0

Pełna zgoda, jednak mamy jeden z najmocniejszych składów w Europie, najlepszego piłkarza świata, idealna sytuację w lidze, a odpadamy jak banda frajerów, drugi rok z rzędu. Trener nie wyciąga wniosków, a piłkarze są ospali i bez motywacji. Gdybym ja tak pracował, to by mnie momentalnie wywalili z roboty. Sukcesy Realu też miały wpływ na oczekiwania. Łatwiej być nie mogło. Najtrudniejsi rywale za burtą, liga zdobyta, Live na deskach bez podstawowych piłkarzy i co? Jajco :d

9

Łapy precz od Umtitiego.

1

Masz w tym dużo racji, ale to trener ma motywować piłkarzy. Liverpool ma o klasę gorszych zawodników, ale Klopp wyciąga z nich to co najlepsze.

7

Potrzeba takiej samej rewolucji jak 10 lat temu. Trenera z wizją, autorytetem i podejściem do zawodników. Wypieprzenia świętych krów i piłkarzy o niewystarczających umiejętnościach. Ja bym zaczął budować drużyne w oparciu o Matsa, De Jonga, Arthura i Dembele. To będzie trzon naszej druzyny przez najbliższe 10 lat. Inaczej zostaną nam mokre sny o wygranej LM. Doraźnie nic nie zrobimy. Mamy mocną drużyne piłkarzy wypalonych, bez motywacji i spalonych psychicznie. Najbardziej bolało mnie to, że nawet Pique nie wbiegał w pole karne, a zawsze to robił jak Barca była w opałach.

0

Dembele złapał formę, więc logiką trenera może trafić na ławkę :D

3

Dzięki za wszystko. Powodzenia Byku!

0

Tych ich kryteriów nie zrozumiesz. Mi powiedzieli, że jestem za bardzo nastawiony na robienie wyników i zbyt „sprzedażowy”. Tak, to było stanowisko sprzedawcy :d

1

Gdyby Cię wybrali, to już byś wiedział :p. Pewnie będzie to samo, tylko z kimś innym. Mnie to śmieszy, bo nigdy nie potrafią przedstawić konkretnych warunków finansowych i trzeba łazić po tych etapach, a później zonk i dziękujesz za udział.

3

Do czego Barcelony?

10

No to Rafa ma już pograne w Barcelonie. Szkoda, bo go bardzo lubię.

0

Tylko zobacz też, że obrońca mając obok skrzydłowego, ktory nawet truchta kilka metrów raz w jedną, raz w drugą stronę, musi go cały czas pilnować, a co innego jak Alba co jakiś czas się podłączy. Ataku pozycyjnego nie mamy od lat, więc wyjscie do przodu nic nie da. Powinnismy wrócić do 4-3-3, bo mamy tak skrojony skład.

2

Atleti gra tak od lat i to chyba nie jest zaskoczenie? Co zrobił Valverde? Wystawił dwóch kreatywnych zawodników, Leo i Arthura. Nie jestem i nie będę mistrzem taktyki, ale zamiast samemu zagęszczać jeszcze bardziej środek, trzeba było wyjść z dwoma skrzydłowymi. Cały mecz rozciagaliby formacje Atletico i może byłoby coś więcej poza paroma strzałami z wolnego.

Mam wrażenie, że brak pomysłów trenera jest wiecznie usprawiedliwiany.

1

Źle na to patrzysz. Pojawiają się głosy, że odpuszczamy ligę i nastawiamy się na lm. Z takim zaangażowaniem możemy nie wygrać la liga, a jak trafi się taki mecz jak ten z Romą i odpadniemy w lm, to zostajemy z ch*** w garści.

0

Kolejny raz wyszliśmy na boisko z założeniem, zeby nie stracić bramki, bronić sie i jak sie da, to zaatakować. Kolejny raz indywidualna akcja ratuje Valverde. To jest kurde kryminał. Mieć takich piłkarzy, a przede wszystkim bronić dostępu do swojej bramki. W dodatku nieudolnie. Barcelona to za wysokie progi.

