Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel a może krowa identyfikuje się jako nutria?
1
@MarioVeB! Zawsze zostawiał serce na boisku? Nie cofał nogi, był pewny i zdobył serca kibiców? Tacy piłkarze jak Abi zawsze będą dobrze wspominani i śmiało można nazwać go legenda.
0
@escarabajo albo kuca przy łóżku
0
Ernesto cicho chichocze pod nosem...
5
Dla mnie Kuman sam już prosi o zwolnienie. Narobił takiego kwasu, że to nie ma szansy przetrwać. Z Lapciem nie musi się lubić, ale za piłkarzami powinien iść w ogień i bronić ich przed krytyką. Tym czasem chłop wychodzi na konferencje i gada, że jego zespół nie ma odpowiedniej jakości xD. Ma w drużynie zawodników, którzy bardzo dobrze potrafią podawać piłkę i atakować pozycyjnie (oraz Luuka de Jonga ). Trzeba im tylko dać jakiś plan na mecz. Jak nie możemy ograć Granady, to może sami odpuśćmy LM i skupmy się na 4 miejscu w lidze. Trener takim pitoleniem odbiera im motywacje i chęci do walki. Dla mnie jest skreślony.
3
@mekston narazie to PSG wyciągnęło najwiecej z Barcelony. Najpierw Ney, później Leo :)
57
@NaFazieHitman można wyrażać swoje zdanie. O ile wpisuje się ono w poglądy lewicowców
0
@BART97 to może zacznij patrzeć na to co mówi, a nie skupiaj się na jakimś wyskoku, który i tak się nie wydarzy.
0
@BART97 teraz to już grubo lecisz
2
@Borneo czyli wg Ciebie osoba chora na COVID jest więcej warta od osoby chorej na raka? Widziałeś kogoś z nowotworem? Bo ja tak i nie życzę Ci czegoś takiego
0
@BART97 a na podstawie czego tak mówisz?
5
@Chakalaka weź już przestań przeżywać. Pan dosłowny się znalazł. Przez takie stękanie jak Twoje jest w tym kraju jak jest. Luj w to, że Braun mówił o problemach służby zdrowia. Najważniejsze, że tacy jak Ty macie o czym gadać. Bo Braun zły. Ludzi wiesza. Masakra...
Btw. Powiedział, że „będziesz pan wisiał”. Nie, że osobiście go powiesi, więc nie widzę związku :).
9
Generalnie to cała wypowiedz Brauna bardzo dobra. Jak zwykle, zamiast skupić się na sensie wypowiedzi, wszyscy będą teraz przezywać to co wykrzyczał na koniec. Nikt nikomu pętli zakładać nie będzie, a ludziom odwala jakby zaczął mu budować stryczek na mównicy.
0
@AlwaysBlaugrana też nie gadamy, że mamy taką słabą kadrę.
6
@MichuPlayPL bo on żyje już w przyszłości, którą dał Barcelonie
2
Dobra, Ludwiczkowi powinni podziękować po końcówce poprzedniego sezonu. Zamiast La Liga i CL wygraliśmy puchar frajera. W tym sezonie to samo. Jeden „spoko” mecz z RSSS (w którym też mieliśmy farta) i tyle. Kuman powinien wrócić do trenowania Evertonów i innych Valencii. Barcelona ma większe ambicje. Jeżeli serio nie stać nas na jakiegoś dobrego trenera, to dawać tego Xaviego. Raczej gorzej nie będzie, a skończą się spekulacje czy sobie poradzi, czy nie.
2
Wyciekła przemowa Kumana, którą ma zmotywować chłopaków przed meczem.
„No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.”
1
@Deviler Ania rozmasuje
4
@Rust_Cohle wojtuś jest wybitnie pechowym bramkarzem ;)
1
@barcanawieki bardzo dużo osób chwali te grę, ale dla mnie to była katorga. Przechodziłem na dwa podejścia i skonzczylem te grę tylko dlatego, ze szkoda mi było wydanej kasy.
1
@MesQueUnClub96 zakładamy kosz na głowę :d
1
@Colon przeczytałem: kiedy wejdzie Janiama na admina? Makabra
0
@BorzyKrzys a jak ja się chciałem zakręcić za mieszkaniem spółdzielczym na Bielanach, to ni ma
0
@AlwaysBlaugrana nieeee, to Laporta jest oszustem i bez problemu powinien wywalić wszystkich niepotrzebnych zawodników, podpisać Leo na kolejnych 100 lat i przynieść w zębach kontrakty reklamowe na grube hajsy.
0
@Azi wiek już sędziwy, pamięć nie ta, ale czy za pierwszej kadencji Laporta nie postawił klubu na nogi? Nie było wtedy aż takiego bagna, ale nie miał łatwiej sytuacji
7
@FC1899Barca statystyki ma ok. Szkoda tylko tych kontuzji, ale tutaj bym bardziej winił sztab medyczny i przygotowanie fizyczne.
4
@Peszko07 zabawny jest ten ich przewodniczący. Jakby z kabaretów uciekł
0
Komentarz usunięty
3
@MontelQ pelle pijany
2
@fart wygląda jak po mocnej libacji