3

@kerouac
Bardzo powielasz mity. Fakt faktem, jeden łatwiej zbuduje masę mięśniowa od drugiego, ale to nie jest tak, że taki Busi ma pozamiatane.

Jakiej genetyki by nie miał, to nadwyżka kcal i systematyczne przeciążanie mięśni spowoduje przyrosty masy. Miałby chociaż zarys tych mięśni, a Busi wyglada jak pol du** zza krzaka. Gdyby dobrze potrenował, to moze zeiekszyl by sile, a co za tym idzie, dynamikę. Tak czy siak jest wolny, ale moze miałby lepszy start na tych kilku pierwszych metrach.

1

To niech oddają pieniążki za Ville. On bym wart więcej niż ten śmieszny milion (czy ile tam zapłacili).
Kompromitują sie

0

@ddanioofcb no, bo w Anglii to siedzą i patrzą

0

@Nano22 na takich warunkach, to bym siedział tam do emerytury.

0

@Gosciuu to weź przeczytaj jeszcze raz. Jak masz 16-18 lat, mieszkasz ze starymi, zarabiasz na pierdoly i za nic nie płacisz, to nie jest źle.

Ja za mniej niż 3 do łapy bym z domu nie wyszedł, bo w Warszawie to minimum jakie trzeba mieć. Z tym, że moje pierwsze wypłaty te x lat temu, to były po te 1700 zł :). Od czegoś trzeba zacząć i zależy od pracy i potrzeb.

7

@Coutinho123 dla małolata, zeby dorobić na wakacje, tak. Za tyle sie nie utrzymasz.

0

@K_Potocki o nie pierdziel. Dembuś też ratował nam pkt. w poprzednim sezonie.

17

Jeżeli ma przyjść Ney i Griezmann, a w zamian tracimy Dembele, to ja pierdziele taki układ. Jak już to najsensowniej kupić AG, sprzedać Luisito i mamy kompletny atak na kilka lat. Przy okazji nie zadłużymy klubu.

Poza tym, tak uczciwie,
Niektórzy piszą, że Dembele nie jest profesjonalny, bo spóźnia się, nie żyje piłka, itp. Te same osoby maja mokry sen o Neymarze :D.

0

@AboveYou zmarnowany o tyle, że każdy będzie mowil o Leo i Cristiano, a dopiero pózniej o Neyu. Chłop ma papiery, żeby nakryć ich czapką. Umiejętnościami nie odstaje, a dodatkowo potrafi robic show. Tylko głowa nie ta.

2

@SeeleyBooth to musi być z nim już ok. Wczoraj widziałem na insta jak robi interwały na bieżni.

3

Niby fajnie brzmi Ney i Griezmann w Barcy, tylko jak oni sobie to wyobrażają? Znowu wydamy kupę kasy i na szybko składamy drużyne, ktora moze pogra 2-3 lata? Trzon zespołu jest już wiekowy, mówi sie o oddaniu Dembele/ Coutinho/ Umtitiego za Neya. Po luj? Wymienia się w tym kontekście gości, w okol których trzeba budować nowy projekt sportowy. Tak jak to zrobił Pep te 10 lat temu.

Już abstrahując od tego. Co stało sie z Barca? Nawet jeżeli naprawdę nie ma nikogo sensownego w drużynach młodzieżowych (co nie mieści mi sie w głowie), to od kiedy rozbijamy bank dla najemników? Widać, ze idą wybory i Barto łapie sie wszystkiego byle je wygrać. Jeżeli takie transfery nic nie dadzą (a wydaje mi sie, ze tak bedzie), to chłop zadłuży klub tak, ze przez długi czas nikt tego nie ogarnie.

0

@DonAndresFCB nie ma co czepiać się Dembele. Ma chłopak agenta, ktory wynegocjował takie stawki. Nasze prezesy to janusze biznesu i tyle. Jakby Tobie zaproponowali 2x wyższa pensje, to byś odmówił? Ja bym szybko podpisywał, bo jeszcze się otrząsną :).

58

@wachaFCB to szybko dać im Turana i będzie git.

2

@VamosRakieta za darmo to i ocet słodki

3

@kerouac to kolega wyżej pisał, że tuska :p

0

@burixgm też bym się zgodził ://

2

@Majsteer jeżeli mu zdrowie pozwoli, to wciągnie Lęglę nosem i to Pique powinien się bardziej martwić.

0

@Criss18Barca gorzej grać nie będziemy

1

@kerouac
Roy Jones Jr.
Zajebisty i bezczelny :)

0

Szkoda mi gościa. Widać, że zależy mu na wygranych w klubie i reprezentacji, ale wszystko spada tylko na niego. Partnerzy przechodzą obok meczu, kopią się po czole i wciskają mu piłkę w każdej sytuacji. Jak nie pyknie, to cała wina i tak spada na niego. Messi jest zajebisty i koniec kropka. Długo nie zobaczymy drugiego tak wszechstronnego piłkarza.

43

@Delolen przebiegnij się w pełnym rynsztunku w te upały, to pogadamy.

1

Jak nie ma Valverde, to każdy gra lepiej.

4

@Wiktorek2002 jak miał to zauważyć jak wzdychał do Ivana przez te wszystkie mecze???

0

@Cochise wszedłem tylko jedną nogą. Wiem, że nie będę miał czasu na jakieś ambitne dyskusje ;).

Musisz uczciwie powiedzieć, że Semedo i Roberto nie grają na miarę Barcelony. Jednak w Portugalczyku widać tę iskierkę nadziei, której nie ma Sergi. Nelson jest piekielnie szybki i dobry technicznie. Trzeba go tylko oszlifować i mieć na niego pomysł. Hiszpan da nam więcej w ataku pozycyjnym (przynajmniej w teorii), ale nasze jałowe klepanie i tak nic nie wnosi do gry i ciągną nas indywidualności. Semedo potrafi popełnić babole, Roberto otwiera autostradę do naszej bramki.

0

@Cochise nie chcę wchodzić w jakieś dyskusje, ale wg statystyk, Iniesta to parodysta, a nie ofensywny pomocnik.

1

@Dzemix111 kolega pyta, gdzie można zobaczyć te zdjecia

0

@tadzik447 ta sama mina, a jak zobaczysz jeden jego film, to tak jakbyś widział wszystkie :))

1

To co przemawia za tym transferem, to wszechstronność tego pana. Mogłaby wrócić wymienności pozycji w ataku, bo Luisito kopie się po czole jak ma grać blisko skrzydła. Boję się tylko o pozycję Dembele, bo możemy stawiać na gasnącego Suareza kosztem naszej perełki. Najbardziej logiczne byłoby sprzedać Urugwajczyka. Tylko trochę ryzykowne.

0

Za nimi nie nadążysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?