystawiliby mu 0.
0
Dlatego marzył mi się Thiago. Znowu mielibyśmy pomoc.
2
Będąc szczerym, to nie nastawiam się na lm. Męczymy się ze średniakami i często wygrywamy dzięki indywidualnościom.
Kiedyś się murowali i nie mogliśmy nic zrobić, teraz wystarczy ruszyć na naszych piłkarzy i nie wychodzimy spod pressingu.
3
Wyniki ma, to jest niepodważalne. Czapki z głów. Tylko gdzie ta moja ukochana Barca? Rozstałem się z nią 6 lat temu i do tej pory nie wróciła.
1
Pffff, Rakitic miałby 100 podań, 95% celnych do Roberto lub Pique i przejąłby z 5 bezpańskich piłek. Straciłby tylko 10 po pressingu rywala.
Tak ironicznie.
1
Ja chyba jestem mocno nietypowym kibicem. Puchary i medale są fajne, tylko nie ja je dostaję. Chce cieszyć sie meczem, a nie trofeum, którego na oczy nie zobacze.
0
Nie piszę tak. Mamy taką kadrę, że nawet bez trenera i taktyki bylibyśmy na górze tabeli. Tęskni mi się za piękna grą.
1
To nawet nie chodzi o to, na kim opiera się nasza gra. Faktem jest, że Leo cofa się głęboko po piłkę, niby lubi atakować z głębi, następnie musi ją komuś dograć i leci w pole karne dostając pilkę zwrotną (nawet jak nie ma szans do niej dojść). Atak pozycyjny to jakaś parodia. Stoją jak kołki i nie ma ruchu do piłki. Te słynne trójkąty, to zaginęły x lat temu. Taki Rakitic nie jest piłkarzem defensywnym. W Sevilli odpowiadał za ofensywę. Tylko u nas sobie nie radzi (bo gra za wolno) i dostaje zadania defensywne.
To nie jest też tak, że zawalają jacyś konkretni piłkarze. Grają to co potrafią, a mimo wielkiej klasy, często nie nadążają. Rownież nie mamy wybitnego trenera. Barca to czołówka. Tylko nie sam szczyt jak parę lat temu. To jest bardzo złożony problem ^^
19
Zależy jakie ma statystyki. Jak dobre, to napastnik, jak nie strzela, to skrzydłowy. Nie zapominaj, że pół sezonu boli go kolano.
5
Brakuje nam równowagi w drużynie. O koncentracji, to nawet nie wspominam.
Niespełna 10 lat temu graliśmy zupełnie inaczej. Mieliśmy tylko jednego ofensywnego obrońce, Abidal tworzył 3 stopera przy naszych akcjach ofensywnych. Xaviemu i Iniescie trudno było odebrać piłkę i byli tak zajebiscie techniczni, że potrafili wyjsc spod pressingu w momencie przyjęcia piłki. Z przodu też mieliśmy przynajmniej jednego agresywnego napastnika.
Drużyna była bardziej zrównoważona i zdecydowanie lepsza technicznie. Teraz szukamy silnych, wybieganych pomocników, którzy mają problem z przyjęciem trudnej piłki i przeciętnych technicznie. Obrona opiera się o mało zwrotnego Pique i ganiającego Sama. Często zostają sami, bo boczni obrońcy są w polu karnym przeciwnika, pomoc truchta do tylu, a napad stoi i drapie się po tyłku. Jest wiele rzeczy do poprawienia. Valverde to mądry facet i mam nadzieję, że wyciągnie wnioski. Nam pozostaje miec mokre sny o powrocie Pepa do Barcelony.
0
Nawet na oficjalnej grafice samsunga jest krzyżyk przy bt.
0
Już kilka lat sprzedaje tv. Nie rozumiem fenomenu kupowania takich szrotów. Co Ty chcesz zrobić z tum tv? Ten model nawet nie ma bt :d
0
To już tylko kwestia trenera. Po blamażu z Bayernem okazało się, że Barca to nie samograj.
1
Nie no, przesadzasz. Zawsze lali się, leją i będą lać po mordach. Niezależnie od tego kto rządzi.
Jest teraz taka fajna tendencja na podkreślanie patriotyzmu, poszanowania bohaterów itp., tylko nie ma co w to mieszać kibiców. To już bardziej kwestia patologii w jakiej się wychowali.
43
Jeżeli mamy obawiać się PSV, to nie mamy czego szukać w LM. Mamy taki skład, że tylko nasza głupota może utrudnić wyjscie z grupy.
1
A moze po prostu juz z nimi zamieszkali?
2
Patrząc na obecną kadrę, to nie wiem, czy rozsądny ruch. Denisem i Samperem ligi mistrzów nie wygramy. Rafa to nasz najlepszy rezerwowy pomocnik.
3
Aj, mialem wejsc w dyskusje, ale nie ma to sensu.
7
Tylko kiedy przyszło co do czego, to Xavi wchodził z ławki. Też nie ma co zakłamywać rzeczywistości, bo od kiedy do 11 wszedł Rakieta, to nasza pomoc nic nie gra. MSN zacierało złe wrażenia.
1
Nie wytłumaczysz. Mało kto na tej stronie pamięta piękna grę. Jak piłka chodziła od nogi do nogi. Rozbijania obrony przeciwnika na kilku metrach przez 3 piłkarzy. Ruchu bez piłki, organizacji gry, itp. Kurła, kiedyś to było.
Teraz to liczą się tylko wyniki. Ostatniego meczu nikt nie pamięta. Gramy brzydko, bez pomysłu, z topornymi piłkarzami w składzie. Zwrócisz na to uwagę, to się gucio znasz :d.
8
To znowu pooglądane. Bede w pracy. O kant tyłka coś takiego. Może grajmy też lm o 15, bo biedny azjata nie bedzie mógł oglądać. W ogóle, to najlepiej ten mecz dać w USA i niech Europejczyk wstaje o 4 nad ranem :d.