0

Dobre chody masz w Mławie. Muszę podpytać w firmie, czy mi nie wyprodukują ;)

1

Przypadkiem 120hz to nie jest dopiero w sj? :)

0

Idź na boks. Dobra baza pod inne walki, a na byle sebixa starczy. Tylko tak szczerze - czy Ci się to w ogóle przyda?

1

To sobie teraz wyobraź, że większość gwiazd pochodzących z Ameryki pld. uczyło sie grac w piłkę w podobnych/gorszych warunkach niż mieli dawni piłkarze. Taki Alexis to nawet butów nie miał.

Teraz jest tak wysoki poziom taktyczny i fizyczny, że byle Las Palmas moze postawić sie wielkiej Barcelonie.

0

Hahaha. Wygrałeś tym komentarzem. Chyba mamy podobne odczucia :).

0

"Troszeczkę" już kibicuje. Bez sensu jest podejście, że od razu musi łapać kontuzje.

10

Jak ja bym chciał Thiago u nas. Oby Rabiot to była zasłona dymna. Możemy kupić wszystkich pomocników świata, ale bez rozgrywajacego nic nie zdziałamy. Hiszpan z miejsca wchodzi do podstawowej 11 i nie będzie żadnego ryzyka. Nie trafia do mnie, że jest szklany. Każdy może wylecieć przez poważna kontuzję, a Thiago to światowa czołówka. Nikogo lepszego nie jesteśmy w stanie kupić.

1

Teraz każdy podnieca się Modriciem, że genialny sezon. Gdyby nie mundial, to nikt by nawet nic nie wspomniał o Chorwacie. Miesiąc temu Salah był murowanym kandydatem, pózniej CR, bo LM, a teraz Modric. Bez przesady. To taki Kante tez zasługuje na zp, bo gra swietnie cały sezon. Paranoja. Najlepszym piłkarzem jest Leo i koniec pieśni.

3

Oni to jak zawsze od złej strony. W koncu Thiago jest do wyciagnięcia, to nieee. Wincyj napastników.

0

No, my im Ivana, oni namThiago. I każdy zadowolony.

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Jak dla mnie głupota. Nic na tym nie zarobimy, bo daliśmy za niego 40 baniek + pensja i jakieś bonusy. Od odejścia Yaya szukaliśmy pomocnika o takiej charakterystyce i przejechaliśmy się na Songu i Gomesu, a te barany sprzedają Paulinho. Nikt nie spodziewał, że tak się wpasuje w drużynę. Mógł śmiało grać jeszcze 2-3 lata.

Albo przekręt Bartka i oni serio używają klubu do załatwiania swoich biznesów lub są niespełna rozumu.

2

Tak kurde, jeszcze wygrają ligę mistrzów. To jest nasz talizman.

1

A to nie było tak, że jakiś kuzyn Abiego był dawca?

1

Luisito strasznie niedokładny. Chyba zmęczenie go dopadło.

0

Pewnie mnie zlinczujecie, ale nie jest to dla mnie jakaś mega wiadomość. Może być tak jak słynny transfer obrończy - czyli zdrowy Puyol. Koniecznie potrzeba kogos dobrego, a nie przesunięcia Roberto wyżej, bo nic nam to nie da.

0

I to jest prawdziwa giganciara :d

14

Nie no. Jak transferem do pomocy ma być Roberto, a nie Thiago, to ja to pierdziele w czapkę.

4

Mina nie ogarnia. Niech gra dzisiaj jak najgorzej.

0

Już dawno powinni zrobić przelew na te 70 mln. Gra pomocników kuleje i przy całym szacunku do Rakiety, potrzebujemy kogos do rozgrywania i regulowania tempa gry, a nie do zbierania piłek i biegania w obronie.

0

Gorzej jak go nam zgarną

3

Jeżeli teraz go nie sprowadzą, to ja nie mam pytań. Jedyna taka okazja wyciągnąć dwóch piłkarzy z topu za rozsądne pieniądze, a te patałachy jeszcze to prześpią.

1

Elegancko to Perez załatwił. Zamiast poczekać z kontraktem do końca mistrzostw narobili gnoju i postawili nowego trenera pod ścianą. Kolejny szkoleniowiec Hiszpanów jest uzależniony od taktyki i kadry poprzedniego. Oby dostało się śmietankowym po uszach.

2

Zizou skradł show

9

Oby się to odbiło na wynikach.

0

Moze zrobi show przy linii jak CR?

0

Najlepszy byłby zakaz transferowy i wymóg, by wykazali zarobek w wysokości iluś tam mln w okresie 2-3 sezonów. Może nauczyłoby ich to czegoś. Piłka to wielki biznes, ale pałka się przegla.

4

E tam. Jakby podziękować Gomesowi i Denisowi, to każdy dostałby minuty.

12

Powinni kazać im spie***. Rafa śmiało mógłby być u nas rezerwowym i sporo wnosiłby do gry zespołu.

1

Z taktyką bym nie szalał. Z motywacją 100% racji. Piłkarze Realu wiedzą kim jest Zizou i czują do niego wielki respekt. Tak jak u nas z Pepem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?