Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomason może nam tez by odye*** od siedzenia w schowku na szczotki :)
16
@tomek8756 kiedyś gościa oglądałem. W pewnym momencie strasznie odleciał
7
@Abominacja to czekam aż będziesz usprawiedliwiał marsz niepodległości ;)
1
@lucas/catalan między 2008 i 2012 byłoby to jak najbardziej adekwatne do tego co robili na boisku
1
@Persyfl myślisz, że la bamba pójdzie ze mną?
0
@Jakchcesz a rozumiesz, że większość tych ludzi jest zmanipulowana przez osoby, które chcą aborcji na życzenie? Zamiast protestować powinno iść się do wyborów i pokazać rządzącym środkowy palec, a nie w szczycie pandemii stać jeden na drugim, bo to i tak nic nie da, a później niedzielski wprowadzi sobie lockdown i wytrze mordę protestującymi. Rządzącym to bardzo pasuje. Ponad to ta sprawa przykrywa inne problemy w państwie.
0
@Jakchcesz a która odpowiedzialna kobieta zajdzie w ciąże nie mając poczucia stabilizacji? Jak drożeje Ci życie, to robisz dziecko?
5
@macio_944 taaa, a jak podnoszą podatki, inflacja szaleje, gospodarka w coraz gorszym stanie, drukowanie i rozdawanie pieniędzy na prawo i lewo, ogólny populizm, to Polacy Rodacy w domach. Jak wyjdzie temat aborcji, to wszyscy są wku**** :). Żałosne to jest.
0
@Messibestplayerintheworld
„I słuchaj, ja mówię do niej - dej mu rozumisz buziaka - a ona go bierze i tak cmok, cmok, to jej kładę dwie dychy i każę wyp***ć.”
0
@ElTomas po sposobie zarządzania domyślam się, że msh :p
0
@Bykunn a wczoraj pisałeś, że tylko debile biorą kredyty hipoteczne :p
1
@Bykunn jesteś z Warszawy. Wejdź na olx i zobacz ile chcą za wynajem byle jakiej rudery. Płaciłem przez kilka ostatnich lat kupę kasy za wynajem mieszkania, w którym nic nie mogłem. Co chwile tylko dostawałem info, że będzie drożej. Myślałem nad zmianą miejsca, nawet się rozglądałem, ale to się nie opłacało. Stwierdziłem z narzeczoną, że zaryzykujmy. To jest kredyt na 30 lat, miałem pełną świadomość, że nie będzie tanio. Jednak będę płacił za swoje. Coś w co będę ładował kasę i będę mógł zostawić swoim dzieciom. Ba, jak mnie będzie stać, to tam będę miał swoje dzieci bez obaw, że z dnia na dzień mnie wywalą. Poza tym - większość ludzi wynajmując mieszkania w nowych blokach sama ma kredyty na te mieszkania. Jak im rośnie rata / czynsz, to mi wzrośnie kwota najmu. To jest wszystko powiązane.
Jak wyhamować inflacje? Przestać rozdawać pieniądze na prawo i lewo.
1
@Bykunn jak debil? Człowieku, w jakim Ty świecie żyjesz? Sam teraz brałem, bo widziałem jak mi topnieją oszczędności, druga sprawa, za wynajem płaciłem więcej niż będę miał ratę kredytu. Poza tym, nie da się przewidzieć czegoś takiego przy kredycie na tyle lat. Nie każdemu mama i tata kupią mieszkanie...
0
@Bykunn a ludzie wylądują na ulicy?
1
To co? Jak przyjdzie Xavi, to Luuk odpala, Nazario zdrowieje, Dest na skrzydło i mamy nowe tridente?
3
@Krzychu1010 jeżdżące
2
@Mns21 chyba Legia
0
@Joe_Pesci jak to? Przecież lewica taka progresywna i oświecona!
4
@Kgorecki2500 podwójne standardy
2
@Roobo w brew pozorom to bardzo łatwe. Sam przez naście lat smigalem na silke. Formę miałem ok - wiadomo, raz się chce bardziej, raz mniej. Zaczęli robić te lockdowny i z ~110kg byczka zrobiłem się 120kg ulańcem. Jak dużo jesz i masz nakręcony metabolizm to nie ma problemu. Gorzej jak stracisz aktywność, a jesz tyle samo. Ciężko dla psychiki się tak przestawić z dnia na dzień.
3
@AdiKingu96 to pomyśl sobie, że gdyby nie te wszystkie socjale, niegospodarność i wydawanie publicznej kasy na prawo i lewo miałbyś niższe podatki, tańsze życie i więcej w portfelu. Nie odkladalbys pińcet plusa, a miał swoje oszczędności.
0
@ŁukaszNidzica mam dosyć dobre opony wielosezonowe. Jak nie ma śniegu jest pryma sort. Gorzej jak już spadnie i jest ślisko. Wyjechanie z garażu, albo przejazd przez nieodśnieżoną ulicę to była masakra. Pod górkę często mi samochód stawał, a w śniegu abs szalał i latałem bokiem nawet przy niskich prędkościach. Nie polecam.
3
@Hrzan przez chwile myślałem, że ten filmik jest zapętlony xD
1
A co jak piłkarze Legii ukradli talent piłkarzy Barcy?
0
Laporta to już chyba skrobie maila z wypowiedzeniem do naszego Maestro.
0
Rudy chyba celowo chce przegrywać. Te jego konferencje i skład na to wskazują
1
@draxidox tak jak koledzy piszo. Cukier to cukier. Kwestia ile go zjesz i co daje posiłek poza nim. Lepiej jeść owoce. Mniej go (cukru) przyswoisz, a poza tym dostarczysz witaminy, minerały i często błonnik. Poza tym zjesz dwa jabłka i jest git - mało kcal, a coś tam będzie w brzuchu. Sok możesz pic i pic
0
@kuz niekoniecznie. Wszystko zależy od Laporty. Perez w Realu się też nie cacka.
1
@Yanek ale wiesz, że Oled również pochłania światło i w jasnym pomieszczeniu też jest spoko? W HDR maja tez wysoka jasność.
Poza tym - brak dolby vision to jest dramat.
2
@Xwowrak dopłać. Qled to zwykły LCD.