7

@tomek8756 elita nie musi

0

@urbipl wczoraj podawali, że Niemcy ponad 5

0

@Uukasz_93 robią to za późno, bo zamiast zająć się sprawami istotnymi, to kopią się z opozycją o sprawy światopoglądowe i o przeróżne debilizmy.

0

@bartekvisca patrząc na prezesa NBP - ch*** wie

0

@masq no dobra, ale jaki to będzie % ciężaru maksymalnego? Przerwy? Tempo? Jest dużo parametrów treningowych. Generalnie nie powinieneś się przemęczyć. Ćwicz blisko upadku i tyle. Progresuj i nie powinno być spadku. Tylko nie licz na mega efekty. Bardziej podtrzymasz / lekko się cofniesz (zakładając, że do tej pory się przykladałeś i miałeś sensownie rozpisany plan).

2

@Hubsao chyba, że nastąpi adaptacja. Nie lubie takiego generalizowania

0

@masq stary. To jest za mało żeby coś powiedzieć. Możesz robić fbw 5x w tyg i nie obciążyć organizmu. Zaproponuj parametry tego treningu

1

@Przemek2323 jeżeli obniża VAT na prąd, gaz i paliwo, to znowu wypłyną na pomysłach Konfy

0

Dopiero włączyłem. Dobrze rozumiem, że pomysł Matiego na walkę z inflacją polega na rozdawaniu pieniędzy najmniej zarabiającym?

2

@Mathew86 Xavi trzyma go na ławce celowo. Boi się, że jego kolega Leo straci w ostatniej chwili złotego balona na rzecz Rikiego. Zwykle kolesiostwo.

0

Nasz bośniacki Dyrygent wraca po sezonie? Pod wodzą Xaviego może byłby wzmocnieniem. W końcu ktoś by mu dał jakieś założenia taktyczne.

1

@domin1515 tak to nie działa Ziomeczku

0

Luuk na podmęczonego rywala?

1

@Coutinho007 to alkohol był luuka przyczyna?

2

To co, Koeman kończy czwarte wino i szykuje się na mecz Barcy?

0

@ShinobiQWE wydaje mi się, że to w dużym stopniu brak wiedzy wśród społeczeństwa. Niby wszyscy wykształceni, oczytani, a o niczym nie mają pojęcia. Dodatkowo społeczeństwo zrobiło się leniwe i roszczeniowe to mamy tego efekty.

3

@klemens100 tylko cwaniaki tracą, reszta zyskuje, pamiętaj

2

@trolownik szczerze? Narobiła takiego syfu, że tak. Będąc prezesem play nie chciałbym takiego „ambasadora”.

7

@Rhaan uwzględnił inflacje po 3 latach studiów :p

0

@priest9999 już o tym wiem, ale i tak dzięki :d

1

@Unikatowy tak jak opłacałem ZUS do 10 każdego miesiąca w stałej kwocie, to teraz będą mi wyliczać składkę zdrowotna, która będę płacił do 20 - jak dochodowy. Z tego co zrozumiałem, to składka będzie się bardziej opłacać na liniowym, więc 2% dochodowego więcej lub na ryczałcie, czyli płace podatek od przychodu :d. Ano i nie mogę tej składki odliczyć

5

Księgowa podrzuciła mi pobieżny opis tego co zmieni nowy ład z perspektywy rozliczania dochodu. To jest takie jawne rypanie w dupe, ze aż kukle swędzą

1

Jazda z kurłaaaaami :d

3

@jeyx77x tutaj są sami ekonomiści, Mordo

2

@Barca1992 wydaje mi się, że to musi się powili wygaszać. Prędzej, czy później doszłoby do jakiegoś przypadkowego starcia między Polakami, a Białorusinami. Tylko ani Putinowi, ani NATO to nie na rękę. Jak Łukaszenka będzie za mocno machał szabelką, to go Władimir w końcu zrzuci z rowerka.

0

@deyna2018 nie, banki się wycwanily i masz 0,01% w skali roku.

3

@MysticCat uspokój się. Hasła takie jak „nazizm” i „faszyzm” zarezerwowane są na narodowców.

4

@deyna2018 do wulkanu z nią

0

@krissu8 teraz jest tam awaria systemu i luj wie kiedy to ruszy

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?