Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci pjanic
1
@Pawel13sz stary chłop, a się popłakałem
0
A takiego Utd nie stać? Lepsze to niż psg
1
Jak jeden człowiek może tak zepsuć sytuacje w klubie... Barto roztrwonił kupę kasy na nietrafione transfery, dawał chore pensje, sprzedawał za grosze lub oddawał za darmo, itd. Cały przychód był przejadany przez wydatki, a to doprowadziło do takiej sytuacji jak teraz - nie mogą podpisać Messiego. Prawda taka, że jakby chłopu zależało, to mógłby grać za minimalną stawkę jaka jest przewidziana, ale z drugiej strony nie ma też co mu się dziwić.
Inna sprawa, że teraz mam żal do Antłana, Cou, Dembele, Umtitiego i Pjanicia. Nie wnoszą zbyt wiele (Grizz coś tam ma w statystykach), a ciągną ogromne pensje.
0
@semafor bez odbioru, bo sam nie masz żadnych racjonalnych argumentów. Tak to już jest z lewakami :)
1
@Bobo25 wiesz, przy takich założeniach, to Polacy mogliby wyprowadzić kontrnatarcie na Niemców we wrześniu 39 i teraz Europa mówiłaby po polsku. Nie ma co tak gdybać, bo sami stwarzamy warunki, których nie było.
7
@semafor bo widzisz, ludzie mylą pojęcia. Tak jak faszystami byli Włosi, a nie Niemcy - to byli nazisci, tak lgbt to nie ludzie, a ideologia. Orientacja seksualna nie macha kolorową flagą i nie robi parady w centrum miasta. Chyba, że coś przeoczyłem. I proszę nie wycierać sobie mordy bohaterami, bo oni często sami nie do końca wiedzą o co chodzi.
Smacznej kawusi i udanej niedzieli.
20
@Bobo25 Niemcy i Rosjanie podpisujac pakt ribbentrop-molotow zobowiązali się do zlikwidowania narodu polskiego do któregoś tam roku. Nie byłoby tak jak piszesz :d
0
@Comfortable_ sprzedać!!!11
0
@Mns21 nie wiem czy Robercik da radę wejść w buty Pięknego Żiru...
1
@Pilka_jest_okragla Taco Hemingway w pierwszym składzie?
0
@Peszko07 spoko. Niech mi w takim razie kupią samochód elektryczny. Te debile jak zwykle będą forsować swoje pomysły cepem.
1
@pawelke3n żeby Jaś Kapela i Sidnej Polak nie musieli iść do pracy
1
@pt9 poczekać aż się zrobi chłodniej i cieszyć się następnego lata. Sklepy strasznie windują ceny w tym okresie
0
@Persyfl gospodarka centralnie planowana?
0
@fcbarcafan19 a tu Cię zaskoczę, że kiedyś Samsung miał akcje marketingowa pt. „Matryca odporna na wypalenia” (czy jakoś tak), a te napisy wypalały się ładnie na ekranach :d.
Żaden LCD nie będzie miał podjazdu do oleda. Nie ta technologia. Poza tym brak DV to jest abstrakcja.
0
@fcbarcafan19 widziałeś jak głupieją strefy w tym tv?
1
@SaulGoodman najgorsze było to, że uśmiercili wszystkich naraz :o
9
@mrboom bo pewnie żona temu winna :d.
2
@maroon daj spokój. Nie warto
1
@DonMatteo901 do Berlina z zażaleniami. Najbardziej krew mnie zalewa jak przypominam sobie jak skończyła Warszawa w czasie wojny, jak wszystko zostało odbudowane z pieniędzy państwa, a teraz jakiś Aron, który nigdy nie był w Polsce chce odzyskać kamienice po dziadku.
Niech zrywają stosunki z nami. Może nikt nie będzie tańczył i śpiewał na Okęciu w środku pandemii.
1
@derlysy1979 a mowilem ojcu, ze będzie wstyd...
0
@Kettger zapomniałem o gościu ????
1
@IronSanHybrid ja tam wierze w ligę mistrzów w nowym sezonie :d
0
@Gomess ten Pucz to mi zaraz wyjdzie z lodówki. Tylko na boisku coś go nie widać
1
@Stoiczkow patrząc przez pryzmat reprezentacji, totalnie nie rozumiem fenomenu tego typa. Gra w dobrych klubach, a w kadrze ręcznik
0
@LeoMessi1994 jak ładna to może być biała, czarna, żółta, a nawet i zielona
0
@Corr Thiago. Do tej pory drapię się po głowie czemu on nie gra znowu w Barcelonie
72
A mam taką głupią rozkminę. Bardzo modne jest teraz osadzanie czarnoskórych aktorów w rolach białych postaci. Jakby tak zrobić adaptację Tarzana? Czarnoskóra sierota wychowywana w dżungli przez małpy :D
0
@wyjasniecie aż nie chce mi się już dyskutować.