Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr pewnie dlatego puszczają putinowi wszelkie hamulce i chce przyspieszyć zdobycie Ukrainy. Aczkolwiek dla takich ludzi jak on ceny i tak nie maja znaczenia. Jemu nie braknie
1
@Rick wczoraj rano napisałem to samo, to mnie tu zjedli, że Bidon robi super robotę
1
@Deeespacito na giełdzie :P
Ze 117 rano na 112 teraz
0
Cena ropy spada od rana, więc napewno nasi wspaniali właściciele stacji też będą opuszczać ceny tak samo chętnie jak podnoszą?
2
@Cochise ostatnio wylał się na niego hejt, a koniec końców miał racje z tą wyspą węży.
Niech sobie chłop poduma. Tu jest pełno filozofów i nikt nie marudzi.
0
@Cochise nic. Ludzie wolą żyć w strachu
0
@barcelonaLM trzeba doładować kartę miejska
0
@draxidox właśnie nie. Wchodzę z tel, wczytuje stronę i zaraz mam przekierowanie
0
@Khajio dej jakiś serwer do wklejania linków, to wstawię i przestań pier*** takie rzeczy
0
@Gaz to ja miałem tak ze 3 razy
1
Wchodzę na money.pl, a tam odpala się animacja z amerykańska flaga i napisem ukraine must lost
By anonymous
:ooo
0
@masq pchał się na świecznik. Wydzwaniał, jeździł do Putina, a ten go koniec końców olał. Wiadomo, że taki Bidon ma większa siłę przebicia, ale to już nawet Mati wnosi więcej w temacie pomocy Ukrainie
0
@Mns21 pewnie jesteś w bazie ruskich agentów
2
@Kondziubarca krułasanty dla uchodźców z Ukrainy
Gość walczy o reelekcję, a ostatnio zbłaźnił się po rozmowach z puta inem
0
@Medium a co byś tam robił, Przyjacielu?
3
@vota jak potrzebujesz na coś wydać, to tak. A jak wymienić, bo wymienić, to bez sensu. Niby NBP będzie interweniować, ale z Glapińskim to różnie bywa :d
0
@maroon oczywiście wszyscy już wyskakują z wojna. Jakby Bidon miał jaja, to by wyszedł i powiedział -
Władek, to już koniec. To nie ma sensu. Straciłeś w oczach świata, zostałeś zepchnięty na margines i nawet jak pokonasz Ukrainę, to nic to nie zmieni. Zatrzymaj się, można to jeszcze powstrzymać.
Elo
Jak Putin na odrobine rozsądku, to może chociaż przemyśli
A tak swoją droga. Cały świat będzie ich lizać po jajach, bo maja bomby? Tak tez się nie da, bo tylko umacniany ich w tym podejściu.
0
Przydałby się jakiś charyzmatyczny prezydent USA, który wyjdzie i uświadomi Putina, że jak to się nie potoczy, to przegrał. Bidon nawet jak próbuje być groźny, to człowiek tak patrzy i się śmieje pod nosem.
2
@ObiwanKenobi ahaaa, czyli wywołamy kryzys, ale tak żeby nie dojechać ruskich
1
@miladi ale chyba nie ma sensu rzucać się jak złoto poszło w górę, a złoty w dół? Kupuje się na odwrót.
A wojna jest na Ukrainie, a nie w Polsce i niebawem kurs się ustabilizuje.
0
@miladi przestać panikować? Od kilku dni czytam tu tylko, że wszyscy chcą pozbywać się złotego, a potem ryk, że się osłabia
0
@esem91 bo nie jest to dobry pomysł jak złoto idzie w górę, złotówka traci i panuje jakaś panika przez która wszyscy wymieniają walutę?
2
@FanBarcy22 najlepiej to przestać panikować
2
@tristan87 całe szczęście jest pandemia i należy zachowywać bezpieczny dystans
0
@Mazi niekoniecznie. Martwemu żołnierzowi też możesz zabrać karabin
1
@barcelonaLM kupując ich surowce będziemy przedłużać agonię.
6
@Mazi No to jest normalne, że jak podbijasz państwo, to bierzesz wszystko
1
@HighestInTheRoom tak dzisiaj z matką gadałem, że Ukraina sobie super radzi i może dostali jakichś amerykańskich oficerów do pomocy
0
@MesQueUnClub_87 będę walczył!
0
@szymonekk z fartem Wariacie!