8

@Chwytliwy wiesz skąd wzięło się to o wieszaniu i liściach?

1

@ksobi Andrzeja to Ty szanuj. Bardziej memicznego prezydenta nie będzie.

7

@Misiekmisiowaty2000 ja myśląc o elektoracie Hołowni widzę te wszystkie ciotki z fb i ich posty w stylu „życzę ci dobrego dnia” itp.

2

@contowsky każda stara inna, a jakby każda taka sama

0

@NeroTFP często głowa nie wyrabia

2

@tobiasson92 w Warszawie osoby przebywające w galeriach można liczyć w tysiącach. Galeria jest jedna przy drugiej, ludziom nudzi się w domach. Trzeba chociaż próbować to kontrolować, bo jak wrzucisz wszystkich naraz i nie będziesz kontrolować ilości klientów to krzyżyk na drogę. Ludzie się wymieszają i będą roznosić to dziadostwo dalej.

Chyba, że uważasz, że trzeba dalej zamykać galerie. Niektóre pomysły mają dziwne, ale narzekanie dla narzekania nic nie wnosi. Możesz udzielać się na fp takiego Morawieckiego, to może ktoś na to zwróci uwagę. Chyba, że Szumowski sobie przesiaduje na LR.

4

@norbi77 staaaaary. Tutaj to można tylko hejtowac rząd i transfer Neymara. Dzwoń lepiej do lekarza i tam pytaj co masz zrobić.

1

@Bykunn to chyba od tych okładów z pieniędzy :P

0

@Toretto jednoosobowe działalności to Ty szanuj :p

1

@tobiasson92 narzekasz i narzekasz. Sytuacja jest niecodzienna i koronawirus nie podaje daty kiedy odpuści. Sam na tym całym syfie tracę, bo nie mogę zarabiać, ale krytykowanie wszystkiego jest o kant pupy. Bo w Czechach to, w Szwecji to, a w WB i Włoszech to. Jestesmy w Polsce i też mamy inne możliwości. Bez żadnej pandemii służba zdrowia jest niewydolna, a jak te wszystkie barany zaczną tłoczyć się w galeriach, to dopiero będzie jazda

I nie, nie jestem za pisem i bym ich wszystkich pozamykał w więzieniach. Tylko takie narzekanie nic nie daje i cały czas są tu same afery

1

@BarcaInfo na lewe skrzydło go

5

@rust dziewczynę znajdź, a nie tylko ten kąkuter i kąkuter

5

@pio92 będzie działać

1

@kaamil1910 raczej nie. Bardziej się nie osłabia. Poza tym, nie chciałbym Salaha w takiej Barcy. Chłop wydaje mi się bardzo chaotyczny na boisku.

0

@FC1899Barca pamiętam te jęki i marudzenie, że komu on wrzuca te piłkę w pole karne ????

0

@MichVeB ja to cały czas chciałbym go w Barcelonie. W końcu ktoś z autorytetem, pomysłem na grę i nie bojący się grać młodymi

0

@matheo bateria jest cały czas pod ładowarka, a ludzie ciągną takie telefony jak małpy i się podniecają. Nie kupuj ekspozycji i tyle

0

@matheo nie kupuj appla z expo. Gwarancja producenta leci od pierwszego uruchomienia tel

9

@Luki 10 pewnie dlatego, że zaliczył 77 strat w meczu z najsłabszym od lat Atletico :D

5

@RobsonPL a może nie chodzi o piłkarzy, a o pracowników klubu?

1

@kerouac trochę jak Dembele :D

1

@Elosek estro pewnie wywaliło, to nie wiem co Ty za białko musiałeś mieć. Chyba sama soja, ale też trzeba by mieć sporo pecha

0

@dniel przede wszystkim w innych warunkach powstawały

0

@FC1899Barca bardzo mi się podoba sposób zaprojektowania ulic. Proste drogi, które są przecinane przez inne. Nie to co u nas jakieś zygzaki.

1

@Arkon gdyby ludzie nie zachowywali się jak debile i nie robili sobie jakichś pikników, to moglibyśmy cały czas spacerować

3

@krissu8 bez kitu. Łatwo mówić, żebyś to pier****ł. Zrobisz coś pochopnie i to Ty będziesz żałował, a nie koledzy z internetów.

Tylko o tego kolegę to pytaj i się nie krępuj.

4

@krissu8 powiem tak. Nikt z nas nie zna ani jej, ani sytuacji tak dobrze jak Ty. Sam jestem teraz w kryzysie i jedyne co mogę Ci doradzić, to pogadać z nią na poważnie. Tylko niech Ci powie czy chce tego związku, czy nie. Sam tego nie rozkminiaj, bo z babami jest tak, że Ty ułożysz sobie 100 scenariuszy, a żaden nie będzie prawidłowy

6

@VenoM żeby za 5 lat dać mu dwa razy tyle. Ewentualnie nie móc sprzedać jak nie odpali

1

@zawsze_barca bohater!

0

@FanBarca1899 generalnie, to wszystko to o czym napisałeś da nowy bodziec. Możesz właśnie manipulować tempem, robić jakieś pauzy, skracać przerwy, dokładać powtórzenia lub serie. Każda zmiana parametrów treningowych to jakiś progres.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?