Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek jeżeli Rosja wymusi na reszcie świata płacenia za surowce w rublach to dolar dostanie mocno po pupie
0
@Hubsao od kilku dni czytam coraz więcej opinii, że Bidon tymi swoimi sankcjami może wykończyć dolara i pochować gospodarkę USA. Taki to on jest mocny. Popitoli o wszystkim i o niczym, walnie coś kontrowersyjnego i szura na zaplecze.
0
@FC1899Barca czyli jak Ukraińcom coś się odkleja to nie wolno pokazać? Już mnie irytuje to gloryfikowanie ukr i robienie z nich naszych braci na sile.
0
@FC1899Barca bandera wiecznie żywy
0
@Gavinho mnie to najbardziej wku**** jak kończy już wyprzedzać i mało co w ciebie nie wjedzie, bo luj nie może pojechać jeszcze z 5m dalej.
17
@Khajio *gejem gazu
10
Kurde, jadę sobie 60 km/h na drodze z ograniczeniem do 90 i jakiś baran próbuje mnie wyprzedzać. Nie dawałem się gagatkowi, ale niestety, spalanie podskoczyło i odpuściłem.
Do zobaczenia następnym razem.
2
@Kgorecki2500 za dużo call of duty
0
@ElTomas a kto zapłaci dniówkę tamtejszym kurtyzanom?
0
@FC1899Barca Dudu zwariowany
3
@ShawnC ale jare
2
@Zoker ja pitole. Myślałem, że znowu jakiś socjal XD
2
@ElTomas nie ma co siać paniki
3
@prokofiew mało kto patrzy szerzej na problem. Tak jak powiedziałeś - USA i Rosja robią to samo. Tylko my jesteśmy w sojuszu z Ameryką i odbieramy to inaczej. Sam pogląd na wojnę w Ukrainie mamy taki jaki mamy, bo dzieje się obok nas. Trzeba jednak pamiętać, że Stany też niekiepsko bawiły się na bliskim wschodzie. Jedyne co, to USA nie jest tak barbarzyńskie, ale swoje za uszami ma. I nawet jakby mieli mnie wyzywać od ruskich onucy to ta inwazja była w ich interesie (Rosji). Tylko później coś im się zaczęło odklejać.
0
@michal26 nie wiem. Ostatnio gadałem ze znajomym o tym, że rynki są zbyt chwiejne, pieniądz nie ma żadnego znaczenia, a my wszyscy dymani przez spekulacje
0
@Cule1234 Ukraina już chyba na każdy sposób próbuje wciągać inne państwa do wojny
0
@michal26 w ogóle to są jedne wielkie spekulacje i nic więcej. To aż śmieszne, że z powodu baraniego pędu mogą dziać się takie rzeczy
3
@masq daj spokój. Gość prorokuje na każdy możliwy temat i po fakcie stwierdza, że miał rację (niezależnie czy miał)
3
@Kgorecki2500 ludzie w Polsce to idioci
1
@Kusco15 a od kiedy Sławomir jest klimatologiem? Pachnie fejkiem
7
@Bobo25 tylko misja pokojowa ma chronić dostawy. Czyli jakby doszło co do czego - strzelać do rosyjskich żołnierzy, a to już jest aktywny udział w konflikcie. Mi zależy na jak najszybszym zakończeniu wojny, a nie rakietach spadających na Warszawę.
5
@Kgorecki2500 a idźta już w uj z tym globalnym ociepleniem. Fabryki kopcą, samochody kopcą, samoloty latają, statki pływają, elyty tego świata jeżdżą na eko szczyty na 150 samochodów każdy, tu jakiś wulkan pierdnie, Indie, Chiny i inne kraje produkują co2 na potęgę, krowy puszczają bąki, nawet te ekooszołomy korzystają z dobrodziejstw cywilizacji, a mi ma być głupio bo chce sobie posiedzieć ze starą przy kominku wieczorem.
1
@Toretto to mamy rozdawać jeszcze więcej?
6
@Kurkmen spoko, podniosą zara stopy procentowe i się wyrówna :d
3
@Criss18Barca nie przesadzaj. Polak jest dojeżdżany z każdej strony. To inflacja, to wyższe opłaty, to nowy ład uszczupla pensję, wyższa rata, droższe życie i ostatnie dwa lata w pandemii. Każdy ma już dosyć. Jednocześnie patrzysz, że przyjezdnym wszyscy idą na rękę, mają ze wszystkim łatwiej i rząd chce im pomagać.
Tak jak sam jestem zdania, że trzeba pomóc, tak trochę wku**** mnie to, że od kilku miesięcy pogorszył mi się standard życia, w perspektywie będzie gorzej, w tv straszą, że państwo nie ma pieniędzy i dopierdziela nowy podatek, a tu Ukraińcom chcą przekazywać pieniądze. To co się u nich dzieje to jest tragedia i należy im współczuć, ale jak czujesz, że jest Ci gorzej i ciężko żyć skromniej, to szukasz sobie wroga. Abstrahując od tego, że już różne historie słyszałem o „wdzięczności” przyjezdnych (bo i tacy też się trafią - normalne).
14
@Kusco15 powinieneś w końcu wyłapać bana za to bicie piany
6
@Medium miałbyś świadomość, że ktoś jednak chce Ci pomagać. Nie lubię pisiorów, ale jakoś zatroskany Makaron, zramolały Bidon, rozczochrany Borys, ani wielki Olaf nie zrobili czegoś takiego.
0
@ranger3120 tylko pokaż dzięgi
0
@MesQueUnClub_87 qled ma takie samo podświetlenie jak każdy inny LCD. A ze akurat ten model ma bezpośrednie, a lg krawędziowe to nie ma co porównywać, bo to dwie różne serie. Porównaj nano923 w takim razie
0
@ODWAGA a wiesz, że są np nano92, czy inne Sony x90, czy po prostu Oled w podobnej cenie?