1

Moze obyloby sie bez ofiar. A dlaczego? Pedro pod bramka, to nie ten sam Pedro. Nie strzela, nie blyszczy. Za to dobrze gra pressingiem i ofiarnie w odbiorze. Moznaby sprawdzic tego nieszczesnego Pejdro na prawej obronie. Wiadomo, ze nie z jakimis silnymi zespolami, ale jakimis ogorami w poczatkowych fazach CDR. Szkoda, ze Tata nie czyta tego forum :). Tacy z nas eksperci jak w zespole Antoniego Macierewicza, ale niektore nasze pomysly sa ciekawe.

1

W końcu sensowny trener, który mu zaufał i spuścił ze smyczy, to mamy efekty ;).

1

Montoya-Masche-Bartra-Puyol
Kapitan już grał po bokach obrony. Szarżować nie musi.
Celta też nie jest potęgą, żeby trzeba było wystawiać najmocniejszy skład.
Adriano gra już od kilku dobrych spotkań po 90 minut. Osobiście wole mieć wypoczęty blok obronny na Espanyol.
Już mało co Pique nie wyleciał z powodu przeciążenia.

1

I Adriano.

1

Dlatego napisałem 'jeżeli". :)

1

Jeżeli utrzyma taka formę ( a pewnie jeszcze będzie rozwijał się w nowej drużynie), to chyba już wiemy, kto w przyszłym roku wygra Złotą Piłkę.

1

Moze zle zobaczylem, ale ogladam teraz powtorke na nsport i tam po pierwszej polowie bylo 60, a nie 54% posiadania.
Moge sie mylic ;).

1

Miki
Zeby Leo plackiem lezal na murawie, to bedzie dobrze kryty. Ney, to strzal w 10. Pamietam obrazki jak Messi dostawal pilke i 3 Krolewskich doskakiwalo.

1

Akurat w tym meczu wyszło to na dobre. Chyba nikt nie spodziewał się Messiego wbiegającego ze skrzydła.

1

Jak zobaczyłem skład, to złapałem się za głowę. Oglądając mecz jeszcze bardziej przekonałem się do Taty. Dobrze przewidział mecz i dobrze dobrał taktykę.

Gdyby nasze gwiazdy były w formie, to wcale nie byłoby gorzej niż za najlepszych lat Pepa.

1

Trzeba było coś grać, a nie teraz płakać,ze ich sędzia oszukał. W ich przypadku to trochę obłudne...

1

Oby Tata wiedział co robi sadzając Bartre na trybunach, Puyola i Alexisa na ławie, a Cesca wpychając do ataku.
Jestem rozczarowany takim składem, ale cóż. Trener wie co robi.

1

Busi i Song też potrafią odegrać piłkę więc to byłby dobry wariant na Real. Jak będzie potrzeba, to któryś wyjdzie trochę do przodu. Można spodziewać się że znowu rzucą się na nas w pierwszej połowie. W okolicach 60 minuty można wprowadzić Xaviego, czy tam Inieste. Ta dwójka jest bez formy. Podobno mamy grać tymi zawodnikami, którzy są w gazie.

1

Song mógłby grać tak jak Keita.

1

Chciałbym w sobotę zobaczyć środek obrony Puyol-Bartra. To byłoby najrozsądniejsze. Puyi jest potrzebny w takich meczach będzie walczył o każdą piłkę i potrząśnie resztą drużyny. Bartra jest w gazie tylko martwi mnie jego brak doświadczenia. Tylko Pique musi w końcu odpocząć a Masche niech wraca do gry powoli. Poza tym, w GD przyda się wysoki obrońca, którym Javier nie jest.
Do tego pomoc Song-Sergio i wysunięty Cesc. Byłoby fajnie coś takiego zobaczyć.

1

Gdyby nie rozpie*** szatni od środka, to sam bym przeprowadził zrzutkę na ten transfer.

1

Lepiej kup sobie chipsy i cole do meczu :d

1

Pique chyba rosnie nam na nastepce Puyola w roli kapitana.

Jak gral Abi, to i Gerardowi gralo sie latwiej. Wtedy zostawalo co najmniej 3 obroncow, Busi i czasem Keita. Teraz zostaje 2 SO i Sergio, wiec sie nie dziwie, ze tracimy bramki, a z Pique robia wiatrak. Sam mam 197 cm wzrostu i najlepiej rozumiem, ze refleks i zwrotnosc, to nie sa najwieksze atuty naszej wiezy. Ciezko mu latac takie dziury. Obawiam sie, ze niedlugo zrobimy Daniemu papa, bo nie ma miejsca dla 2 tak ofensywnych obroncow. Alba jest bardzo mlody i to on zostanie. Poza tym moze wyjsc cos na wzor wspolpracy Dani-Leo. Tylko po lewej stronie. Alba-Ney. Brzmi spoko, byle sie ten Jordi tak nie przewracal ;/.

