0

@sila101
Nie to mam na myśli. Non stop zawiesza mi się ten tv. Sam się uruchamia, co jakiś czas nie reaguje na pilota, itp.

Sam niedawno byłem w „sekcie Sony”, ale już nigdy więcej tych tv. Zaliczyli straszny zjazd przez ostatnie lata.

0

@Taeksido
To będzie krzywdzące i spłycenie ich osiągnięć, ale popatrz na druzyny Pepa, Kloppa, Mou, Simaone, czy nawet Zizou. Za nich piłkarze poszliby w ogień. Osiągali dzięki temu wielkie rzeczy.

2

@Janiama
Powiem tak. Nie bulwersuj się, ale po dwóch latach grania byle jak, kompromitacjach w lm mimo takiej kadry, to ludzie mają dosyć EV i nawet nie ma sensu tu niczego bronić.

0

@sila101
Ja mam Sony i więcej nie kupię. Przez tego cholernego androida mam ochotę wypie*** go przez okno.

7

@DonAndrzejos
To nie jest przypadek, ze poza Leo i Matsem wszyscy grają piach. Ten trenerzyna nie potrafi wykorzystywać atutów swoich piłkarzy. Dembele gra w kratkę, Cou ma mocny zjazd, Busi nie odnajduje się na boisku, Luisito kopie się po czole, Rakieta gra tylko do tyłu. Boczni obrońcy nie mają co robic z piłką z przodu (a maja grac skrzydłowych), środek obrony dziurawy, a pressing nie istnieje. Typ marnuje potencjał niezależnie od tego, kto do tej drużyny przyjdzie.

0

@BARCELONISTAnr1
Nie potrzebujemy Neya. Jak przyjdzie to fajnie i obuchem powinien dostać w tej sytuacji Luisito.

0

@bixmix EV bedzie grał swoją ulubiona formacja 4-4-2

12

@Katalonik97
Większość to już chyba nie pamięta tego psioczenia na glupie straty Neya? Brazylijczyk byl niepodważalne lepszy, ale też lubił grać nieodpowiedzialnie.

0

@Ratamahatta no ta. Nawet Pep zaczal od porażki i remisu. Reszta to juz historia :v

1

@BARCELONISTAnr1 nie no, na ls nie mamy nikogo. Dembele lepiej radzi sobie na ps, a Antłan w środku.

2

Nie oceniam, czy jest nam potrzebny, czy nie. Tylko gadanie, ze jego zachowanie pozaboiskowe i ekscesy rozwala szatnie nasza/Realu, to głupota. Przez 4 lata w Barcelonie zachowywał sie co najmniej poprawnie.

0

@dawidz4 a digne?

3

A tu Barto zrobi wszystkich w luja i jak będzie wszystko klepnięte, zostanie ostatni podpis, to powie, że się rozmyślił :V

0

@Rewolucja123 poza realem i Atleti nie ma żadnego kandydata do mistrzostwa. Biali dali ciała, a Atleti to Atleti. Mocna ekipa, ale jednak gorsza od nas i RM.

No trener ma motywować. Jak piłkarze mają walczyć jak gość ma wywalone jaja i nic nie robi. Popatrz na Simaone, Kloppa i Pepa.

0

@Rewolucja123 przy tak grającym Realu, to nie było wyzwanie. Bądźmy uczciwi, mamy takich piłkarzy, że każdy w pojedynkę byłby w stanie wygrać mecz. Leo, Dembele, czy Cou strzelali bramki z niczego, a one dawały punkty. Zawsze jak mierzyliśmy się z jakimś dobrym trenerem, to EV nie wiedział co ma robic.

0

@RosjaninBut
Jeżeli Cou ma grać dalej na skrzydle, to krzyż na drogę. Obawiam się, że najprędzej „nowym Iniestą” zostanie Leo. Jakoś nie możemy znaleźć ofensywnego pomocnika na miarę Barcy.

