0

@Dundersztyc no powinno. Ale jak widać ludzie to debile i ignoranci. Wypowiadają się na tematy, na których się nie znają. Sam nie jestem ekonomistą, ale chociaż mnie to interesuje i sam szukam wiedzy.

2

Ja pierdziele. Aż żal się robi.

Nie jestem i nigdy nie byłem za pisem. Zawsze głosowałem na ugrupowania korwinka, bo w dupie mam tematy światopoglądowe, interesuje mnie tylko gospodarka i to co proponują dla mojego prywatnego budżetu.
Muszę tu jednak zaznaczyć, że to nie PiS podnosi teraz ceny gazu i prądu. To jest dużo bardziej złożone. Oczywiście można obniżyć podatki i ludzie mniej to odczują, ale ŻADEN rząd by tego nie zrobił. Trzeba być ignorantem i lecieć na fali doje**** PiS żeby obwiniać ich za dzisiejsza podwyżkę.

Potwierdza się znowu, że ludzie uja się znają, ale trzeba pogadać. Przez takie coś w tym kraju nie będzie normalnie. Nikt nie chce zgłębić problemu, bo można obwinić wszystko i wszystkich.

... ale najważniejsze, że TVN biedny.

1

@Barca1992 ale wiesz, że akurat to nie jest winą PiS? Jedyne co mogliby zrobić, to obniżyć podatki.

0

@Bobo25 ja się z tego nie śmiałem. Pogadasz z wujkiem żeby załatwił pracę? Tylko wiadomo, dobrze płatną

0

@Yoshi94 nie dobiegł na czas i afera

2

@Mizander douglas. W końcu coś wygramy. Z całym szacunkiem dla młodych, ale z takim środkiem dostawalibysmy w czapkę od każdej topowej drużyny. FdJ powinien grać

7

@MesQueUnClub_87 fake taxi. Jako taryfiarz ;p

2

@adi7adi8 może Laporta ma też kontakty z Glapińskim. Drukarka już czerwona od pracy

0

@Nieznajomy kontuzje to jedna wielka niewiadoma. Hochland może okazać się robocopem, a ktoś i tak zrobi mu krzywdę.

0

Co jak co, ale jeżeli jest możliwość zakontraktować Hochlanda i nie pójść po miesiącu z torbami, to warto. Można na nim budować marketing i przyszłą drużynę. Chyba, że zrówna poziomem do reszty drużyny :d.

Tylko wiadomo, trzeba się definitywnie pozbyć Antka, Cou, Samu, Bośniackiego Marstro i jakoś może się uda

0

@macio_944 2.19*, Panie Morawiecki

1

@Pogba ładnie opisałeś Tymka Puchacza. Mimo wszystko Dest potrafi dać nieco więcej. Wybitny nie jest, ale wole jego niż Roberto, a Dani raczej nie da rady grać wszystkiego.

0

@Janiama hmmm... może się nie znam, ale chcąc przejąć inicjatywę w środku trzeba wstawić pomocnika, a nie wstawiać obrońcę - a u nas mało który potrafi kopnąć prosto piłkę. Cou powinien wejść w przerwie

8

@kewin był fajny, bo wychowanek. Uczepili się nie tego de Jonga...

0

@lucca87 jak sam zauważyłeś - słaba złotówka to zasługa rządzących. Przekłada się to na ceny paliw, energii i towarów sprowadzanych z zagranicy, co równa się niższą siłą nabywczą pieniądza. Więc jakby tego nie liczyć, to jest pisda

8

@urbipl o kant pupy takie wyliczenia. Ja do tej pory zarabiałem powyżej średniej pensji w Polsce, a przez rosnące koszta pracodawców / życia finalnie dostaje mniej pieniędzy niż kiedyś. Dodatkowo mają one niższą wartość nabywczą. Podnoszenie minimalnej nie poprawia warunków życia.

3

Jeju. Bayern nie jest aż tak zajebisty jak sami go malujemy. To nie ten sam kaliber co Barca sprzed dekady. Mamy w głowach te wcześniejsze porażki i tyle. Niemcy są pyszni, uważają się za lepszych i to ich może zgubić. Stwarzamy dużo okazji i piłka w końcu zacznie wpadać. Musimy grać swoje i powinno być dobrze.

0

Aj kurna, szkoda mi go. Tak jest jak młody chłopak ma nieodpowiednich ludzi za doradców. Skazili mu umysł pieniędzmi i obietnicami. Jakby zrozumiał swój błąd, przeprosił, to bym go ściągną do klubu. Za jakieś rozsądne pieniądze oczywiście. Chłopak ma talent i tego nie da się podważyć. Nie wolno skreślać ludzi jak zbłądzą.

1

@MontelQ nie ma do dramatyzować. W LM daleko nie zajdziemy, a w LE mamy realną szanse na puchar. Ponad to nasze młodziaki otrzaskają się w europejskich pucharach

2

@PeteR10 wydaje mi się, że jak nie potrzebujesz floty na konkretny zakup, to nie ma co szaleć

0

@mkord haha :d.

0

@Woland10 a co? Nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem?

0

@RonnieVEB mi nie musisz tego mówić. I tak widać progres w krótkim czasie

1

Nie ma co się czepiać indywidualnie zawodników. Taki Depay goleadorem nie jest i nie będzie. Problem leży w tym, że my gramy baaaardzo wolno. Piłkarze ofensywni dostają piłkę i dopiero myślą co robić. Kiedyś graliśmy bez przyjęcia i to działało. Obecna Barca jest za cienka w uszach i koniec. Nie ma co obwiniać piłkarzy jak większość nie załapałyby się do składu Guardioli sprzed 10 lat.

7

@tomek8756 elita nie musi

0

@urbipl wczoraj podawali, że Niemcy ponad 5

0

@Uukasz_93 robią to za późno, bo zamiast zająć się sprawami istotnymi, to kopią się z opozycją o sprawy światopoglądowe i o przeróżne debilizmy.

0

@bartekvisca patrząc na prezesa NBP - ch*** wie

0

@masq no dobra, ale jaki to będzie % ciężaru maksymalnego? Przerwy? Tempo? Jest dużo parametrów treningowych. Generalnie nie powinieneś się przemęczyć. Ćwicz blisko upadku i tyle. Progresuj i nie powinno być spadku. Tylko nie licz na mega efekty. Bardziej podtrzymasz / lekko się cofniesz (zakładając, że do tej pory się przykladałeś i miałeś sensownie rozpisany plan).

2

@Hubsao chyba, że nastąpi adaptacja. Nie lubie takiego generalizowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?