Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę mu się nie dziwię, że stracił motywację. Rok temu grał dobrze. Strzelał, asystował i w nagrodę Lucho przyspawał go do ławki. może Arda ma jeszcze coś do udowodnienia. Chciałbym.
34
Zdrowy i ograny Rafa wciąga nosem wszystkich naszych pomocników oprócz Iniesty i Busiego. Nie skreślajcie go. Jest silny, ma podanie i umie dryblować. Po takim ataku jak wtedy w Rzymie każdy doznałby urazu. Obecny jest konsekwencja poprzedniego.
5
Zrobili Cię w luja. Te karty to na ratach mają w planach. Sprzedać tyle i tyle plus ubezpieczenie. Niby tak jest bank dogadany z siecią sklepów :). Zamiast dostać zwykła umowę ratalną wcisnęli Ci kartę. Ubezpieczenia też nie są obowiązkowe.
Wiem, bo sam tam pracowałem.
9
Pewnie autokorekta
0
No bez przesady. Pamiętam ten śmiech przez łzy prześcieradeł, że Ney rozwali nam szatnię.
3
A ja odpowiem tak:
Można mieć wielki talent i wielkie ego i być jak CR - wiecznie drugim.
Można mieć wielki talent i dużo pokory i być najlepszym jak Leo.
Podstaw sobie teraz Neya i Dembele.
9
A ja bym chciał, żeby to Rafa i Roberto dostali ich minuty. Denisa bardziej widzę na skrzydle.
0
Przynajmniej jedynka na silniku dzikiego gonu.
0
Zagrałby w takiego nowego wiedźmina.
0
Jeba** :-o.
10
Znajdź takie w dobrym stanie, to Rutkowski poczuje konkurencje.
11
Okienko zamknięte, to człowiek jakiś taki spokojniejszy.
0
Czyli podkupienie nam Neymara można obrócić w sukces :D. Gdyby nie to, to zarobilibyśmy kosmiczne 4 mln euro.
0
Co roku wydajemy ogromne sumy ma transfery. Barca to nie PSG i państwo nie zrobi nam przelewu. Co innego zaniechanie transferu Seriego.
0
Skąd mieli wziąć te 160 baniek?
0
Najbardziej prawdopodobne to są te barwy.
0
No, racja, tylko zobacz, że wtedy i tak graliśmy lepiej. Teraz nikt nawet nie pokazuje się do podania, nie potrafią wyjsć spod własnej bramki, środek boiska to chaos, a akcje bramkowe, to zrywy pojedynczych zawodników. Wtedy była organizacja i trzeba było tylko to rozwijać.
0
Bo ta tiki-taka wyniosła klub na szczyt i nawet jak waliliśmy głową w mur, to potrafiliśmy zmieść przeciwnika z boiska. Teraz gramy jak byle średniak. Tylko my mamy Leo.
10
Barcainfo wrzucił wczoraj zdjęcie, na którym późnym wieczorem paliły się światła w oknach biura.
Chyba kradli co mogą, bo po tym co się teraz dzieje polecą na zbity pysk.
1
Moim skromnym zdaniem nie powinni go tak lekko sprzedawać. Jeżeli już, to z opcją odkupienia przez dwa lata/ kasą z kolejnego transferu. Gomes jest młody i może odpalić w każdej chwili. Już wolałbym oddać Rakiticia, na którym zarobimy więcej. Przy dobrych wiatrach, z 10 lat byśmy mogli liczyć na Andre. Nie skreślałbym go.
0
Nie łatwiej sprawdzić?
17
Zaprzyjznila się i nie widzi w Tobie partnera. Moim zdaniem powinieneś wypalić co Ci chodzi po głowie i w razie czego dać spokój. Zerwać kontakt i tyle. Jeżeli nie będzie Cię chciała, to będzie bolało, ale jak się nie odetniesz, to życia sobie nie pouklsdssz i będziesz patrzył jak ktoś inny jest na Twoim wymarzonym miejscu. C'est la vie, kolego. Powodzenia.
0
Taka bieda? Skrzydłowi:
- Leo,
- Dembele,
- Deulo,
- Suarez,
- Vidal.
Może tam też grać Rafa, Arda, Iniesta, od biedy Paco. Zakładając, że plotki się potwierdzą, to jeszcze Cou i Di Maria. Atak mamy mocno obsadzony.
0
To co proponujesz? Zmazać z mapy bliski wschód to żaden problem. Przez dziesieciolecia musiałaby tam stacjonować armia i trzeba by zalać region naszą cywilizacją. Droga impreza.
1
Interwencje zbrojne zachodu doprowadziły do tego co mamy. Rozjedziemy czołgami to co tam teraz mają i powstanie nowa organizacja. Ja bym bronił granic i wypieprzal każdego kto się prześlizgnie.
0
Prawda, są też normalni, wykształceni i cywilizowani muzułmanie. Tutaj 100% racji. Tylko oni tego bydła do siebie nie wpuszczają, bo wiedzą do czego są zdolni. Tolerancyjna Europa nie wie lub nie chce wiedzieć i trzeba się z tym bujać. Dobrze, że przynajmniej przez 3 lata u nas tak nie będzie. Nie jestem zwolennikiem PiS, ale co do imigrantów mają rację. U nas zawsze było multi - kulti, zawsze byliśmy mieszaniną rożnych narodów, ale nie możemy tracić tożsamości.
0
Szkoda, że Ciebie nie zatrudnili...
1
Legia zagra na otwarcie Camp Nou.
1
Ja to się zastanawiam kiedy sprzedamy niepotrzebnych zawodników?
3
Bo widzisz, od odejścia Xaviego nie mamy rozgrywajacego. Nasza gra w pomocy nie trzyma sie kupy, przez co nie mamy płynności w grze i atakujemy zrywami i liczymy na geniusz Messiego. Seri jest najlepszą opcją (z dostępnych zawodników) i nie da się go nie lubić.