5

@BarcaInfo
Jakaś literówka. Nie miało być „Barcelonie Valverde”?

0

@Jordi10
Generalnie przecieram oczy ze zdumienia co ci piłkarze wyprawiaja z tymi swoimi trenerami.

0

@Jordi10
Ćwiczenie ciężkie, tylko trochę lujowo je wykonuje.

1

@Wittgenstein el Jarek będzie?

2

@MichalZZZ
W tych cenach to tylko oled

0

mozna linka? ;d

4

Dobra, kurła, to niech mnie już biorą. Też mogę nie wiedzieć co robić, ale ja przynajmniej w czasie meczu będę posiłkował się la ramblą.

0

@tmQbassive
Nie no, szukać klientów na la rambli xD

1

@Lamora
Rosną wynagrodzenia, ludzie dostają zasiłki, jest więcej pieniędzy w obiegu, to i ceny w górę. To akurat nie jest dziwne. Niestety, ale to jest normalne.

Po drugie ściagają podatki za co mogą, więc przedsiębiorca musi sobie to odbić.

Nie jestem wyborcą pisu, po/ko i tej całej bandy złodziei. Tak to już jest. W bardziej rozwiniętych ekonomicznie państwach jest tak samo. Nie da się tak, że ludzie zarobią więcej, a ceny staną w miejscu.

Btw, zima idzie, to i ceny zieleniny w górę.

0

W końcu Valverde nie przywiązuje uwagi do przygotowania fizycznego.

0

@HansLanda
Chociażby cały handel i usługi. O służbach nie wspominając :).

0

@Ghandi
Co nie zmienia, że sporo grono Europejczyków w tym czasie pracuje.

3

@Tomek_TF dla mnie lepsze niż bb

1

@Lord_Vader
Breaking bad, bo nie będziesz wiedział o co chodzi w better call saul

0

@bialagora
Dzwonię do Eto’o!!!

5

@ProMILs
Wyłączyć ciepłą wodę na tydzień, to siądzie na dupie jak będzie myć się w zimnej.

2

@SuperPatsonFCB
Usługi kelnerskie i masaże? :d

4

Chyba jedyny gość do którego nie można mieć pretensji. Zawsze w formie i ratuje nam tyłek.

1

@Esio
Kupię Opla w gazie.

0

@Colon Tjeri Ąri

6

@LakiLuke
Gdzie te cycki?

0

@Skaramuczi
To stoi pasuje jak ulał. Na boisku też w sumie za Leo :D.

A tak poważnie, to już czas podziękować Ivanowi. Więcej nam nie zaoferuje.

11

Nie ma co gadać, że Dembele nie jest profesjonalistą i trzeba go wymienić na Neymara, bo jeden jest wart drugiego. Za Francuzem zdecydowanie przemawia wiek i fakt, że nie chciał uciec z klubu do PSG.
U Valverde wszyscy grają piach i to jest fakt. Zawodnicy przed przyjściem do nas i w reprezentacjach jakoś potrafią grać w piłkę. Tylko pod skrzydłami Ernesto coś nie trybi.

0

Gdyby PSG poszło nam n rękę i sprzedali w rozsądnej cenie Neya, to zrobiliby sobie wielką krzywdę. Nie chodzi nawet o Brazylijczyka, ale gdyby szejkery ugięły sie teraz, to Perez za rok ruszyłby po Mbappe.

1

Serwery padły i myślałem, że to już fisiado XD

1

@Janiama
Z legendą to gruba przesada. Eto’o też jest legendą? Zapierniczał po całym boisku, strzelał ważne bramki i nie chciał opuszczać klubu.

Co do pianina. Ivan jest dobry technicznie, ale to nie poziom Barcy. To już Rafa w jednym meczu miał więcej widowiskowych zagrań niż Rakitic przez 5 lat.

1

Musiałby być wybitnie głupi. Neymar na własnym przykładzie udowodnił jak fajnie jest w PSG.

0

Komentarz usunięty

4

@Encore
O kurde, Frenkie i de Jong w jednym okienku :d

26

A tu boom. Tak naprawdę kupują od nas Rakietę za 100 mln + Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?