Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Marcin zdementował. Nie jest najlepszy, tylko solidny
2
@kerouac policjanci mieli rękawiczki?
0
@mercurial2000 No właśnie ona jest na tak i generalnie mógłbym wszystko na co mam ochotę. Tylko od jakiegoś czasu nie mam ochoty na to z nią, a nie ogólnie.
0
@badej60 po tym co napisze, to nawet nie musisz ocenić, bo wiem jaki jestem i nikt nie ma potrzeby mnie w tym uświadamiać. Z innymi kobietami jest inaczej. Lubiłem sobie zawsze pozagadywac, tylko odrazu mówiłem, żeby zle tego nie odbierały, bo jestem w związku i to było zwykle flirtowanie. Pewnego razu jak już naprawdę było między nami beznadziejnie, to złapałem za telefon i myk do takiej koleżanki. To był po prostu tajfun i chwile się ciągnęło. Wiem, ze kawał ch*** ze mnie. Źle mi z tego powodu, ale zrobiłem co zrobiłem i nie ma co się tłumaczyć. Najgorsze, ze jakby mi ktoś rok temu powiedział, ze tak się stanie, to bym kazał popukać mu się w czoło.
0
@Bykunn próbowałem. Nawet wczoraj o tym gadałem i... popłakała, popłakała i nic to nie zmieniło. Też nie mogę patrzeć jak płacze i za bardzo nie chce z nią o tym wszystkim gadać. Nie mam serca :/
0
@badej60 dla mnie cholernie ważne jest to poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że jak powinie mi się noga, to mnie nie oleje. Tylko zajebisvie martwi mnie to, że nie mam ochoty na seks z kobieta, z która jestem tyle lat. A to jednak jest cholernie ważne w każdym związku
0
@Bykunn wiesz co, to jest tak, że nawet nie wiem jakim lujem musiałbym być, żeby mi na niej nie zależało. Jako człowiek jest to wspaniała osoba i bardzo to doceniam. Wiem, że zawsze możemy na sobie polegać i nikt się od nikogo nie odwróci w trudniejszych chwilach. Nie zawsze byłem zadowolony z naszych relacji i kilka razy myślałem, czy by tego nie pier*** i nie jechać w Bieszczady, ale jakoś mi tak szkoda. Dużo przeszliśmy i wiem napewno, że to jest moja przyjaciółka i co by się nie działo, to w każdym problemie będziemy razem. Tylko przestałem na nią patrzeć jak na kobietę. To mnie najbardziej boli. Próbuje z nią rozmawiać, ale za każdym razem jest płacz i ja wymiękam.
0
@badej60 przyzwyczajenie ma też tutaj duże znaczenie. Za dwa tygodnie pyknie mi 28 wiosen, wiec 8 lat to jest kawał mojego życia i dziewczyna zawsze była w tych dobrych i złych chwilach. Mieliśmy sporo różnych sprzeczek. Zwłaszcza, że mamy ciężkie charaktery. Tylko zawsze najgorsze było to, że wszystko robiliśmy po jej myśli, bo zawsze na wszystko reagowała płaczem i to się we mnie przez lata kumulowało.
1
@Kettger problem w tym, że kobiety trochę inaczej do tego podchodzą. Poza tym, to jednak daje jakieś poczucie stabilizacji. Bo to jest to co piszesz. Jak się jest bez zobowiązań, to wstajesz i Cię nie ma, w przypadku ślubu to nie jest takie hop.
0
Sam nie wierze, ze tutaj o tym pisze. Pewnie i tak zginie to w morzu narzekań na polityków i przerzucania się, czy koronawirus jest groźny, czy może jednak nie.
Panie i Pany. Od dłuższego czasu tak się nad tym zastanawiam, a teraz jeszcze nie mogę prowadzić swojej działalności i tak siedzę sam w domu i rozmyślam nad życiem. Wychowywałem się bez ojca i nie bardzo mam z kim o tym pogadać, a kumple tu za bardzo nie doradza.