1

Kurde, jak jedziemy kazdego, to wynosicie Tate pod niebiosa, dwa 'slabsze' mecze zakonczone remisami i widzicie w nim drugiego Tito i byscie go najchetniej pogonili. Wiekszosc druzyn chcialaby miec taki 'kryzys'. Kazdy patrzy na Martino pod katem Pepa. Nie zapominajmy, ze tiki-taka w takiej formie byla nowoscia i wiekszosc druzyn nie radzila sobie z tym. Teraz juz jestesmy rozpracowani i trzeba szukac nowych rozwiazan. Nikt nie zmieni koncepcji gry, bo mamy zawodnikow stworzonych do klepania. Najlepszym przykladem jest Real. Dobrze grali z kontry, a z klepki kalecza sie, az zal patrzec. Nie wymienimy calego skladu. Dodajmy tez fakt, ze ci pilkarze sa o 5 lat starsi. Czasu nikt nie oszuka. Nie jestesmy juz taka mlodziutka druzyna.
Z roznych przyczyn nie ogladalem spotkan z Osasuna i Milanem, ale mowiac prawde - tak jak mowil Tata - mielismy duzo okazji, zabraklo wykonczenia (ogladajac skrot meczu moge podpisac sie pod tymi slowami).

Strach co bedzie jak przegraja...

1

Wydaje mi sie, ze obroncy potrafia ustawiac sie na boisku tak, zeby neutralizowac szybkosc napastnikow. Raczej nie ma zbyt wielu szybkich defensorow.

1

Moj kumpel go fajnie okresla. Mowi, ze niemiec nie jest wielka gwiazda, ale zawsze stoi tam gdzie trzeba i strzela bramke.

1

Chyba nikt nie myślał, że Żoze odda go tak łatwo. Zbyt głębokie są te rany związane z Barca.

1

Kolega dobrze prawi.
Nie widziałem zmian na w zespole Tito. Jeżeli coś kulało, to z upływem czasu było coraz bardziej uwidocznione. Psioczyć zacząłem już w SPH, a moja dziewczyna mi świadkiem. Już wtedy zamysł trenera mi nie odpowiadał.
Plus to, że faktycznie, ciężko się oglądało niektóre spotkania.

Tata szybko zyskał moją sympatię. Nowy trener wyszedł drużynie na dobre. Szkoda tylko, że zmiana nastała w takich okolicznościach.

1

Do mnie jakos nigdy nie przemawial... Od poczatku wyzej cenilem Tello. Poza tym wolalbym Ibiego w skladzie kosztem Cuenci.

1

@Kamil
Zależy gdzie gra ten bramkarz. W Barcelonie to podstawowa umiejętność

Wiele osób nabija się, że Barca szuka bramkarza dobrze grającego nogami i najlepiej przekwalifikować Messiego na naszego portero.
Czasami mam wrażenie, że te osoby nie oglądają spotkań Barcy. Jak każdy wie rozgrywanie piłki zaczyna się od bramkarza i nie będę zagłębiał się w to teraz. Były jednak takie mecze jak ten z Interem, czy bardziej aktualny, zeszłoroczny z Celtikiem. Strzelili nam bramkę, autobus i ani myśleli o atakowaniu. Wtedy wszyscy piłkarze stali w okolicach pola karnego robiąc przewagę, a VV rozrzucał piłkę z linii środkowej boiska. Słabo by było jakby kopał po trybunach. Wyobraźcie sobie wrzutki a'la Alves.

Jak rzadko gramy z autobusami?
Czy Barca nigdy nie traci pierwsza bramki?
Czy potrzebny nam bramkarz dobrze grający nogami?

1

Kazdy chce grac. Ciezko tlumaczyc mlodym, ze musza byc cierpliwi i ciezko pracowac, bo sa mlodzi, a w tym czasie furore na boisku robi Ney.
Jakis czas temu slyszalem jedna z madrzejszych wypowiedzi komentatora, ktory rzekl, ze ciezko jest wystawiac mlodych graczy, kiedy na druzynie spoczywa presja zwyciestwa. To juz Xavi bez formy moze grac padake przez cale spotkanie i poslac dwie asysty. Na takim poziomie nie mozna stawiac na pilkarzy niedoswiadczonych. Trzeba dawac im szanse, ale nie kosztem osiagniec druzyny.

1

Zastanawiam sie, czy najwiekszym problemem utraty takiej plynnosci i szybkosci rozegrania akcji nie jest mniejsza wspolpraca Iniesty z Xavim. Moze mi sie wydaje, ale za poczatkow Pepa czesciej szukali sie na boisku.

1

Utd mogloby poszukac innego klubu, ktory chcieliby wykupic. Kiedys VV, pozniej Thiago, Cesc, Alexis. Kto nastepny?

1

Dobrze, ze sam ze soba nie negocjowal, bo by sie nie dogadal co do kontraktu...

1

Nie lubie go jak cholera, ale to moglby byc dobry ruch. Mysle, ze sam niemiecki 'farbowany lis' moglby sie zgodzic na takie zakonczenie kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?