Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faun dobrze, że chociaż Ty wszystko rozumiesz. Myślisz, że nie wiem, że takie kraje jak Ukraina i Białoruś, to sztuczne powojenne twory na wypadek kolejnego konfliktu w Europie. To one maja być zaorane w pierwszej kolejności i tam ma się dziać rozpierdziel. Tylko jak NATO ruszy na pomoc Ukrainie, to Rosjanie nie zatrzymają się na naszej granicy, a zaorają Polskę. Dopiero na naszej zachodniej granicy Niemcy i cała reszta zorganizują jakaś realna obronę. Trzeba być debilem żeby popierać interwencje NATO. Jedyne dobre wyjście, to negocjować z Rosja i koniec kropka. Teraz wszyscy odkryli imperialistyczne zapędy Putina. Sami spece od polityki zagranicznej.
Każdy inny scenariusz niż deeskalacja konfliktu to prawdopodobny wyrok dla nas.
0
@GeFcIo „znałem człowieka, który nie pił, nie palił, no i... no umarł”
1
@maroon bo Ty Przyjacielu pamiętasz jak to było w latach 1933-1939.
Konflikt zbrojny nie jest na rękę ani Europie / USA, ani Rosji. Teraz wystarczy zakręcić kurek z gazem / ropą i kraje Europy same się pozjadają.
Poza tym, wybacz bardzo, ale ja nie mam zamiaru umierać za Ukrainę. Bo obrona tego kraju doprowadziłaby do wojny światowej.
2
@fenix1983 dopiero byśmy mieli kryzys energetyczny bez rosyjskiego gazu. Tu trzeba dążyć do deeskalacji, a nie przesuwać wojska na Ukrainę
3
@Kurkmen rządzący uczą, że nie warto pracować. Trzeba siedzieć w domu i grzecznie brać socjal
2
@tobiasson92 to chyba ostatni dzwonek na zorganizowanie wyborów. Nie wydaje mi się, że na jesień 2023 utrzymają władzę jak społeczeństwo wyraźnie zubożeje. Ciekawe co zrobią.
3
@paweldunajecfcb kobieta :ppp
0
@Uukasz_93 Narzeczona na początku miała zatkane prawe ucho, kaszel i chrypę. Poszła do lekarza, zrobiła test i sru, covid
1
@Azi ja całe szczęście trafiłem z tym, że mój dom jest w trakcie budowy i płace odsetki od wypłacanych transz, więc wychodzą mi grosze. Po wypłaceniu ostatniej mogę przejść na stałe, ale sam nie wiem, czy w perspektywie 5 lat to się opłaca
2
@kynio302 wolne media
4
@norbi77 to jest w ogóle śmiech na sali. Babcia mojej narzeczonej też trafiła do szpitala. Miała jakieś niedotlenienie - niezwiązane z COVID, ma różne choroby. Po kilku dniach na sali złapała wirusa. Będąc kuźwa w szpitalu, który powinien być sterylny. Politycy wymagają od sklepikarza reżimu sanitarnego, a szpitale nie potrafią zadbać o dobro pacjenta.
0
@Janas11224 jak otworzysz bak, to powinieneś mieć napisane od środka na klapce jaka benzyna jest dobra dla Teojego silnika :p
2
@Medium zostałeś kierownikiem?
0
@Karzel nie No, aż tak tragicznie to chyba nie wyjdzie. Tez jestem na jdg i mniej więcej takie faktury wystawiam, ale nie powinno być aż tak w plecy.
0
@tomek8756 spoko, spoko ;)
0
@tomek8756 takich fikołków to nawet nie ma co bronić.
2
@Hosh @Nano22 nie widzicie analogii? To jest na zasadzie „debaty” z dnia świra. „Moja racja jest mojsza niż twojsza”
24
Wolne media! Murem za TVN! Ale jak usuną Konfę z fb, to jest fajnie. Taki fikołek ze strony lewicy.
0
@Medium każdy normalnie myślący. Jednak nie powinno być to takie niestabilne jak obecnie
0
@Bykunn wiedziałem, że zaraz wyskoczysz ;)
Ryzyko jest zawsze. Ktoś kto brał w połowie 2019 jest w takiej samej sytuacji
0
@adamt1996 ja podpisałem umowę w listopadzie. Sam się martwię jak to będzie. Zwłaszcza, że mam zmienny wibor (wydaje mi się, że na 5 lat się nie opłaca - bank będzie chciał i tak wyższy od obecnego, a w nieskończoność nie może być tak jak teraz) i z Glapińskim różnie może być. Jednak jak nie teraz to chyba nigdy. Wszystko zajebiscie idzie w górę. Trzeba być debilem żeby zarzucać deweloperom specjalne zawyżanie cen przez niskie stopy z początku 2021. Teraz materiały idą cholernie w górę, prąd, gaz i benzyna w górę, więc i mieszkania / domy w górę. Będzie ciężko, ale wydaje mi się, że trzeba przetrwać pierwsze dwa lata i z górki. Nie przejmuj się tylko oszołomami, które będą mówić, że jesteś głupi, że się kredytujesz. Nie każdy dostanie dom / pieniądze od rodziców, a nie da się zakładać rodziny na wynajmowanym. Powodzenia i niskich rat (dla nas wszystkich) :d! W najgorszym razie można sprzedać nieruchomość i nie powinno się na tym stracić.
0
@Senstin może i powinny, ale tak nie jest
1
@vangoor odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych poznamy w następnym odcinku
1
@Coutinho007 oplułem telefon
0
@masq panie areczku, wolne jest dla zarządu
1
@PenaldinhoGaucho serek ma ~ 20g białka w opakowaniu, kurczak ~ 23g / 100g. No jakby nie liczyć, to nie chce mi wyjść 10 zł / dzień.
5
@PenaldinhoGaucho nie, po prostu nie. Chyba, że mieszkasz ze starymi i im podbierasz. Jaka Ty masz sałatkę za 2,5??? Może surówkę, która ma jakieś 300g? Jak z takiej surówki robić 3 obiady, a dziennie zjadasz z 1500kcal, to spoko. Napisz co dokładnie i w jakiej ilości jesz, to szybko się temat wyjaśni.
20
@PenaldinhoGaucho dobra, Ryju, nie wymyślaj. Innym możesz wciskać kity, ale nie komuś kto jadą podobne rzeczy. Same białka mocno poszły w górę, jeden serek wiejski to 1.8 zł, kurczak po 18 zł / kg, jajka drogie jak uj, itp. Jakbyś powiedział, że 600 / mc, może bym uwierzył. Bo tu jeszcze warzywa (mrożone tez drogie), olej (7,5 zł / l), itp.
0
@bartekvisca wiadomo, że zależy od kwalifikacji. Tylko jak ja żyje w Wwa, to taka 4 to minimum socjalne dla jednej osoby. Za samo mieszkanie musisz liczyć 2-2,5. A nie będą to żadne apartamenty. Obecnie za tyle wynajmiesz stara kawalerkę.
3
@Kgorecki2500 a ja mam nadzieję na 10-15% konfy. Kto by nie wygrał, musiałby tworzyć z nimi koalicje. Wtedy albo zaczęłoby się dziać chociaż trochę lepiej, albo bańka by pękła