3

@fajniag
Jak nigdy nie chodziłes na siłownie, to znajdz ogarniętego trenera, ktory zobaczy jakie masz możliwości wykonywania ćwiczeń i coś pod Ciebie ułoży. Tylko niech to nie bedą treningi typu klata z bicem, plecy z tricem i nogi z barkami, bo takiego leszcza mozesz odrazu olać.

4

@fajniag
Jeżeli nie ćwiczysz siłowo, to co najwyżej obrośniesz tłuszczem po jakichś 3 tyg.

0

Cholernie bystry i rozsądny gość. Ciekawe jakby grała jego Barcelona. Nie wydaje mi się, że stawiałby takie zasieki jak robi to w Madrycie.

0

@LuisSalvano until dawn i outlast to inna bajka. Gasisz światło, zakładasz słuchawki i odpalasz outlasta. Świetnie napisany i straszny horror :)

0

Ney nieźle miesza. Generalnie, to u nas nie jest już potrzebny, Real ledwo kupił Edena i raczej nie mają ciśnienia na taką gwiazdę, Bayern w życiu nie wyda tyle pieniędzy, a Juve musiałoby sprzedać kilku piłkarzy, z CR na czele i znaleźć nowego sponsora. Najbardziej logiczna opcja, to ManU.

8

Nie wiem po co napalać się na Neya. Fakt, gość jest(był) mega i każdy patrzy przez pryzmat jego przygody u nas. Jednakże, na cholerę on teraz? Jak mamy ustawić zespół i grać taką ilością gwiazd? O ile Luisito długo nie pogra, to Leo i Antłan mają jeszcze parę sezonów, Dembele już pokazywał swoje umiejętności, a jest jeszcze Malcom i Cou, ktory też moze grać w ataku. Co prawda, to przez dwa lata robili wszystko, żeby nie kupić typowego LS, ale naprawdę Neymar nie jest nam teraz potrzebny. Fajnie by było, tylko po co? Nie można żyć sentymentami. Jak już szarpać się o jakiegoś piłkarza PSG, to o Mbappe.

0

@Bagsik88 no tak srednio bym powiedział. Grał tam jak przyszedł do klubu, a w poprzednim sezonie grał bliżej skrzydła.

0

@Maker0
Ciekawe, czy Barto o tym wie :)

1

@mesi8191
Optymalnie byłoby sprzedać Rakiticia i wystawić Coutinho na pozycje Iniesty.

0

@kerouac
Zależy. .

0

@Solimalhio
Trochę tak widziałem prace Lucho. Jak drużyna weszła w mecz, to była jak walec. Kiedy przeciwnik grał lepiej, to trenejro siedział i miał ten swój charakterystyczny wytrzeszcz.

O dziwo, znienawidzony Valverde potrafił wyciągać wnioski i często graliśmy lepiej w drugiej połowie. (Co nie zmienia faktu, że nie powinien więcej pracowac w tym klubie. )

0

@kerouac no też bez przesady. Sam żrę dużo, bo moja średnia waga w ciągu roku to jakieś 110kg, a raczej tyle na żarcie nie wydaję :p.
Kulturystyka to sport dla karakanów i tyle. Moje 43 w łapie obrazuje, że coś tam robię, a podopieczny, ktory ma 38 jest kwadratowy. Z tym, że ja mam 197 cm i długie łapy, a on 178 i krótkie ramie :).

3

@kerouac
Bardzo powielasz mity. Fakt faktem, jeden łatwiej zbuduje masę mięśniowa od drugiego, ale to nie jest tak, że taki Busi ma pozamiatane.

Jakiej genetyki by nie miał, to nadwyżka kcal i systematyczne przeciążanie mięśni spowoduje przyrosty masy. Miałby chociaż zarys tych mięśni, a Busi wyglada jak pol du** zza krzaka. Gdyby dobrze potrenował, to moze zeiekszyl by sile, a co za tym idzie, dynamikę. Tak czy siak jest wolny, ale moze miałby lepszy start na tych kilku pierwszych metrach.

1

To niech oddają pieniążki za Ville. On bym wart więcej niż ten śmieszny milion (czy ile tam zapłacili).
Kompromitują sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?