Jestem już w prawie ośmioletnim związku i od kilku miesięcy zastanawiam się, czy to to jest to. Dużo osób złapie się za głowę, ale nie było jeszcze nawet zaręczyn. Dla mnie „legalizowanie” związku nigdy nie miało mega znaczenia. Mniejsza w to. Generalnie od wakacji słuchałem trucia o ślub i takie tam. Działo się wtedy sporo, ale niby mogłem „dla spokoju” kupić pierścionek i byłoby pewnie z głowy. Tylko ja zacząłem to wszystko rozkminiac. Wiadomo, że po takim czasie związek staje się bardzo dojrzały, ale martwi mnie jednak trochę to, że nie mam potrzeby bliskości, intymności i nie zawsze mam ochotę spędzać czas z moją Gwiazda. Z drugiej strony czuje się za nią odpowiedzialny i dbam jak mogę. Tylko już nie patrzę jak na kobietę. Tak prawdę mówiąc, to staram się sobie wmawiać, że tak wyglądają długie związki. Ciężko to tutaj wszystko opisać. Jak to jest u Was?
0
@negreanu
Spoko. Europa zna takie przypadki. Po tej pandemii i kryzysie ekonomicznym napewno gdzieś się taki znajdzie ;)
2
@Colon niby nikt z nas nie żył w czasie II Ws, ale jakiś niepokój jest
1
@Barcelismo ciekawe skąd miał na to pieniążki?
2
@sebasarna18 ściągasz łopatki, robisz lekki mostek tak, że głowa, łopatki i tyłek dotykają ławki. Zapierasz się mocno nogami. Sztanga leży na nasadzie dłoni, łokcie wkręcasz do środka i z takiej pozycji wyciskasz. Weź sobie na yt odpal sebe kota, albo Grzegorza walge, a nie pytasz na la rambla.
4
@Shapiro z galaktyki kurvix
2
@Chakalaka haha
Popatrz przez okno w weekend. Ludzie z nudów będą chodzić po sklepach. Robię od kilku lat w handlu i niedziele były dla zwiedzających
1
@tobiasson92 generalnie, to mąż i żona powinni na dupach w domu siedzieć i jak jedno wyjdzie do biedry, to świat się nie skończy
0
@maatiixx każdy organizm jest inny. Nie da się tak łatwo na to odpowiedzieć. Głupia grypę każdy inaczej przejdzie, bo jeden jest silniejszy od drugiego i tyle
0
@Bykunn hmmm... jest osobą odpowiedzialną za walkę z epidemią? Morawiecki i Dudeł mogą sobie gadać w tv, ale to minister zdrowia jest za wszystko odpowiedzialny.
0
@NaFazieHitman
Zaraz będą nowe modele i to zwykła praktyka. Obecne są na końcówce produkcji i zlecenia były klepniete miesiące temu. Z nowymi będzie problem. Ze względu na dostępność podzespołów.
10
Jeżeli to będzie prawda, to oni maja wywalone jajca na ten klub i nie dziwie się jak grają. Nie powiem, mi tez nie zawsze chce się wykonywać wzorowo moja prace, ale oni maja robotę marzeń.
0
@Trojanek23 nie do końca. Jeżeli stawia teze, ze nie rozumie o co chodzi, to ten obrazek o niczym nie świadczy. Może podkreślać, ze lament jest bezzasadny. Zależy od punktu widzenia :)
0
@Trojanek23 bo co? Bo nie rozkminiam, czy człowiek którego na oczy nie widziałem ironizuje?
13
@Chakalaka bo nie jesteś polskim przedsiębiorcą? ^^
1
@Mazi ludziom już odwala, a Ty chcesz to jeszcze spotęgować? Służby działają i tak sprawnie.
30
Barto to jest w czepku urodzony. Zawsze jak ma jakieś problemy i może bać się o stołek, to coś się zadzieje i nie ma jego tematu :d
2
@Szicek10 wątroby nie masz Wariacie?
0
@joloskyy co innego wpuszczać wybieganego Keitę na podmęczonego rywala, a wolnego Rakietę
5
@IronSanHybrid to chyba takie małe, srebrne pedały, które wychodzą z odpływu
2
@skubi99 nie zapominaj o bojacku