2

Kreatyny bym nie odpuszczał. Najlepszy suplement. Dzięki niej zrobisz jedno, czy dwa powtórzenia więcej, w mięśniach zbiera się więcej wody i mają lepsze środowisko anaboliczne. Cytrulina to też fajny suplement, ale nie ma co rezygnować z kreatyny. No i jak kupować to mono.

18

Wyciąganie kasy. Bcaa, to aminokwasy występujące w jedzeniu i w kazdym, nawet tanim Wpc.

4

Podobno go nie lubią bo jest czarny.

5

Napiszę krótko. Często padają stwierdzenia, że niektórzy piłkarze nie są na poziomie zawodnika Barcelony. Trener tak samo. Stać nas na gwiazdy do gry w piłkę, to stać nas na gwiazdę na ławce trenerskiej.

0

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nie oczekuje co spotkanie takiego widowiska jak rozstrzelanie Bayernu w 30 minut (bodaj w 2009).
Co innego jest grać topornie, a co innego jest stworzyć kilka fajnych akcji, pobawić się piłka i nawet przegrać. Kiedyś oglądałem na streamach taka pixeloze, ze Toure od Eto’o odróżniałem po kolorze butów. Teraz jak patrzę na zaangażowanie druzyny, to mi sie nawet nie chce laptopa włączyć. Nie da sie obronić przechodzenia obok meczu takich piłkarzy jak nasi.

0

Mam wrażenie, że szukasz pozytywów i usprawiedliwiasz to co się dzieje w drużynie. Tylko ja widzę to inaczej. Od kilku lat nie mieliśmy tak mocnej kadry, w której każdy ucieka od odpowiedzialności za wynik. Jest Leo, teraz Suarez stanął na wysokości zadania, ale przy obecnym trenerze marnujemy nasz potencjał. Gramy brzydko, bez pomysłu, mamy sztywną taktykę (krew mnie zalewa przy takich możliwościach, które siedzą na ławce/trybunach) i wygrywamy dzięki indywidualnościom. Na Real to każdy się zepnie, ale nie tylko z Realem gramy w lidze.

1

Eeeeh, czego ja dożyłem. Kibic Barcy cieszy się z wyników na farcie, ładnie grać mogą od święta i wybaczamy wieczny brak formy.

Nie o taką Barcelonę nic nie robiłem.

1

Ważne jest to w jaki sposób się z niego korzysta. Każdy wie co mam na myśli.

46

Zadałeś pytanie i sam sobie odpowiedziałeś. Szanuję :D

1

Ba, nawet śrubuje rekord odbiorów i sam sobie podkrada futbolówkę.

1

To nie wina Rafy, że trener to debil i wystawi na skrzydle wszystkich innych piłkarzy niż Dembele i Malcom. Ty się ciesz, że Gomesa już nie ma. By hasał po lewej stronie.

4

Możesz przerobić na spongeboba.

Samochód ma jeździć i się nie psuć. A Golfy najlepsze :D.

5

Ooo, trener da się wykazać Suarezowi, Rakiticiowi i Pique.

2

Gratuluje optymizmu. Zniszczyliśmy przez kilka lat naszą najlepszą formację, a Ty jeszcze bronisz słabego technicznie Rakiticia. Jak ma piłka szybko krążyć, jak mamy Rakiticiów w pomocy?

0

Mało kto by poszedł. Gruby, to Gruby. W formie najlepsza 9 świata. Tylko u Ernesto nikt nie jest w formie. Nawet o Leo ciężko byłoby to powiedzieć.

0

Ernesto chyba dużo czasu spędza na grze w fife. Gra na zmianę dwiema 11 i nie robi zmian. Łapie tylko kilkuminutowe występy, bo inaczej gwiazdy mu marudzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?