Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon gdyby ludzie nie zachowywali się jak debile i nie robili sobie jakichś pikników, to moglibyśmy cały czas spacerować
3
@krissu8 bez kitu. Łatwo mówić, żebyś to pier****ł. Zrobisz coś pochopnie i to Ty będziesz żałował, a nie koledzy z internetów.
Tylko o tego kolegę to pytaj i się nie krępuj.
4
@krissu8 powiem tak. Nikt z nas nie zna ani jej, ani sytuacji tak dobrze jak Ty. Sam jestem teraz w kryzysie i jedyne co mogę Ci doradzić, to pogadać z nią na poważnie. Tylko niech Ci powie czy chce tego związku, czy nie. Sam tego nie rozkminiaj, bo z babami jest tak, że Ty ułożysz sobie 100 scenariuszy, a żaden nie będzie prawidłowy
6
@VenoM żeby za 5 lat dać mu dwa razy tyle. Ewentualnie nie móc sprzedać jak nie odpali
1
@zawsze_barca bohater!
0
@FanBarca1899 generalnie, to wszystko to o czym napisałeś da nowy bodziec. Możesz właśnie manipulować tempem, robić jakieś pauzy, skracać przerwy, dokładać powtórzenia lub serie. Każda zmiana parametrów treningowych to jakiś progres.
2
@contowsky tylko whisky :), właściwie to nawet burbony, bo preferuje te amerykańskie :)
0
@robsesh to kompletnie nie moja bajka. Jednak wole robić BP z pauzą ;D. Próbowałem takich rzeczy i przez pierwszy tydzień spoko. Szybko się nudzi. Co kto lubi
1
@itmustbejoke haha, spoko. Jestem trenerem i wiem ocb. Traktuje to sobie jak wakacje. Po prostu po 10 latach człowiekowi ciężko bez tych ciężarów
0
@barcafan9512 nie wiem jak to u Ciebie, ale w wwa to standard. Ostatnio pojechałem sobie po 23 - bo przecież nie będzie ludzi. Stałem godzinę, a zakupy skończyłem o 1 w nocy i ze 20 osób stało pod sklepem :)
0
@Kapitan_SW ja tak samo. Zwłaszcza, że zawsze trenowałem na wysokiej i średniej intensywności. Cóż, pocieszam się, że przynajmniej lepiej będę reagował na trening jak już będzie po wszystkim. Nawet spadki mi już kalafiorem
0
@tobiasson92 problem z JKM jest taki, że większość ludzi go słucha, ale nie słyszy co chce chłop przekazać. Ewentualnie wyrywa się jedno zdanie z całej wypowiedzi i jest gównoburza.
Żeby nie było - p. Janusz potrafi dowalić do pieca.
0
@Fizzy Womack jak się nazywa aplikacja?
2
@Lola120 pewnie zależy, czy koleżanka już legalna :d
1
@jaras121 oni zwyczajnie mają wszystko gdzieś i myślą, że im się należy
0
@ranger3120 na mini bandach to słaby będzie ten trening. Chyba, że za dużo się nie ruszałeś. Jak już to kup takie „długie” gumy
0
@NemeZis93 ogladalem różne urbexy, w których sprawdzali promieniowanie. W tamtych rejonach nie jest tak źle jak się wydaje. W końcu zwierzęta tam normalnie żyją
3
@matteoFCB staaaary. Ja bym wszystko zrobił, żeby być takim nieudacznikiem. Pykać w piłeczkę w najlepszych klubach, nie ogarniać ile mam siana i prowadzić życie jak z bajki
0
@ranger3120 Al Bundy z rodziną jeździł do marketu i rozkładał leżaki przy lodówkach. Nie dziękuj.
1
@macio_944 oni wtedy zgwalcili Bayern w pierwszej połowie. Cieszę się, że miałem przyjemność oglądać taka Barcelonę
0
@Stoiczkow
„Budowanie teorii na jednostkowych przypadkach jest niepoważne. Niestety dzieci, ludzie młodzi zawsze umierali i niestety będą umierać.”
To jest bagatelizowanie.
Najgorsze w Twoim rozumowaniu jest to, że dobrze jest się zarażać, bo wtedy się uodpornimy. Byłbyś w stanie mieć na sumieniu osoby, które się nie uodpornią?
Amebami to są ludzie na wszystkich forach. Szczekają o tym, że nikt nie umiera na koronawirusa. Tylko u osoby chorej owy koronawirus powoduje dodatkowe osłabienie organizmu.
1
@Stoiczkow tu nie chodzi o stadne emocje, a o zdrowy rozsądek. Sam jestem wkur***, bo moja działalność leży, kasy nie zarabiam i od 3 tygodni siedzę w domu i już mi dupa przyrosła do kanapy.
Mam bardzo prawicowe poglądy, ale trzeba zrozumieć, że człowiek jest malutki i mimo wszystkich osiągnięć cywilizacyjnych dzisiaj jesteśmy, a jutro nas nie ma. Nie jest to żadna panika z mojej strony, bo jak jest potrzeba to wychodzę i nie boje się śmierci :d. Trzeba podchodzić do tego z respektem i tyle. Dopóki gada się o statystykach - jest się zdystansowanym i wyluzowanym, a nie daj bóg dotknie to kogoś bliskiego, to sytuacja odwraca się o 180 stopni.
3
@pt9
Chłopie, ludzie umierali i będą umierać na różne dziadostwo, ale trzeba być ignorantem, żeby w takiej sytuacji wszystko bagatelizować. Jest to nowy wirus, nikt nie ma na niego przeciwciał, nie ma szczepionki, rozprzestrzenia się cholernie szybko i stanowi zagrożenie. Irytują mnie ameby trąbiące dumnie o chorobach współistniejących, bo myśle, że człowiekowi po chemioterapii koronawirus jednak robi różnice i jeszcze bardziej osłabia organizm.
0
@Stoiczkow już był taki, który mówił o „odporności stadnej” - teraz leży sobie pod respiratorem.
To jest jedna wielka głupota. Dzieci może to przejdą. Cześć z tych słabszych może umrzeć, ale wyobraź sobie jak będzie wyglądało dorosłe życie dziecka, które będzie mieć świadomość, że rodzice/dziadkowie umarli, bo od tego dziecka zarazili się koronawirusem.
0
@michaelson8 ciężka sprawa. Jak ja bym pojechał i bym kogoś zaraził, to bym sobie nie wybaczył.
0
@Hushovt kolega Warszawę to na pocztówce widział?
1
@ksobi przecież to się w głowie nie mieści :D
2
@kamiVeB kolega to chyba nie pracuje? Skończą się studia i trzeba będzie wziąć się za robotę, to dopiero będzie kwik :). Teraz masz mordeczko wolne, to może jakoś przeżyjesz te wakacje
0
@ksobi tak mnie jedna rzecz zastanawia. Jak mają Ci przywalić 3 lata za nie branie udziału w głosowaniu? Przecież to nie kartkówka z przyry i nie podpisujesz się z imienia i nazwiska. Komisji też nie będzie i nie zaznacza Cię w zeszycie
0
@MichalZZZ mój stary po kilku harnasiach