0

@Emhyr pewnie dlatego puszczają putinowi wszelkie hamulce i chce przyspieszyć zdobycie Ukrainy. Aczkolwiek dla takich ludzi jak on ceny i tak nie maja znaczenia. Jemu nie braknie

1

@Rick wczoraj rano napisałem to samo, to mnie tu zjedli, że Bidon robi super robotę

1

@Deeespacito na giełdzie :P
Ze 117 rano na 112 teraz

0

Cena ropy spada od rana, więc napewno nasi wspaniali właściciele stacji też będą opuszczać ceny tak samo chętnie jak podnoszą?

2

@Cochise ostatnio wylał się na niego hejt, a koniec końców miał racje z tą wyspą węży.

Niech sobie chłop poduma. Tu jest pełno filozofów i nikt nie marudzi.

0

@Cochise nic. Ludzie wolą żyć w strachu

0

@barcelonaLM trzeba doładować kartę miejska

0

@draxidox właśnie nie. Wchodzę z tel, wczytuje stronę i zaraz mam przekierowanie

0

@Khajio dej jakiś serwer do wklejania linków, to wstawię i przestań pier*** takie rzeczy

0

@Gaz to ja miałem tak ze 3 razy

1

Wchodzę na money.pl, a tam odpala się animacja z amerykańska flaga i napisem ukraine must lost
By anonymous

:ooo

0

@masq pchał się na świecznik. Wydzwaniał, jeździł do Putina, a ten go koniec końców olał. Wiadomo, że taki Bidon ma większa siłę przebicia, ale to już nawet Mati wnosi więcej w temacie pomocy Ukrainie

0

@Mns21 pewnie jesteś w bazie ruskich agentów

2

@Kondziubarca krułasanty dla uchodźców z Ukrainy

Gość walczy o reelekcję, a ostatnio zbłaźnił się po rozmowach z puta inem

0

@Medium a co byś tam robił, Przyjacielu?

3

@vota jak potrzebujesz na coś wydać, to tak. A jak wymienić, bo wymienić, to bez sensu. Niby NBP będzie interweniować, ale z Glapińskim to różnie bywa :d

0

@maroon oczywiście wszyscy już wyskakują z wojna. Jakby Bidon miał jaja, to by wyszedł i powiedział -
Władek, to już koniec. To nie ma sensu. Straciłeś w oczach świata, zostałeś zepchnięty na margines i nawet jak pokonasz Ukrainę, to nic to nie zmieni. Zatrzymaj się, można to jeszcze powstrzymać.
Elo

Jak Putin na odrobine rozsądku, to może chociaż przemyśli

A tak swoją droga. Cały świat będzie ich lizać po jajach, bo maja bomby? Tak tez się nie da, bo tylko umacniany ich w tym podejściu.

0

Przydałby się jakiś charyzmatyczny prezydent USA, który wyjdzie i uświadomi Putina, że jak to się nie potoczy, to przegrał. Bidon nawet jak próbuje być groźny, to człowiek tak patrzy i się śmieje pod nosem.

2

@ObiwanKenobi ahaaa, czyli wywołamy kryzys, ale tak żeby nie dojechać ruskich

1

@miladi ale chyba nie ma sensu rzucać się jak złoto poszło w górę, a złoty w dół? Kupuje się na odwrót.

A wojna jest na Ukrainie, a nie w Polsce i niebawem kurs się ustabilizuje.

0

@miladi przestać panikować? Od kilku dni czytam tu tylko, że wszyscy chcą pozbywać się złotego, a potem ryk, że się osłabia

0

@esem91 bo nie jest to dobry pomysł jak złoto idzie w górę, złotówka traci i panuje jakaś panika przez która wszyscy wymieniają walutę?

2

@FanBarcy22 najlepiej to przestać panikować

2

@tristan87 całe szczęście jest pandemia i należy zachowywać bezpieczny dystans

0

@Mazi niekoniecznie. Martwemu żołnierzowi też możesz zabrać karabin

1

@barcelonaLM kupując ich surowce będziemy przedłużać agonię.

6

@Mazi No to jest normalne, że jak podbijasz państwo, to bierzesz wszystko

1

@HighestInTheRoom tak dzisiaj z matką gadałem, że Ukraina sobie super radzi i może dostali jakichś amerykańskich oficerów do pomocy

0

@MesQueUnClub_87 będę walczył!

0

@szymonekk z fartem Wariacie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?