0

@macio_944 spoko, dzisiaj na Polsacie pokazywali relacje z naszej granicy. Same młode, zdrowe chłopy :D

0

@amanter tolerancja :d

8

@LuisSalvano jesteś księgowym w Barcelonie?

0

@Peszko07 a w polskich wozach strażackich euro i dolary dla żydów

1

@Mocher91 wydaje mi się, że to też zależy. Leo był w klubie ponad 20 lat. Kto miał kupić koszulkę, ten kupił. Napewno będzie to miało wpływ na sponsorów i umowy marketingowe, ale Barca już była nasycona Messim. To, że psg będzie kosić kasę, to standard. Nikogo nie powinno dziwić, że arabski klub zarobi więcej niż zarobiłaby Barcelona.

1

@kryhaa palecioooooooook!

1

@nwchades 0,7 dobrze schłodzonej substancji

0

@doc pandemia, trzeba zaciskać pasa i liczyć każde euro... chyba, że płacisz w funtach

1

@aleksandrowielki dlatego nie rozumiem wielkiego oburzenia. Co mógł, to zrobił. Nóg nie rozłoży

1

@Nihas myślisz, że on sam wszystko robi? Laporta ma od tego ludzi, a sam bierze na siebie odpowiedzialność za ich pracę.

5

@Nihas teraz to same rekiny sprzedaży na la rambli. Weź opchnij gości, którzy nie grają, są wiecznie kontuzjowani, mają wysokie kontrakty i długie umowy. Ktoś musi chcieć ich pozyskać, musi chcieć dać im podobne pensje, a oni muszą chcieć odejść. My tu jesteśmy wszyscy honorowi, a żaden z nas by dobrowolnie nie zrezygnował z dostatniego życia w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Szanujmy się. Trzeba być chyba na utrzymaniu rodziców, albo nie mieć nigdy słabszej sytuacji finansowej żeby wsiadać teraz na Lapcia. Okularnik zawinił, a teraz mamy tego efekty. Jak musisz zrobić w biedrze zakupy za 150 zł, a w kieszeni masz tylko 100, to nie negocjujesz z kasjerką, nie?

0

@Bykunn to jestem tym głupim :/

0

@KierownikLucas w sumie i tak nie gra

4

@mandigal wydaje mi się, że z obecnej kadry to tylko Martin miałby na to jaja. I mówię szczerze. On zawsze zasuwa i się nie poddaje.

4

Wiadomo, okularnik schrzanił, a Laporta grał na zwłokę, a wiedział, że ma związane ręce... ale im dłużej o tym myśle, tym mam większy żal do Leo. Gdyby tylko nie zwlekał i przedłużył kontrakt w czerwcu, to by nie było tej całej szopki. A tak to poszedł do klubu, który na każdym kroku próbuje poniżać Barcelonę i jej kibiców. Sam się chłop w to wpakował i wybrał najgorzej jak mógł. To taki policzek dla wszystkich kibiców.

Ale ciul. Jestem z Barceloną od 2007 i nic tego nie zmieni. Tylko szkoda rysy na karierze takiej legendy. Pozostali jakoś zgrabniej to załatwili.

5

@Ghotti niestety, ale jesteśmy świadkami jak tebas dystansuje pl do ll i cholera wie ile lat potrzeba, żeby to odwrócić.

1

@ściah dobry troll :d

3

Niby było wiadomo, że Leo trafi do Psg, ale czuję się mega zawiedziony tym transferem. Niby rozumiem, że grają tam jego koledzy, że blisko do Barcelony, itp., ale Barca ma z nimi takie tragiczne relacje, tyle złośliwości robili nam w ostatnich latach, że w moich oczach nie można być kapitanem i zasilić paryżan. Zrozumiałbym wszystko, ale to mnie bardzo zabolało. Możliwości napewno miał wiele, a wybrał jak wybrał.

Do Laporty nie mam nawet odrobiny pretensji. Przejął klub w tragicznej sytuacji i niełatwo poukładać taki bajzel. Każdy kto zarządza czymkolwiek - nawet budżetem domowym - wie, że z pustego i salomon nie przeleje. Nie było kasy na Leo, nie było sukcesów, więc nie byliśmy atrakcyjni dla sponsorów, przyszłość największej gwiazdy też niepewna, więc nikt nie wywali w ciemno kasy. Poza tym - pandemia. Barto narobił strasznego syfu, który będzie sprzątamy długimi latami. Szkoda tylko, że sztuczne twory takie jak psg przetrwają i mają w du*** wszystko, bo mają dotacje z kataru.

1

Jestem naiwny jak dziecko, ale bardzo bym chciał, żeby ta sytuacja z Leo jeszcze się odwróciła.

1

@Marik1234 oczywiście, że najpiękniej byłoby zdjąć reklamy z koszulek i polegać tylko na swoich pieniążkach. Tylko coś nam ostatnio sukcesów zabrakło, hajsik się nie zgadza i jesteśmy na dobrej drodze do stania się silnym, ale przebrzmiałym klubem. Kasa zaczęła rządzić piłka i teraz to widać. Taki twór jak psg zaprzecza uczciwej, sportowej konkurencji. Barca przez ponad 100 lat, z tyloma triumfami i z taką pozycją nigdy sobie nie pozwoli na takie transfery i kontrakty.

1

@patry295 albo by się skończyło tak jak z City

0

Po tych cyrkach z Neyem w nic już nie wierzę. Od dwóch lat już niemal na 100% miał wrócić do Barcy, a przedłużył kontrakt. Dopóki nie będzie oficjalki, to niech się wszyscy cmokną. Żerują, bo temat medialny, a a nóż któryś trafi i będzie wielki dziennikarz.

11

Barto zrobił wszystko, żeby to nie on był zapamiętany jako prezes, który pozwolił odejść Messiemu. Tak spier*** finanse klubu, żeby zrzucić to na Laporte ;)

0

@FCB_dimiC u mnie w wwa jest taki most, którym w życiu nie pojadę prawym pasem. Przez te cholerne tiry są takie koleiny, że dramat

0

@Masti_Real_Madryt bez alkoholu też można się dobrze bawić :d

25

Dobra tam, wiem jak będzie. Konferencja, kamery, podniecony szejk, Lio ma właśnie podpisać kontrakt z psg, po czym wstaje, drze go, krzyczy : „jeb*** leszczy, z lamusami się nie pieścić, visca el Barca y visca Catalunya!”, po czym Laporta zeskakuje na spadochronie z kontraktem, który Messi podpisuje i jest związany z nami na 5 kolejnych sezonów.

Róbcie screeny.

0

@tomek8756 Make Barca great again!

4

Dzwońcie do Laporty!!! Mam pomysł. Messi musi podpisać kontrakt z innym klubem, z którym mamy dobre stosunki. Wypożyczają go nam na dwa lata, a my „oplacamy” jego pensje. Kupujemy od nich piłki, czy cokolwiek innego za 100 mln brutto. Albo jestem geniuszem, albo i takie sytuacje przewidziała Ła Liga.

2

@Ghotti może się nie znam, ale skoro pensje zawodników to 110% przychodu (bez Lio 95%), a wymogiem jest 70%, to chyba nawet za 1 euro by nie mógł kopać piłki. Poza tym, kuźwa, dlaczego ktoś ma pracować za darmo?

0

@barcelonaLM trzymam za Ciebie kciuki ryjku!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?