0

@IronSanHybrid jako osoba, która obserwuje to od środka mogę stwierdzić, że handlowe niedziele są potrzebne tylko na spacerki rodzinne. Sprzedaż faktycznie rozkłada się na inne dni tygodnia, a ponad to coraz większa rolę ma internet. Często te lepsze sprzedaże odbywają się online bez udziału pracownika.

Tak jak między wtorkiem, a czwartkiem w marketach była stypa, to teraz dzieje się przez cały tydzień.

0

@BarcaInfo rekord to rekord :v

4

@Fawrf piękny to był odcinek

0

@DonMatteo901 iks.de XD

7

@Uukasz_93 Robert, próbuj!

11

@Bykunn lewicowa moralność jest obrzydliwa

1

@dawo17 mocne słowa

0

@sonek pytanie, czy napewno udaje :p

12

@tobiasson92 nie chce wychodzić na ignoranta i wiem do czego prowadzi zamykanie gospodarki, aleeee... to tak nie działa, że zamkniesz wszystko i zakażenia spadają. Miarodajne to będzie za 2-3 tyg. Teraz widać wcześniejsze zakażenia.

4

@Persyfl lewicowa propaganda weszła zbyt mocno

0

@barcelonaLM tak i te wszystkie spacerki po galeriach.

2

@kubix05 i wypłaty po 600 ziko

1

@Messibestplayerintheworld od kiedy Messi chciał odejść, to Barto rozważa rezygnacje

7

@Suzu wyobraź sobie, że na początku roku zainwestowales ogromne pieniądze w swój biznes, a jedna ustawa, przegłosowana na szybko masz 12 miesięcy na zamknięcie firmy

1

@Chakalaka to było śmieszne jakiś czas temu

0

@Bogan chodziło mi o zarzut, że Luisito nie robił nic, a tylko strzelał gole

0

@icon3520 napastnik ma to do siebie, że ma strzelać bramki

0

@piotr_styk to bierz śmiało. Mam rok i mimo kilku wad jestem bardzo zadowolony

1

@piotr_styk ja go mam. Bardzo fajny tv. Tylko ciężko będzie Ci go kupić, bo już nie jest produkowany

2

@ArdoFCB przecież Unia (czyt. Niemcy) wywozi 40 500 ton odpadów do Polski :)

0

@pax sam wiesz kto

28

@RomanHoffer popracowali dwa tygodnie i znowu chcą płatny urlop w domciu

3

@Brooklyn nawet jego bramka w meczu z Bayernem pokazała co chłop potrafi. Najbardziej śmieszy mnie to, że świat rozpływa się nad sezonem Benzemy, który byłby miernym w wykonaniu Suareza.

0

@betonito w hameryce mógłby odcinać kupony

2

Trzymanie w drużynie Busiego i wypychanie na siłę Luisito to kryminał.

2

@bixmix może Antłan jest nowym amigosem?

0

@Hubso tego nie neguje. Tylko nie ma profesjonalnego sportu bez szprycy.

0

@Hubso żebyś się nie zdziwił. Nie mam zamiaru oceniać typa, ale nie trzeba być klocem dwa na dwa jak się jest na bombie :d

0

@Jakchcesz często gada się z jakimiś botami i wychodzą takie kwiatki

5

Będąc uczciwym, to nie dziwię się chłopu, że ma dość. W Barcelonie raczej nic więcej nie osiągnie, a zawsze było widać po nim wielkie ambicje. Tylko Barto, jak to Barto - zachowuje się jak szuja. Tak to rozgrywa, że w każdym wariancie Messi to ten zły. Szczerze, to za zasługi powinien mieć wolną rękę i zrobić co uważa. Xavi, Masche, czy Iniesta nie mieli problemów. Barcelona ma już wspaniałą i nieprzeciętna historie oddawania piłkarzy za darmo, więc nikt by się nawet nie zdziwił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?