0

Przypomnij sobie jego wejście w el clasico na jesieni. Wszedł i pozamiatał. W ważnych momentach jest nieoceniony. Odciąża Leo w kreowaniu gry. Nikt inny tak nie potrafi.

1

Prawdę mówiąc to dobre rozwiazanie dla CR i RM. Pierwszy zgarnął już wszystko i może spuścić z tonu. W razie problemów z prawem i wyroku dłuższego niż dwa lata, to mogą go cmoknąć jak wyląduje w Utd. W ManU będą go kochać, dostanie tyle samo kasy i mocną drużynę.

Real za pieniądze z transferu kupi w końcu tego Edena, a drużyne będą budować pod nowego zawodnika.

0

Ja sam sprzedawałem Roberto już z tysiąc razy, więc teraz staram się podchodzić mniej krytycznie. Na Andre nigdy nie narzekałem.

23

Absolutnie nie można go sprzedawać. Nawet jak nie wskoczy do podstawowej 11, to potrzebujemy kogoś takiego na ławkę. Gomes da radę. Zajmie miejsce Rakiticia i będzie zawodnikiem na lata. Tak samo Rafa. Muszą tylko grać jak najwięcej.

0

Prawda taka, że PSG nie potrzebuje floty, a za upokorzenie 6-1 mogą złośliwie oddać go do każdego innego klubu.

1

No tak. Gomes jest tym gościem od czarnej roboty. Jak trener znajdzie na niego pomysł, to będziemy piać z zachwytu. Jeszcze rok dwa i zastąpi Rakietę.

0

Costa nie przyjdzie. Bayern wiele nam nie ustępuje, a tam ma dużo większą szansę na pierwszy skład. Cou będzie dublował pozycję Neya i będzie taką zapchajdziurą jak Cesc. Dembele musiałby grać jeżeli ma być wielki. Tylko kto pod niego zmieni formację? Deulo już miał swoje szanse. Reszty specjalnie nie biorę pod uwagę. Na teraz najlepszym rozwiązaniem jest Costa. Na lata- Dembele.

Głupotą było sprzedanie Alexisa i Pedro. Samymi gwiazdami grać nie można. Ktoś musi walczyć na boisku.

0

Masche brakuje tylko wzrostu. Dobrze się ustawia, jest pewny i chyba najlepiej w drużynie odbiera piłkę. Musi być tylko w rytmie meczowym.

1

Ja tam wolę myśleć, że to było przećwiczenie wariantu "dostajemy w dupę, trzeba atakować". Miałoby to wtedy jakiś sens.

0

Utd dało 120 za Pogbę, ale to Real kupił CR za 90, Balea za jakieś 100, a my w tym czasie Ibre za Eto'o i chyba 70 baniek. Plus Ney za cholera wie ile. Zapomniałem o Luisito za jakieś 80. Wartości już dokładnie nie pamiętam, ale sami psujemy rynek. Nie ma co narzekać.

0

Lubię kabanosy :/

2

Oby, oby. Raczej nie kupimy nikogo lepszego. Gość grać w piłkę potrafi i jest bardzo doświadczony. Nie będzie panikować jak przyjdzie do gry w lm czy samym gran derbi.

14

Nie rozumiem jak można stawiać znak równości przy Xavim i Verattim, czy Iniestą i Coutinho. Niech wejdą na taki sam poziom jak nasz były i obecny kapitan, to pogadamy.

0

"Carvajal jest owocem pracy cantery i bardzo dobrze reprezentuje duch Realu(...)"

Czyli już oficjalnie mówimy, że piłkarze Realu to bydło?

1

Patrząc na to jakie babole popełnia Rudy to gorzej nie będzie ;)

0

Ja mu nic nie przypisuję. Mówię tylko, że nie można obarczać chłopa gwałtem od Bayernu. Myślę, że taktyka na mecz była kwestią drugorzędna i za dużo czasu na to nie poświecił. Wtedy bawarczycy byli bardzo poukładani i "samograj" nie wystarczył.

2

Nie byłem zwolennikiem Tito, ale to już jest beznadziejne. Chłop walczył o życie, nie mógł zaangażować się na 100% w prace, piłkarze też mieli osłabione morale, a Ty wyciągasz takie rzeczy. Szejm on ju.

