Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w dokładnie takie jak Ty
1
@FC1899Barca wysyłałem 26.04, a kasę dostałem tydzień temu
0
@Barca1992 tylko ja bym chciał zaznaczyć, źe problem nie leży w istnieniu TVP. Problemem są te wszystkie barany u koryta. Fajnie brzmi hasełko o zamykaniu TVP info, bo nie odpowiada komuś obecna narracja. Jakoś przed 2015 nikt nie chciał tego zamykać.
Jednakowo jestem zdania, ze pan trzaskowski za takie prowadzenie Warszawy sam powinien uderzyć się w pierś, a nie machać szabelka
0
@Hushovt wystarczyłoby przestac głosować na te bandę kolesiów (tak, na po/ko również) i wiele problemów byłoby rozwiązanych.
Najlepiej zlikwidować media publiczne i dać kreować nastroje TVN, czy tam innej GW. To dopiero by była propaganda.
0
@Hushovt oj, nie gadaj. Narracja każdej władzy jest taka sama. Rządzący zawsze obsadzają telewizje publiczna swoimi dziennikarzami.
0
@Hushovt nie musisz czytać
1
@IAmBackCules mi nerwy puściły? Bardzo wybiórczo traktujecie polityków zależnie od swoich poglądów
0
@IAmBackCules bojówki ko na miejscu :)
0
Komentarz usunięty
2
@FC1899Barca to sobie gościu wyobraź, że jakieś 7 lat sprzedaje tv, a Ty jesteś trąba, a nie informatyk i znawca jak takie rzeczy gadasz. Chyba taki co myszkę wpina ciotce do komputera.
1
@Bykunn szkoda palców i klawiatury Ziomeczku
1
@Arteek87 bierz. Mam 55 z tego modelu i jestem bardzo zadowolony
0
@FC1899Barca
Nawet nie mam zamiaru czytać tych bzdur. Qled to zwykły LCD. Ten lg to tez qled. Jesteś pan zwykły Janusz i tyle. Masz tv, który nadaje się do tarcia chrzanu i nie ma obsługi DV
5
@Chwytliwy chrzanić muzykę. Ty kolego nie czaisz, że obecne elity - uwielbiane na LR przez pewne kółko wzajemnej adoracji - za czasów solidarności same krzyczały „a na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści”. JKM zamienił komunistów na socjalistów i dupy pękają.
8
@Chwytliwy wiesz skąd wzięło się to o wieszaniu i liściach?
1
@ksobi Andrzeja to Ty szanuj. Bardziej memicznego prezydenta nie będzie.
7
@Misiekmisiowaty2000 ja myśląc o elektoracie Hołowni widzę te wszystkie ciotki z fb i ich posty w stylu „życzę ci dobrego dnia” itp.
2
@contowsky każda stara inna, a jakby każda taka sama
0
@NeroTFP często głowa nie wyrabia
2
@tobiasson92 w Warszawie osoby przebywające w galeriach można liczyć w tysiącach. Galeria jest jedna przy drugiej, ludziom nudzi się w domach. Trzeba chociaż próbować to kontrolować, bo jak wrzucisz wszystkich naraz i nie będziesz kontrolować ilości klientów to krzyżyk na drogę. Ludzie się wymieszają i będą roznosić to dziadostwo dalej.
Chyba, że uważasz, że trzeba dalej zamykać galerie. Niektóre pomysły mają dziwne, ale narzekanie dla narzekania nic nie wnosi. Możesz udzielać się na fp takiego Morawieckiego, to może ktoś na to zwróci uwagę. Chyba, że Szumowski sobie przesiaduje na LR.
4
@norbi77 staaaaary. Tutaj to można tylko hejtowac rząd i transfer Neymara. Dzwoń lepiej do lekarza i tam pytaj co masz zrobić.
1
@Bykunn to chyba od tych okładów z pieniędzy :P
0
@Toretto jednoosobowe działalności to Ty szanuj :p
1
@tobiasson92 narzekasz i narzekasz. Sytuacja jest niecodzienna i koronawirus nie podaje daty kiedy odpuści. Sam na tym całym syfie tracę, bo nie mogę zarabiać, ale krytykowanie wszystkiego jest o kant pupy. Bo w Czechach to, w Szwecji to, a w WB i Włoszech to. Jestesmy w Polsce i też mamy inne możliwości. Bez żadnej pandemii służba zdrowia jest niewydolna, a jak te wszystkie barany zaczną tłoczyć się w galeriach, to dopiero będzie jazda
I nie, nie jestem za pisem i bym ich wszystkich pozamykał w więzieniach. Tylko takie narzekanie nic nie daje i cały czas są tu same afery
1
@BarcaInfo na lewe skrzydło go
5
@rust dziewczynę znajdź, a nie tylko ten kąkuter i kąkuter
5
@pio92 będzie działać
1
@kaamil1910 raczej nie. Bardziej się nie osłabia. Poza tym, nie chciałbym Salaha w takiej Barcy. Chłop wydaje mi się bardzo chaotyczny na boisku.
0
@FC1899Barca pamiętam te jęki i marudzenie, że komu on wrzuca te piłkę w pole karne ????
0
@MichVeB ja to cały czas chciałbym go w Barcelonie. W końcu ktoś z autorytetem, pomysłem na grę i nie bojący się grać młodymi