Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre chody masz w Mławie. Muszę podpytać w firmie, czy mi nie wyprodukują ;)
1
Przypadkiem 120hz to nie jest dopiero w sj? :)
0
Idź na boks. Dobra baza pod inne walki, a na byle sebixa starczy. Tylko tak szczerze - czy Ci się to w ogóle przyda?
1
To sobie teraz wyobraź, że większość gwiazd pochodzących z Ameryki pld. uczyło sie grac w piłkę w podobnych/gorszych warunkach niż mieli dawni piłkarze. Taki Alexis to nawet butów nie miał.
Teraz jest tak wysoki poziom taktyczny i fizyczny, że byle Las Palmas moze postawić sie wielkiej Barcelonie.
0
Hahaha. Wygrałeś tym komentarzem. Chyba mamy podobne odczucia :).
0
"Troszeczkę" już kibicuje. Bez sensu jest podejście, że od razu musi łapać kontuzje.
10
Jak ja bym chciał Thiago u nas. Oby Rabiot to była zasłona dymna. Możemy kupić wszystkich pomocników świata, ale bez rozgrywajacego nic nie zdziałamy. Hiszpan z miejsca wchodzi do podstawowej 11 i nie będzie żadnego ryzyka. Nie trafia do mnie, że jest szklany. Każdy może wylecieć przez poważna kontuzję, a Thiago to światowa czołówka. Nikogo lepszego nie jesteśmy w stanie kupić.
1
Teraz każdy podnieca się Modriciem, że genialny sezon. Gdyby nie mundial, to nikt by nawet nic nie wspomniał o Chorwacie. Miesiąc temu Salah był murowanym kandydatem, pózniej CR, bo LM, a teraz Modric. Bez przesady. To taki Kante tez zasługuje na zp, bo gra swietnie cały sezon. Paranoja. Najlepszym piłkarzem jest Leo i koniec pieśni.
3
Oni to jak zawsze od złej strony. W koncu Thiago jest do wyciagnięcia, to nieee. Wincyj napastników.
0
No, my im Ivana, oni namThiago. I każdy zadowolony.
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Jak dla mnie głupota. Nic na tym nie zarobimy, bo daliśmy za niego 40 baniek + pensja i jakieś bonusy. Od odejścia Yaya szukaliśmy pomocnika o takiej charakterystyce i przejechaliśmy się na Songu i Gomesu, a te barany sprzedają Paulinho. Nikt nie spodziewał, że tak się wpasuje w drużynę. Mógł śmiało grać jeszcze 2-3 lata.
Albo przekręt Bartka i oni serio używają klubu do załatwiania swoich biznesów lub są niespełna rozumu.
2
Tak kurde, jeszcze wygrają ligę mistrzów. To jest nasz talizman.
1
A to nie było tak, że jakiś kuzyn Abiego był dawca?
1
Luisito strasznie niedokładny. Chyba zmęczenie go dopadło.
0
Pewnie mnie zlinczujecie, ale nie jest to dla mnie jakaś mega wiadomość. Może być tak jak słynny transfer obrończy - czyli zdrowy Puyol. Koniecznie potrzeba kogos dobrego, a nie przesunięcia Roberto wyżej, bo nic nam to nie da.
0
I to jest prawdziwa giganciara :d
14
Nie no. Jak transferem do pomocy ma być Roberto, a nie Thiago, to ja to pierdziele w czapkę.
4
Mina nie ogarnia. Niech gra dzisiaj jak najgorzej.
0
Już dawno powinni zrobić przelew na te 70 mln. Gra pomocników kuleje i przy całym szacunku do Rakiety, potrzebujemy kogos do rozgrywania i regulowania tempa gry, a nie do zbierania piłek i biegania w obronie.
0
Gorzej jak go nam zgarną
3
Jeżeli teraz go nie sprowadzą, to ja nie mam pytań. Jedyna taka okazja wyciągnąć dwóch piłkarzy z topu za rozsądne pieniądze, a te patałachy jeszcze to prześpią.
1
Elegancko to Perez załatwił. Zamiast poczekać z kontraktem do końca mistrzostw narobili gnoju i postawili nowego trenera pod ścianą. Kolejny szkoleniowiec Hiszpanów jest uzależniony od taktyki i kadry poprzedniego. Oby dostało się śmietankowym po uszach.
2
Zizou skradł show
9
Oby się to odbiło na wynikach.
0
Moze zrobi show przy linii jak CR?
0
Najlepszy byłby zakaz transferowy i wymóg, by wykazali zarobek w wysokości iluś tam mln w okresie 2-3 sezonów. Może nauczyłoby ich to czegoś. Piłka to wielki biznes, ale pałka się przegla.
4
E tam. Jakby podziękować Gomesowi i Denisowi, to każdy dostałby minuty.
12
Powinni kazać im spie***. Rafa śmiało mógłby być u nas rezerwowym i sporo wnosiłby do gry zespołu.
1
Z taktyką bym nie szalał. Z motywacją 100% racji. Piłkarze Realu wiedzą kim jest Zizou i czują do niego wielki respekt. Tak jak u nas z Pepem.