Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tomek8756 elita nie musi
0
@urbipl wczoraj podawali, że Niemcy ponad 5
0
@Uukasz_93 robią to za późno, bo zamiast zająć się sprawami istotnymi, to kopią się z opozycją o sprawy światopoglądowe i o przeróżne debilizmy.
0
@bartekvisca patrząc na prezesa NBP - ch*** wie
0
@masq no dobra, ale jaki to będzie % ciężaru maksymalnego? Przerwy? Tempo? Jest dużo parametrów treningowych. Generalnie nie powinieneś się przemęczyć. Ćwicz blisko upadku i tyle. Progresuj i nie powinno być spadku. Tylko nie licz na mega efekty. Bardziej podtrzymasz / lekko się cofniesz (zakładając, że do tej pory się przykladałeś i miałeś sensownie rozpisany plan).
2
@Hubsao chyba, że nastąpi adaptacja. Nie lubie takiego generalizowania
0
@masq stary. To jest za mało żeby coś powiedzieć. Możesz robić fbw 5x w tyg i nie obciążyć organizmu. Zaproponuj parametry tego treningu
1
@Przemek2323 jeżeli obniża VAT na prąd, gaz i paliwo, to znowu wypłyną na pomysłach Konfy
0
Dopiero włączyłem. Dobrze rozumiem, że pomysł Matiego na walkę z inflacją polega na rozdawaniu pieniędzy najmniej zarabiającym?
2
@Mathew86 Xavi trzyma go na ławce celowo. Boi się, że jego kolega Leo straci w ostatniej chwili złotego balona na rzecz Rikiego. Zwykle kolesiostwo.
0
Nasz bośniacki Dyrygent wraca po sezonie? Pod wodzą Xaviego może byłby wzmocnieniem. W końcu ktoś by mu dał jakieś założenia taktyczne.
1
@domin1515 tak to nie działa Ziomeczku
0
Luuk na podmęczonego rywala?
1
@Coutinho007 to alkohol był luuka przyczyna?
2
To co, Koeman kończy czwarte wino i szykuje się na mecz Barcy?
0
@ShinobiQWE wydaje mi się, że to w dużym stopniu brak wiedzy wśród społeczeństwa. Niby wszyscy wykształceni, oczytani, a o niczym nie mają pojęcia. Dodatkowo społeczeństwo zrobiło się leniwe i roszczeniowe to mamy tego efekty.
3
@klemens100 tylko cwaniaki tracą, reszta zyskuje, pamiętaj
2
@trolownik szczerze? Narobiła takiego syfu, że tak. Będąc prezesem play nie chciałbym takiego „ambasadora”.
7
@Rhaan uwzględnił inflacje po 3 latach studiów :p
0
@priest9999 już o tym wiem, ale i tak dzięki :d
1
@Unikatowy tak jak opłacałem ZUS do 10 każdego miesiąca w stałej kwocie, to teraz będą mi wyliczać składkę zdrowotna, która będę płacił do 20 - jak dochodowy. Z tego co zrozumiałem, to składka będzie się bardziej opłacać na liniowym, więc 2% dochodowego więcej lub na ryczałcie, czyli płace podatek od przychodu :d. Ano i nie mogę tej składki odliczyć
5
Księgowa podrzuciła mi pobieżny opis tego co zmieni nowy ład z perspektywy rozliczania dochodu. To jest takie jawne rypanie w dupe, ze aż kukle swędzą
1
Jazda z kurłaaaaami :d
3
@jeyx77x tutaj są sami ekonomiści, Mordo
2
@Barca1992 wydaje mi się, że to musi się powili wygaszać. Prędzej, czy później doszłoby do jakiegoś przypadkowego starcia między Polakami, a Białorusinami. Tylko ani Putinowi, ani NATO to nie na rękę. Jak Łukaszenka będzie za mocno machał szabelką, to go Władimir w końcu zrzuci z rowerka.
0
@deyna2018 nie, banki się wycwanily i masz 0,01% w skali roku.
3
@MysticCat uspokój się. Hasła takie jak „nazizm” i „faszyzm” zarezerwowane są na narodowców.
4
@deyna2018 do wulkanu z nią
0
@krissu8 teraz jest tam awaria systemu i luj wie kiedy to ruszy
0
@Messibestplayerintheworld oby