Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid jako osoba, która obserwuje to od środka mogę stwierdzić, że handlowe niedziele są potrzebne tylko na spacerki rodzinne. Sprzedaż faktycznie rozkłada się na inne dni tygodnia, a ponad to coraz większa rolę ma internet. Często te lepsze sprzedaże odbywają się online bez udziału pracownika.
Tak jak między wtorkiem, a czwartkiem w marketach była stypa, to teraz dzieje się przez cały tydzień.
0
@BarcaInfo rekord to rekord :v
4
@Fawrf piękny to był odcinek
0
@DonMatteo901 iks.de XD
7
@Uukasz_93 Robert, próbuj!
11
@Bykunn lewicowa moralność jest obrzydliwa
1
@dawo17 mocne słowa
0
@sonek pytanie, czy napewno udaje :p
12
@tobiasson92 nie chce wychodzić na ignoranta i wiem do czego prowadzi zamykanie gospodarki, aleeee... to tak nie działa, że zamkniesz wszystko i zakażenia spadają. Miarodajne to będzie za 2-3 tyg. Teraz widać wcześniejsze zakażenia.
4
@Persyfl lewicowa propaganda weszła zbyt mocno
0
@barcelonaLM tak i te wszystkie spacerki po galeriach.
2
@kubix05 i wypłaty po 600 ziko
1
@Messibestplayerintheworld od kiedy Messi chciał odejść, to Barto rozważa rezygnacje
7
@Suzu wyobraź sobie, że na początku roku zainwestowales ogromne pieniądze w swój biznes, a jedna ustawa, przegłosowana na szybko masz 12 miesięcy na zamknięcie firmy
1
@Chakalaka to było śmieszne jakiś czas temu
0
@Bogan chodziło mi o zarzut, że Luisito nie robił nic, a tylko strzelał gole
0
@icon3520 napastnik ma to do siebie, że ma strzelać bramki
0
@piotr_styk to bierz śmiało. Mam rok i mimo kilku wad jestem bardzo zadowolony
1
@piotr_styk ja go mam. Bardzo fajny tv. Tylko ciężko będzie Ci go kupić, bo już nie jest produkowany
2
@ArdoFCB przecież Unia (czyt. Niemcy) wywozi 40 500 ton odpadów do Polski :)
0
@pax sam wiesz kto
28
@RomanHoffer popracowali dwa tygodnie i znowu chcą płatny urlop w domciu
3
@Brooklyn nawet jego bramka w meczu z Bayernem pokazała co chłop potrafi. Najbardziej śmieszy mnie to, że świat rozpływa się nad sezonem Benzemy, który byłby miernym w wykonaniu Suareza.
0
@betonito w hameryce mógłby odcinać kupony
2
Trzymanie w drużynie Busiego i wypychanie na siłę Luisito to kryminał.
2
@bixmix może Antłan jest nowym amigosem?
0
@Hubso tego nie neguje. Tylko nie ma profesjonalnego sportu bez szprycy.
0
@Hubso żebyś się nie zdziwił. Nie mam zamiaru oceniać typa, ale nie trzeba być klocem dwa na dwa jak się jest na bombie :d
0
@Jakchcesz często gada się z jakimiś botami i wychodzą takie kwiatki
5
Będąc uczciwym, to nie dziwię się chłopu, że ma dość. W Barcelonie raczej nic więcej nie osiągnie, a zawsze było widać po nim wielkie ambicje. Tylko Barto, jak to Barto - zachowuje się jak szuja. Tak to rozgrywa, że w każdym wariancie Messi to ten zły. Szczerze, to za zasługi powinien mieć wolną rękę i zrobić co uważa. Xavi, Masche, czy Iniesta nie mieli problemów. Barcelona ma już wspaniałą i nieprzeciętna historie oddawania piłkarzy za darmo, więc nikt by się nawet nie zdziwił.