Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś nie boi się paserstwa, to i czołg zastawisz
1
A mógł napisać piękna historię w naszym klubie. Mógł stać obok legend światowej piłki i zgarniać masę trofeów. Szkoda, myślałem, że się zmienił.
Tyle lat od transferu, a smród ciągnie się i końca nie widać. Jest wielkim piłkarzem, dał nam wiele szczęścia, ale pies mu mordę lizał. Żałuję, że do nas trafił.
2
Już wiem czemu nie odczuwamy straty NJ11.
2
Bo Yerry zawsze posypie
6
Wykłady, praktyki, zaliczenia, badania kosmosu, koszenie trawy itp. Jakby chciała, to by miała jakiegoś fagasa. Jak koledzy mówią - może tak być, że byłeś zajebisty, poświęcała Ci czas i uwagę, a teraz jest ktoś fajniejszy. Często tak jest.
Nawet jeżeli nikogo nie ma, to wpierdziel sobie piłkę, że Cie wali w rogi, to łatwiej odpuścisz.
Ps. Tylko nie szukaj zony na tinderze :).
0
Jesteś u pani!!!
2
Oby inter nie zakwalifikował się do lm, a do nas wrócił ograny i zdrowy Rafa.
2
To pol składu do wywalenia. Rafa daje więcej niż Gomes, Denis i Deulo razem wzięci.
4
Bredzisz gościu...
2
Przemęczenie. Grał wszystko, bo musiał i w koncu go dopadło. Musiało się tak skończyć.
2
Komentarz usunięty
0
Ostatnio czytałem, że gra dobrze. Tylko nikt na to nie zwraca uwagi i wszyscy hejtują. Może ma jakieś nietypowe założenia taktyczne.
0
Nie chce go w Barcelonie. Nie ma dla niego miejsca.
1
Chyba jego matce :p
11
I mieć drukarnię pieniędzy.
1
Ostatnia osoba, ktora jest nam teraz potrzebna. Zwłaszcza w tej cenie...
0
Gomes, Denis i Deulo prezentują znacznie niższy poziom, a zostają. Eeeeeh. Pozostaje liczyć na to, że jeszcze do nas wroci.
Powodzenia Rafa!
0
Chyba nie załapałeś
9
Nie to żebym się czepiał - wygrali z Barceloną 1-0, a zachowują się jakby nas wydymali na Camp Nou w finale LM. W koncu im się udało, to się cieszą, ale to nie jest jakiś tam amatorski klubik założony przy wiejskiej parafi, a drużyna, ktora utrzymuje się w najwyższej lidze w Hiszpanii.
0
A Messi dalej bez kartki?
0
Dać Vidala i Deulo w pakiecie do Napoli za 40-45mln i Elo. Bez sentymentów. Może jeszcze będziemy opłacać mu tygodniówkę w sevilli?
0
Szarego Polaka rodaka raczej nikt podglądać nie będzie. Nie obnoszę się z rożnymi poglądami w sieci, jestem mało aktywny na takim fb, więc nie byłoby ze mnie ciekawych informacji. Samego laptopa uruchamiam raz w tygodniu.
Jednak to może być sroga przestroga dla gimnazjalistów. Może fapanie przed komputerem to dla nich zły pomysł? :)
2
Oj, po takiej prezentacji to Denis i Aleix mają gwarantowaną dalszą grę na CN. Gomes pokazał się z dobrej strony. Mimo kilku ujęć kamery - nie irytował jak zwykle. Jego pozycja jest na ławce i tam winien pozostać jeżeli ma wypełnić kontrakt.
0
Miałem na myśli sytuację po której oddali groźny strzał z wolnego. Nie nakręcaj się. Bramka dla espanyolu to jakiś farfocel, który mógł sie przydarzyć i tyle.
32
Mam nadzieję, że to ucina wszelkie spekulacje i Rafa z nami zostaje. Mam lepszych kandydatów do opuszczenia klubu.
17
Jedyna niezrozumiała dla mnie decyzja to trzymanie Vidala do końca. Już równie dobrze mógł zostać Denis na boisku. Rakitić kolejny mecz i kolejny głupi błąd.
Wynik to czysty przypadek. Nie ma co przeżywać. Przez głupią decyzję arbitra o nie wyrzucenie piłkarza espanyolu, a następnie obronę Lopeza papużki tak się nakręciły, że coś musiało wpaść. Zrobili się agresywni jak cholera i straciliśmy kontrolę w środku. Tylko Paulinho ma warunki coś powalczyć.
Na Camp Nou nie powinno być niespodzianki. Spodziewam się walca w postaci galowej 11 i braku eksperymentów.
1
Oby. Chciałbym zobaczyć Rafę w kilku spotkaniach. Chociaż do końca sezonu. Niby tłok w pomocy, a nie bardzo jest komu grać.
0
Sam teraz wytłumaczyłeś dlaczego Gomes u nas kariery nie zrobi. U nas pomocnik musi robić coś z niczego. Tak jak Iniesta lub Xavi.
0
Tak, Paulinho potrafi się zagotować i często leci do przodu opuszczając pozycję/ odpuszcza krycie. Ostatnio przyplacilismy to bramką. Nadrabia to wbieganiem w pole karnym i tworzeniem groźnych sytuacji i wiele z nich kończy się golem. Jest do tego niezły technicznie i bardzo silny.
Za to Andre... Jest silny i tyle. Nie ogarnia gdzie się ustawić, raczej nie jest przydatny w obronie i ataku. On po prostu jest. Długo go broniłem, ale on się nie nadaje do tej drużyny. Nam potrzeba zwrotnych i dynamicznych pomocników, a nie gościa, który nadaje się do ligi angielskiej.
5
Trochę drewniana ta tiki taka, ale fajnie wyszło.