0

Jak ktoś nie boi się paserstwa, to i czołg zastawisz

1

A mógł napisać piękna historię w naszym klubie. Mógł stać obok legend światowej piłki i zgarniać masę trofeów. Szkoda, myślałem, że się zmienił.

Tyle lat od transferu, a smród ciągnie się i końca nie widać. Jest wielkim piłkarzem, dał nam wiele szczęścia, ale pies mu mordę lizał. Żałuję, że do nas trafił.

2

Już wiem czemu nie odczuwamy straty NJ11.

2

Bo Yerry zawsze posypie

6

Wykłady, praktyki, zaliczenia, badania kosmosu, koszenie trawy itp. Jakby chciała, to by miała jakiegoś fagasa. Jak koledzy mówią - może tak być, że byłeś zajebisty, poświęcała Ci czas i uwagę, a teraz jest ktoś fajniejszy. Często tak jest.

Nawet jeżeli nikogo nie ma, to wpierdziel sobie piłkę, że Cie wali w rogi, to łatwiej odpuścisz.

Ps. Tylko nie szukaj zony na tinderze :).

0

Jesteś u pani!!!

2

Oby inter nie zakwalifikował się do lm, a do nas wrócił ograny i zdrowy Rafa.

2

To pol składu do wywalenia. Rafa daje więcej niż Gomes, Denis i Deulo razem wzięci.

4

Bredzisz gościu...

2

Przemęczenie. Grał wszystko, bo musiał i w koncu go dopadło. Musiało się tak skończyć.

2

Komentarz usunięty

0

Ostatnio czytałem, że gra dobrze. Tylko nikt na to nie zwraca uwagi i wszyscy hejtują. Może ma jakieś nietypowe założenia taktyczne.

0

Nie chce go w Barcelonie. Nie ma dla niego miejsca.

1

Chyba jego matce :p

11

I mieć drukarnię pieniędzy.

1

Ostatnia osoba, ktora jest nam teraz potrzebna. Zwłaszcza w tej cenie...

0

Gomes, Denis i Deulo prezentują znacznie niższy poziom, a zostają. Eeeeeh. Pozostaje liczyć na to, że jeszcze do nas wroci.

Powodzenia Rafa!

0

Chyba nie załapałeś

9

Nie to żebym się czepiał - wygrali z Barceloną 1-0, a zachowują się jakby nas wydymali na Camp Nou w finale LM. W koncu im się udało, to się cieszą, ale to nie jest jakiś tam amatorski klubik założony przy wiejskiej parafi, a drużyna, ktora utrzymuje się w najwyższej lidze w Hiszpanii.

0

A Messi dalej bez kartki?

0

Dać Vidala i Deulo w pakiecie do Napoli za 40-45mln i Elo. Bez sentymentów. Może jeszcze będziemy opłacać mu tygodniówkę w sevilli?

0

Szarego Polaka rodaka raczej nikt podglądać nie będzie. Nie obnoszę się z rożnymi poglądami w sieci, jestem mało aktywny na takim fb, więc nie byłoby ze mnie ciekawych informacji. Samego laptopa uruchamiam raz w tygodniu.

Jednak to może być sroga przestroga dla gimnazjalistów. Może fapanie przed komputerem to dla nich zły pomysł? :)

2

Oj, po takiej prezentacji to Denis i Aleix mają gwarantowaną dalszą grę na CN. Gomes pokazał się z dobrej strony. Mimo kilku ujęć kamery - nie irytował jak zwykle. Jego pozycja jest na ławce i tam winien pozostać jeżeli ma wypełnić kontrakt.

0

Miałem na myśli sytuację po której oddali groźny strzał z wolnego. Nie nakręcaj się. Bramka dla espanyolu to jakiś farfocel, który mógł sie przydarzyć i tyle.

32

Mam nadzieję, że to ucina wszelkie spekulacje i Rafa z nami zostaje. Mam lepszych kandydatów do opuszczenia klubu.

17

Jedyna niezrozumiała dla mnie decyzja to trzymanie Vidala do końca. Już równie dobrze mógł zostać Denis na boisku. Rakitić kolejny mecz i kolejny głupi błąd.

Wynik to czysty przypadek. Nie ma co przeżywać. Przez głupią decyzję arbitra o nie wyrzucenie piłkarza espanyolu, a następnie obronę Lopeza papużki tak się nakręciły, że coś musiało wpaść. Zrobili się agresywni jak cholera i straciliśmy kontrolę w środku. Tylko Paulinho ma warunki coś powalczyć.

Na Camp Nou nie powinno być niespodzianki. Spodziewam się walca w postaci galowej 11 i braku eksperymentów.

1

Oby. Chciałbym zobaczyć Rafę w kilku spotkaniach. Chociaż do końca sezonu. Niby tłok w pomocy, a nie bardzo jest komu grać.

0

Sam teraz wytłumaczyłeś dlaczego Gomes u nas kariery nie zrobi. U nas pomocnik musi robić coś z niczego. Tak jak Iniesta lub Xavi.

0

Tak, Paulinho potrafi się zagotować i często leci do przodu opuszczając pozycję/ odpuszcza krycie. Ostatnio przyplacilismy to bramką. Nadrabia to wbieganiem w pole karnym i tworzeniem groźnych sytuacji i wiele z nich kończy się golem. Jest do tego niezły technicznie i bardzo silny.

Za to Andre... Jest silny i tyle. Nie ogarnia gdzie się ustawić, raczej nie jest przydatny w obronie i ataku. On po prostu jest. Długo go broniłem, ale on się nie nadaje do tej drużyny. Nam potrzeba zwrotnych i dynamicznych pomocników, a nie gościa, który nadaje się do ligi angielskiej.

5

Trochę drewniana ta tiki taka, ale fajnie wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?