Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dundersztyc no powinno. Ale jak widać ludzie to debile i ignoranci. Wypowiadają się na tematy, na których się nie znają. Sam nie jestem ekonomistą, ale chociaż mnie to interesuje i sam szukam wiedzy.
2
Ja pierdziele. Aż żal się robi.
Nie jestem i nigdy nie byłem za pisem. Zawsze głosowałem na ugrupowania korwinka, bo w dupie mam tematy światopoglądowe, interesuje mnie tylko gospodarka i to co proponują dla mojego prywatnego budżetu.
Muszę tu jednak zaznaczyć, że to nie PiS podnosi teraz ceny gazu i prądu. To jest dużo bardziej złożone. Oczywiście można obniżyć podatki i ludzie mniej to odczują, ale ŻADEN rząd by tego nie zrobił. Trzeba być ignorantem i lecieć na fali doje**** PiS żeby obwiniać ich za dzisiejsza podwyżkę.
Potwierdza się znowu, że ludzie uja się znają, ale trzeba pogadać. Przez takie coś w tym kraju nie będzie normalnie. Nikt nie chce zgłębić problemu, bo można obwinić wszystko i wszystkich.
... ale najważniejsze, że TVN biedny.
1
@Barca1992 ale wiesz, że akurat to nie jest winą PiS? Jedyne co mogliby zrobić, to obniżyć podatki.
0
@Bobo25 ja się z tego nie śmiałem. Pogadasz z wujkiem żeby załatwił pracę? Tylko wiadomo, dobrze płatną
0
@Yoshi94 nie dobiegł na czas i afera
2
@Mizander douglas. W końcu coś wygramy. Z całym szacunkiem dla młodych, ale z takim środkiem dostawalibysmy w czapkę od każdej topowej drużyny. FdJ powinien grać
7
@MesQueUnClub_87 fake taxi. Jako taryfiarz ;p
2
@adi7adi8 może Laporta ma też kontakty z Glapińskim. Drukarka już czerwona od pracy
0
@Nieznajomy kontuzje to jedna wielka niewiadoma. Hochland może okazać się robocopem, a ktoś i tak zrobi mu krzywdę.
0
Co jak co, ale jeżeli jest możliwość zakontraktować Hochlanda i nie pójść po miesiącu z torbami, to warto. Można na nim budować marketing i przyszłą drużynę. Chyba, że zrówna poziomem do reszty drużyny :d.
Tylko wiadomo, trzeba się definitywnie pozbyć Antka, Cou, Samu, Bośniackiego Marstro i jakoś może się uda
0
@macio_944 2.19*, Panie Morawiecki
1
@Pogba ładnie opisałeś Tymka Puchacza. Mimo wszystko Dest potrafi dać nieco więcej. Wybitny nie jest, ale wole jego niż Roberto, a Dani raczej nie da rady grać wszystkiego.
0
@Janiama hmmm... może się nie znam, ale chcąc przejąć inicjatywę w środku trzeba wstawić pomocnika, a nie wstawiać obrońcę - a u nas mało który potrafi kopnąć prosto piłkę. Cou powinien wejść w przerwie
8
@kewin był fajny, bo wychowanek. Uczepili się nie tego de Jonga...
0
@lucca87 jak sam zauważyłeś - słaba złotówka to zasługa rządzących. Przekłada się to na ceny paliw, energii i towarów sprowadzanych z zagranicy, co równa się niższą siłą nabywczą pieniądza. Więc jakby tego nie liczyć, to jest pisda
8
@urbipl o kant pupy takie wyliczenia. Ja do tej pory zarabiałem powyżej średniej pensji w Polsce, a przez rosnące koszta pracodawców / życia finalnie dostaje mniej pieniędzy niż kiedyś. Dodatkowo mają one niższą wartość nabywczą. Podnoszenie minimalnej nie poprawia warunków życia.
3
Jeju. Bayern nie jest aż tak zajebisty jak sami go malujemy. To nie ten sam kaliber co Barca sprzed dekady. Mamy w głowach te wcześniejsze porażki i tyle. Niemcy są pyszni, uważają się za lepszych i to ich może zgubić. Stwarzamy dużo okazji i piłka w końcu zacznie wpadać. Musimy grać swoje i powinno być dobrze.
0
Aj kurna, szkoda mi go. Tak jest jak młody chłopak ma nieodpowiednich ludzi za doradców. Skazili mu umysł pieniędzmi i obietnicami. Jakby zrozumiał swój błąd, przeprosił, to bym go ściągną do klubu. Za jakieś rozsądne pieniądze oczywiście. Chłopak ma talent i tego nie da się podważyć. Nie wolno skreślać ludzi jak zbłądzą.
1
@MontelQ nie ma do dramatyzować. W LM daleko nie zajdziemy, a w LE mamy realną szanse na puchar. Ponad to nasze młodziaki otrzaskają się w europejskich pucharach
2
@PeteR10 wydaje mi się, że jak nie potrzebujesz floty na konkretny zakup, to nie ma co szaleć
0
@mkord haha :d.
0
@Woland10 a co? Nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem?
0
@RonnieVEB mi nie musisz tego mówić. I tak widać progres w krótkim czasie
1
Nie ma co się czepiać indywidualnie zawodników. Taki Depay goleadorem nie jest i nie będzie. Problem leży w tym, że my gramy baaaardzo wolno. Piłkarze ofensywni dostają piłkę i dopiero myślą co robić. Kiedyś graliśmy bez przyjęcia i to działało. Obecna Barca jest za cienka w uszach i koniec. Nie ma co obwiniać piłkarzy jak większość nie załapałyby się do składu Guardioli sprzed 10 lat.
7
@tomek8756 elita nie musi
0
@urbipl wczoraj podawali, że Niemcy ponad 5
0
@Uukasz_93 robią to za późno, bo zamiast zająć się sprawami istotnymi, to kopią się z opozycją o sprawy światopoglądowe i o przeróżne debilizmy.
0
@bartekvisca patrząc na prezesa NBP - ch*** wie
0
@masq no dobra, ale jaki to będzie % ciężaru maksymalnego? Przerwy? Tempo? Jest dużo parametrów treningowych. Generalnie nie powinieneś się przemęczyć. Ćwicz blisko upadku i tyle. Progresuj i nie powinno być spadku. Tylko nie licz na mega efekty. Bardziej podtrzymasz / lekko się cofniesz (zakładając, że do tej pory się przykladałeś i miałeś sensownie rozpisany plan).
2
@Hubsao chyba, że nastąpi adaptacja. Nie lubie takiego generalizowania