Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś widziałem taki plakat przedstawiający formację interu i mi się skojarzyło :).
1
To jak taki mądry jesteś, to jak jest?
8
Sezon mamy udany, zdobyliśmy 2/3 trofea, w lidze jesteśmy niepokonani, a jednak wkur**** sytuacja w lm. Real znowu nic nie grał, Zizou (przy całym szacunku do osiągnieć - jako zawodnik) stoi i klaszcze, Marcelo przyznał, że sędzia popełnił błąd na wagę awansu, a ludzie się spuszczają jaka to nie jest mocna ekipa i pewnie w finale znowu wystawią najmocniejszą formację 4:3:3:3.
Naprawdę byłbym pełen podziwu gdyby zaslugiwali. Tak, to nic nie grają, arbiter boi się dmuchać w gwizdek, bo smietankowi znowu go obsmarują i za 20 lat będzie pieprzenie, że najlepszy Real w historii.
1
Można go lubić lub nie, ale szansę na tryplet straciliśmy m. in. przez takiego Denisa. Każdy płakał, że brakowało rotacji, że galowa 11 przemęczona, a wyobraźmy sobie Denisa zamiast Iniesty w ostatnim finale PK. Nie mowię, że mamy mieć dwie topowe 11, ale nie mamy zawodników, którzy mogą realnie odciążyć tych najlepszych. Popadamy w przeciętność.
Trzeba sprzedać kilku zawodników i kolejny rok z rzędu rozbić bank, bo za 12 mcy znowu będzie płacz.
2
Jak mamy grać widowiskową piłkę? Do stycznia jedynym kreatywnym pomocnikiem był Iniesta. Reszta kopała się po czole. Nie mamy rozgrywającego, nie ma zaangażowania pomocników w pressing, nie ma finezji.
Z tego co mamy trener wyciągnął maxa. To piłkarzom musi chcieć się biegać.
0
Może obstawił ZB dla salaha?
5
To co, Real gra 4:3:3:3?
0
Jazda z kurłami!!!!
0
Uważaj, bo Ci wpie***.
0
Tak jak Roma z nami?
2
Wszyscy kminią z kim Real zagra w finale. To już odprawili Bayern w 1/2?
25
Już mi robi się niedobrze od tego przezywania Romy. Nie chciało im się, nie mieli motywacji i odpadli. Już nie ma co przezywać i trzeba iść dalej. To i tak bardzo dobry sezon.
0
Może jestem przewrażliwiony, ale wydaje mi się, że prawie zawsze trafia się taki arbiter, który równie dobrze mógłby wyjsc na murawę w białej koszulce.
Potem i tak co by nie było - Uefalona :d
0
Jak już to Oshee w przerwie. Ładuj się ww dzień wcześniej i w czasie meczu tylko uzupełniaj.
0
Z genami nie wygrasz :)
20
Brać go.
2
Każdy piłkarz to robi :-p
5
Rakieta dobrze odnajduje się jako ten drugi, uzupełniający "pierwszego" pomocnika. Ładnie zbiera piłki i wie jak się ustawić. Nie potrafi narzucić swojej gry i w tym problem. Jego bym trzymał, bo jest wartościowy, ale potrzeba typowej 6.
12
Ciężko mi mieć do niego pretensje, bo zgubiło nas to co zwykle. Jak przeciwnika niesie i na nas siądzie to jest rozpaczliwa obrona i chaotyczne akcje do przodu. Od sprzedaży Cesca i Thiago oraz odejścia Xaviego nie mamy jakości w pomocy i nie kontrolujemy przebiegu spotkań. Zazwyczaj piłka idzie do Matsa, a ten nie ma co z nią zrobić, bo pomocnicy chowają się przed podaniem, a obrona jest rozciągnięta i momentalnie atakujący idą na naszych stoperów.
Nawet nie było kogo wpuścić z ławki. Dembele nie postawi się w walce fizycznej, Cou. nie może grać, a resztę przemilczę. Wydano kupę kasy na piłkarzy, którzy nie nadają się do gry w Barcelonie i ciężko ich sprzedać. Gdzie indziej szukałbym winnych.
19
Takie bydlę jak Lukaku kazdego po przestawia :).
8
Mało kto analizuje mecze. Wystarczy jakiś farfocel na wagę 3 pkt i o. Eksperci pożal się Boże zrobią resztę.
0
A ja bym chciał okładki z Thiago i zapowiedzi rychłego powrotu na CN :D.
1
Jeszcze przewrót i odłączenie Katalonii od Hiszpanii i byłoby cacy.
19
114 pkt w lidze, spadek Realu do segunda, wygranie pk grając całym składem Barçy b, i wygrana w finale lm tak z 8:0 i Denis z opaską kapitana podnoszący puchar, bo kiedyś okiwał 2 przeciwników (po czym stracił). Chyba jakoś tak by to musiało wyglądać.
E: najlepiej w tym finale z PSG i Ney wbijający swojaka.
0
To ja Ci powiem, że BARCA gra tak od 2015. Odkąd nie ma Xaviego tak gramy i mamy problem z naciskajacym rywalem. Przez to Mats zaliczył większość swoich baboli :D.
1
To nie jest wymierne. Gomes też potrafi mieć 90%+ celności podań. Wykreowane sytuacje i zagrania do przodu się liczą.
Nie chcę hejtować, bo upatruję w nim nadzieję na upragnioną 6, ale statystyka, to statystyka.
1
Mimo drewnianej pomocy powinniśmy ich śmiało pyknąć.
0
Poza Iniestą mamy tylko jednego kreatywnego pomocnika - Cou. Gość nawet nie może grać, w LM, a Gomes ma przynajmniej warunki do twardej gry (a że mu ta gra nie idzie, to już inna kwestia).
0
Zamiast jechać po gościu, który odstawił konkurencję w lidze już na półmetku sezonu warto byłoby dać mu szansę. Sam mówi, że to jego wina i wie, że popełnił wielki błąd. Ja to doceniam, bo mógłby zrzucać na arbitra, terminarz, nierówne boisko, niefart, albo palił Jana, że jest wszystko ok.
Gramy beznadziejnie z każdą agresywnie grającą drużyną. Nie wychodzimy spod pressingu, bo nie mamy magików w środku pola i ta formacja co najwyżej zgarnia bezpańskie piłki i przekazuje je do przodu. Z tego co ma i tak robi super robotę.
0
No nie, matryca, blok zasilający i płyta główna. Coś z tego padnie i bardziej opłaca sie kupić nowy :)