4

Podobno go nie lubią bo jest czarny.

5

Napiszę krótko. Często padają stwierdzenia, że niektórzy piłkarze nie są na poziomie zawodnika Barcelony. Trener tak samo. Stać nas na gwiazdy do gry w piłkę, to stać nas na gwiazdę na ławce trenerskiej.

0

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nie oczekuje co spotkanie takiego widowiska jak rozstrzelanie Bayernu w 30 minut (bodaj w 2009).
Co innego jest grać topornie, a co innego jest stworzyć kilka fajnych akcji, pobawić się piłka i nawet przegrać. Kiedyś oglądałem na streamach taka pixeloze, ze Toure od Eto’o odróżniałem po kolorze butów. Teraz jak patrzę na zaangażowanie druzyny, to mi sie nawet nie chce laptopa włączyć. Nie da sie obronić przechodzenia obok meczu takich piłkarzy jak nasi.

0

Mam wrażenie, że szukasz pozytywów i usprawiedliwiasz to co się dzieje w drużynie. Tylko ja widzę to inaczej. Od kilku lat nie mieliśmy tak mocnej kadry, w której każdy ucieka od odpowiedzialności za wynik. Jest Leo, teraz Suarez stanął na wysokości zadania, ale przy obecnym trenerze marnujemy nasz potencjał. Gramy brzydko, bez pomysłu, mamy sztywną taktykę (krew mnie zalewa przy takich możliwościach, które siedzą na ławce/trybunach) i wygrywamy dzięki indywidualnościom. Na Real to każdy się zepnie, ale nie tylko z Realem gramy w lidze.

1

Eeeeh, czego ja dożyłem. Kibic Barcy cieszy się z wyników na farcie, ładnie grać mogą od święta i wybaczamy wieczny brak formy.

Nie o taką Barcelonę nic nie robiłem.

1

Ważne jest to w jaki sposób się z niego korzysta. Każdy wie co mam na myśli.

46

Zadałeś pytanie i sam sobie odpowiedziałeś. Szanuję :D

1

Ba, nawet śrubuje rekord odbiorów i sam sobie podkrada futbolówkę.

1

To nie wina Rafy, że trener to debil i wystawi na skrzydle wszystkich innych piłkarzy niż Dembele i Malcom. Ty się ciesz, że Gomesa już nie ma. By hasał po lewej stronie.

4

Możesz przerobić na spongeboba.

Samochód ma jeździć i się nie psuć. A Golfy najlepsze :D.

5

Ooo, trener da się wykazać Suarezowi, Rakiticiowi i Pique.

2

Gratuluje optymizmu. Zniszczyliśmy przez kilka lat naszą najlepszą formację, a Ty jeszcze bronisz słabego technicznie Rakiticia. Jak ma piłka szybko krążyć, jak mamy Rakiticiów w pomocy?

0

Mało kto by poszedł. Gruby, to Gruby. W formie najlepsza 9 świata. Tylko u Ernesto nikt nie jest w formie. Nawet o Leo ciężko byłoby to powiedzieć.

0

Ernesto chyba dużo czasu spędza na grze w fife. Gra na zmianę dwiema 11 i nie robi zmian. Łapie tylko kilkuminutowe występy, bo inaczej gwiazdy mu marudzą.

0

W gazie?

2

Co żeś pan rozpętał, to ja nie mam pytań ;d

0

Jeżeli spotkała Cię taka sytuacja, to mi bardzo przykro. Zawsze mogą być jakieś powikłania. Tylko, gdyby nie rożne szczepionki, to większości z nas by tu nie było.

1

A myslisz, ze skąd skrucha?

12

No, obrońcy Valverde mają ciężkie chwile.

Nie było zaskoczeniem, że do nas nie pasuje. Wystarczy popatrzeć jak trener prowadzi drużynę i po tym widać, czy da radę. Athletic nigdy nie grał z polotem.

22

A tydzien temu, "Najlepszy start w lidze od xx lat". :)

1

Nie no, o 16cm kłócić się chyba nie będziemy:).

1

Polski Guardiola. Ten prawdziwy nie chce wracać, więc trzeba sciągnąć podróbkę. Może ktoś się da nabrać.

0

Nie chcę opuszczać pokładu, ale wtedy panowała inna mentalność w drużynie.

0

Tylko jak przez nich stracimy punkty, to trener dostanie po łbie. W Barcelonie są ogromne oczekiwania.

1

Deulo, Gomes i Denis mieli doświadczenie i regularne występy w najwyższych ligach. Jak nam objadą Mirandę lub Puig głupio straci w środku pola i z 2-1 zrobi się 2-2, to na kogo spadnie wina?

2

Wiem, że fajnie byłoby mieć nowy wysyp utalentowanych wychowanków. Niestety Miranda, czy inny Puig są za słabi na grę w pierwszej drużynie. Po tym, co było w ostatnim meczu, wydaje mi się mało prawdopodobne wystawianie młodych piłkarzy w lidze. Grało sporo młodych, utalentowanych piłkarzy, którzy mają już niemałe doświadczenie, a popełniali głupie błędy. Tym bardziej nikt nie zaryzykuje sezonu dla wychowanków. Nie wygrywamy już po 5-0, nie możemy ryzykować wyniku. Real depcze nam po piętach i nawet 1 punkt może decydować o pucharze.

3

Nie ma co przezywać. Był ruch łokcia, dotknął go w twarz, więc czerwo. Chciał, nie chciał. Nieważne. Sędzia miał podstawy. Inna sprawa, że arbiter został motm.

0

Semedo ewidentnie nie ma rytmu meczowego. Musi grać więcej.

11

Rzemieślnik to może latać w pomocy Atleti, a nie Barcy. Cała filozofia i sposób gry opiera się na kreatywnym środku pola z rozgrywającym, ze świetnie operującym piłką defensywnym pomocniku i magiku mijającym przeciwnika i wystawiającym patelnie.

Najlepiej kupmy Kante i Rabiota. Dorzucimy do nich Rakiticia i będziemy oglądać rzemieślników.

2

To tak w moim odczuciu:

Pogba to bardzo dobry piłkarz. Idealnie pasowałby do koncepcji Valverde. Tylko wtedy gralibyśmy na 100% 4-4-2 i nie do końca takiego piłkarza nam trzeba.

De Jong, młody, utalentowany i inne takie. To ja już wolę dać szanse Alenii (cholera wie jak odmienić). Może trochę inny profil, ale mniejsze ryzyko utopienia kupy siana i gość, ktory z miejsca wkomponuje się w drużyne.

Rabiot... Do tej pory nie rozumiem zainteresowania nim. Rozgrywajacy to to nie jest. Nawet jak nie będzie takiej lipy jak z Gomesem, to ściągną nam drugiego Rakiticia i dadzą ogromny kontrakt (przyjdzie za darmo).

Kogo by nie sprowadzili, to żadnego z nich nam nie trzeba. ROZGRYWAJACEGO kurła trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?