22

Teraz, kiedy Iniesta mało gra, powinien zostać i dostawać coraz więcej minut. Rafa rokuje najlepiej ze wszystkich rezerwowych. Ma dobre podanie, drybling i dobrze odnajduje się w ataku. Trzeba dać mu tylko zaufanie.

0

Taktycznie Real to przedszkolaki przy Juve.

2

Najlepszą maścią na ból du@y jest to, że wrzutki na obronę Juve to bezsens, a jak znowu trafi się przescieradłom jakiś farfocel i wyjdą na pozycję, to jest Buffon w formie. Chciałbym żeby Igła miał w sobie sportową złość i zepnie poślady. O Alvesa martwić się nie trzeba. Generalnie, to wszystko przemawia za Juve.

10

Co się dziwić, że zaczynamy grać jak średniak? Ściągamy przeciętnych zawodników. Rozumiem, że potrzeba nam też rzemieślników, ale do cholery... Ostatnio tylko takich kupujemy.

2

Nie może być tak, że zawodnik pyskuje trenerowi. Jakim autorytetem jest dla nich Unze? Ano żadnym. Szacunek powinien był zdobyć przez te wszystkie lata pracy w klubie.

0

I co to dało? Skończyło się na tym, że Nay na niego naskoczył. Wieje grozą.

0

Jeżeli to prawda, to temat Unze powinien być zamknięty. Trener musi mieć szacunek u swoich piłkarzy.

0

Dawać go do nas! Leo na pozycję ofensywnego pomocnika, zagonić ich wszystkich do pressingu i niszczymy każdego.

1

Gdyby dali naprawdę dobre pieniądze, to czemu nie? Odpowiednie zapisy w umowie i można go sprzedać. Nie jest kluczowy dla drużyny. Tylko opłacalne by to było powyżej 50 baniek.

1

To w takim razie Real musi pożegnać Krysztiano. Nie widzę go na innej pozycji. Na szpicy płacz, że mu nie idzie, na prawej jest Bale, który w formie daje więcej, a plejmejker z niego taki jak ze mnie baletnica. Może to tylko marzenia Hazarda. Ja bym chciał być rozgrywającym Barcelony. Może zadzwonią.

6

To już jest stan umysłu piłkarzy i kibiców Realu. Nie wiem jak można być takim hipokrytą. Od kilku sezonów faworyzowani w la liga, w lidze mistrzów wszystkie ważne bramki padają ze spalonego i on ma czelność gadać o faworyzowaniu Barcelony...

1

Pedrito jak spier*** setkę. Ten to dopiero miał uśmiech :D.

1

Aż się zalogowałem.

To gołym okiem widać, że conajmniej od roku nie mamy taktyki, ani najmniejszego pomysłu na grę. Najważniejsza formacja straciła pazur. Nie potrafimy zdominować przeciwnika, nie potrafimy wymienić 2-3 podań pod pressingiem, nie ma wyjścia na pozycje i pokazania się do gry. Brakuje prostopadłych zagrań, brakuje zaangażowania. Obrona zawsze była i będzie dziurawa przy tym systemie gry. Boczni obrońcy idą do przodu, środkowi są rozciągnięci, Sergio częściej musi cofać piłkę, bo nie ma komu podać, a bramkarz jest jednym z najcześciej podających zawodników. Pressing 3 zawodników i robi się gorąco. MSN bez formy, Leo cofa się po piłkę do Pique, Suarez bez podania w pojedynkę nie strzeli, a Neymar nie ma za dużo miejsca.

Trzeba zmiany trenera, powrotu do korzeni, albo zmiana całego systemu gry. Tylko wtedy kompletnie zatracimy tożsamość. Trzeba postawić na młodych. Podziękować tym, którzy nie wniosą już wiele do zespołu i poważnie zastanowić się nad rolą Iniesty w klubie. Jak nie daje już rady, to albo Rafa ma pierwszy skład, albo wykładamy xx baniek i kupujemy Thiago. Nadzieja też w Roberto, że zastąpi nam Generała. Jak nie, to trzeba szukać rozgrywającego. Będzie działać pomoc i będzie pomysł na grę, to będziemy jak walec. Póki co, to piłkarze nie wiedzą jak mają grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?