Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama a mógł głosować na Konfederacje
6
@Chwytliwy atakujesz LS. Nie wprost, ale chcesz zrobić z niego debila i go ośmieszyć. Nie jest to przejaw agresji?
8
@Chwytliwy wiesz, że w Twoich postach widać agresje?
1
@Bamboleo to jest jeszcze główna?
2
@sebasek99 BoJack - dla Ciebie wszystko!
0
@Janiama dlatego dajmy jeszcze 200 zł na każde urodzone dziecko i podnieśmy ludziom składki emerytalne. Umrą z głodu i nie dożyją emerytury - problem rozwiązany.
Btw. wg prognoz od poniedziałku miało trzaskać w całej Polsce.
0
@13th ale żeby odrazu po czesku?
2
@sebasek99 przeczytałem kilka pierwszych zdań i stwierdziłem, że dalej mi się nie chce. Łap zielonego na zachętę :D
8
@Janiama niech to będą Twoje poglądy, spoko. Tylko po co żyć w takiej bańce mydlanej? Chłop nie potrafił wziąć na klatę tego, że głosował za podniesieniem wieku emerytalnego i kręcił. Mógł powiedzieć, że to było stanowisko partii i musiał. Tyle. Robienie z siebie niezależnego to obrażanie inteligencji Polaków. Sypał różnymi dyrdymałami i chciał zwiększać wydatki w różnych sektorach do X% PKB. Szkoda, że szef jego kampanii nawet nie wiedział jakie to kwoty. 200 zł za każde wychowane dziecko i inne takie głupoty. Co chłop miał zmienić? Jakby blokował wszystkie ustawy, to PiS by zgnoil Po i zrzucił wszystko na nich. Wygrana Dudy to najlepsze co może spotkać takich antypisowców jak Ty. Teraz koniunktura zwolni i nie będą mieli na kogo zrzucić winy. Pewnie za trzy lata przerżną wybory aż miło, a następna ekipa będzie musiała gasić ten pożar.
10
@Janiama stary. Dajesz argumenty od czapy. To jest tylko myślenie życzeniowe. Bo Rafał to, Rafał tamto. Chłop zmienia zdanie tak samo często jak moja baba buty, a Ty piszesz czego to on nie zrobi. Rafał T. - wielki Polak, patriota i filantrop.
8
@Tekeruto nieee. 10 mln Polaków głosowało na Fafała, bo jest przystojnym mężczyzną, zna języki i rozwaliłyby cały PiS w drobny mak. XD
0
@Janiama nie wiem, serio, czy Ty taki naiwny jesteś, czy co?
1
@BarcaInfo cały czas myśle, że w Barcelonie wywalili lachę na przygotowanie fizyczne. Taka ilość kontuzji mięśniowych (w całej kadrze), to jest jakaś abstrakcja. Zagonić ich na siłownie i będzie lepiej.
2
@DonMatteo901 tylko jak Korwin coś palnie, to cała prawica jest przekreślona. Lewaki mogą gadać głupoty do woli i jest okej. Taka hipokryzja.
1
@DonMatteo901 widzisz? To nic nie znaczy. Justyna to nie cała lewica i nie można uogólniać. Dawaj jakiś cytat z Korwina. Poczytamy sobie
1
@justfootball a nie szukał Gavina?
0
@Chwytliwy po prostu ludzie wyrośli z socjalizmu
0
@Chwytliwy to popatrz na PSL. Oni chcą mieć 5-10%. Lewica tak samo.
0
@Chwytliwy a czy lewica dostaje jakiekolwiek poparcie? Myslisz, że oni walczą o władze?
0
@13th mają tu w kilku kółeczko wzajemnej adoracji i gadają bzdury
3
@Chwytliwy nie rozumiesz, że osoby homoseksualne / sympatyzujące z nimi to tez elektorat? Jak chcesz go pozyskać? Najłatwiej pokazać im Biedronia.
10
@Chwytliwy mało jeszcze rozumiesz. Biedroń jest medialny i nawet charyzmatyczny. Ma specyficzne grono odbiorców. Lewica potrzebuje kogoś takiego. Postaw Rabieja w miejsce Biedronia i co? Który jest lepszy marketingowo i cieplej odbierany? Polityka to w dużym stopniu układy i konkurs piękności.
Ciężko powiedzieć, że do gościa nic nie mam (bo swoje też przeskrobał), ale nie róbmy z niego polityka, który chce realnie coś zmienić. To bardziej polityk-celebryta, który chce robić hałas o ludzi tej samej orientacji. Nie znam go, być może jako człowiek jest dobrą osobą, ale on nie poszedł do sejmu walczyć o Twoje dobro (chyba, że jesteś gej).
1
@Danny Gaucho wiadomo w które miejsce w tabeli celują
5
@Chwytliwy został prezydentem, bo obiecywał rzeczy, których później nie realizował. A tak w ogóle, to był taki fajny, sympatyczny i nowy.
Tak, mam poglądy konserwatywne. Tylko mi nic do tego, że jest tym gejem. Jednak fajnie by było jakby walczył o coś więcej, a nie o postulaty lgbt.
Taki Ikonowicz i Szumilewicz (abstrahując od tego co o nich myśle) przynajmniej walczą o dobro innych (w myśl ich idei). Zandberg nie kryje się z tym, że zabrałby mi 3/4 wypłaty i rozdał innym, Czarzasty to stary komuch, a Biedroń? Sympatyczny gej.
15
@Chwytliwy ja mam troszeczkę więcej lat od Ciebie i trochę dłużej obserwuję politykę. Biedroń jest na świeczniku ponieważ lewica potrzebowała jakiegoś sympatycznego geja. Tylko z tym się kojarzy. Nic ciekawego i ważnego dla WIĘKSZOŚCI Polaków nie wnosi.
2
@Piotr777 daj spokój. Ich racja jest zawsze lepsza
0
@ksobi to już lepiej Lewy na jakimś mundialu strzeliłby takie Iniestazo, to byłby lepszy program prorodzinny :d
0
@Bobo25 ach, Ty Śmieszku. Uważaj, bo już ktoś tam czeka z parasolem :D
3
@draxidox
-Damy pińcet plus (PiS)
-Pińcet plus rujnuje gospodarkę (peło)
-PiS dał pińcet na drugie i kolejne dziecko
-My damy też na pierwsze!!!!1111 (peło)
2
@masq jeszcze potrafi atakować personalnie i zachowywać się jak cham