Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BarcaInfo
Jakaś literówka. Nie miało być „Barcelonie Valverde”?
0
@Jordi10
Generalnie przecieram oczy ze zdumienia co ci piłkarze wyprawiaja z tymi swoimi trenerami.
0
@Jordi10
Ćwiczenie ciężkie, tylko trochę lujowo je wykonuje.
1
@Wittgenstein el Jarek będzie?
2
@MichalZZZ
W tych cenach to tylko oled
0
mozna linka? ;d
4
Dobra, kurła, to niech mnie już biorą. Też mogę nie wiedzieć co robić, ale ja przynajmniej w czasie meczu będę posiłkował się la ramblą.
0
@tmQbassive
Nie no, szukać klientów na la rambli xD
1
@Lamora
Rosną wynagrodzenia, ludzie dostają zasiłki, jest więcej pieniędzy w obiegu, to i ceny w górę. To akurat nie jest dziwne. Niestety, ale to jest normalne.
Po drugie ściagają podatki za co mogą, więc przedsiębiorca musi sobie to odbić.
Nie jestem wyborcą pisu, po/ko i tej całej bandy złodziei. Tak to już jest. W bardziej rozwiniętych ekonomicznie państwach jest tak samo. Nie da się tak, że ludzie zarobią więcej, a ceny staną w miejscu.
Btw, zima idzie, to i ceny zieleniny w górę.
0
W końcu Valverde nie przywiązuje uwagi do przygotowania fizycznego.
0
@HansLanda
Chociażby cały handel i usługi. O służbach nie wspominając :).
0
@Ghandi
Co nie zmienia, że sporo grono Europejczyków w tym czasie pracuje.
3
@Tomek_TF dla mnie lepsze niż bb
1
@Lord_Vader
Breaking bad, bo nie będziesz wiedział o co chodzi w better call saul
0
@bialagora
Dzwonię do Eto’o!!!
5
@ProMILs
Wyłączyć ciepłą wodę na tydzień, to siądzie na dupie jak będzie myć się w zimnej.
2
@SuperPatsonFCB
Usługi kelnerskie i masaże? :d
4
Chyba jedyny gość do którego nie można mieć pretensji. Zawsze w formie i ratuje nam tyłek.
1
@Esio
Kupię Opla w gazie.
0
@Colon Tjeri Ąri
6
@LakiLuke
Gdzie te cycki?
0
@Skaramuczi
To stoi pasuje jak ulał. Na boisku też w sumie za Leo :D.
A tak poważnie, to już czas podziękować Ivanowi. Więcej nam nie zaoferuje.
11
Nie ma co gadać, że Dembele nie jest profesjonalistą i trzeba go wymienić na Neymara, bo jeden jest wart drugiego. Za Francuzem zdecydowanie przemawia wiek i fakt, że nie chciał uciec z klubu do PSG.
U Valverde wszyscy grają piach i to jest fakt. Zawodnicy przed przyjściem do nas i w reprezentacjach jakoś potrafią grać w piłkę. Tylko pod skrzydłami Ernesto coś nie trybi.
0
Gdyby PSG poszło nam n rękę i sprzedali w rozsądnej cenie Neya, to zrobiliby sobie wielką krzywdę. Nie chodzi nawet o Brazylijczyka, ale gdyby szejkery ugięły sie teraz, to Perez za rok ruszyłby po Mbappe.
1
Serwery padły i myślałem, że to już fisiado XD
1
@Janiama
Z legendą to gruba przesada. Eto’o też jest legendą? Zapierniczał po całym boisku, strzelał ważne bramki i nie chciał opuszczać klubu.
Co do pianina. Ivan jest dobry technicznie, ale to nie poziom Barcy. To już Rafa w jednym meczu miał więcej widowiskowych zagrań niż Rakitic przez 5 lat.
1
Musiałby być wybitnie głupi. Neymar na własnym przykładzie udowodnił jak fajnie jest w PSG.
0
Komentarz usunięty
4
@Encore
O kurde, Frenkie i de Jong w jednym okienku :d
26
A tu boom. Tak naprawdę kupują od nas Rakietę za 100 mln + Neymar.