Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zależy od nastawienia. Jak siądą na Realu tak jak na nas, to Królewscy będą mieli mokro i tylko kontry ich uratują. Nie da się przewidywać tego sportu. My możemy cisnąć cały mecz, jeden farfocel i pozamiatane.
0
Sam mam soniaczka z androidem i jestem mega zadowolony. Obrazem niszczy te wszystkie samsungi, LG, philipsy itp, a sam system jak system. Jak dbasz, to działa ok. Dodatkowo do sportu i konsoli sztos. Gorąco polecam.
5
Trzeba przyjąć na klatę to, że dobra gra Bravo była związana z dobrą grą obrony. Wiadomo, bramkarz wszystkiego nie wyjmie, ale obecne porównanie jest dobre. Nasza obrona dawno nie była taka dziurawa, a Mats ma lepsze staty, za to Bravo ma łatkę najgorszego w lidze i ta jego gra nogami (trzeba być w już optymistycznym żeby mowić, że gra dobrze nogami) jest wyśmiewana na każdym kroku.
Ja się cieszę ze zmiany w bramce. Mamy portero na lata. Tak jak VV musiał popełniać babole za młodu, tak Marc je teraz popełnia. Chłopak ma papiery na najlepszego bramkarza na świecie.
0
Dlatego ofensywnie grającą legia dala takie show i wywalczyła le.
1
Może być tak jak mówisz. Smietankowi mogliby nawet grać mecz życia. Byle Pique wszystko kasowal, strzelił im bramkę z przewrotki i ich trollowal
0
E tam. Jakiś karny z dupy, czerwona kartka i bang!
0
Jak pomoc w tym meczu?
0
Dwóch. Jeszcze ograliśmy Athletic.
1
Chyba czekałeś w jakiejś norze i zaklaskałeś uszami jak zobaczyłeś post. Nie napisałem nic o karaniu, napisałem o traktowaniu. Powiedzieć, że ktoś jest bucem można bez protokołu. Czyż nie? Poza tym, skąd Ty wiesz co oni tam krzyczą? Może cieszyli się, że ich wychowanek odnosi sukcesy?
27
Nie wiem co ten ramos zrobił, ale to pokazuje komu sprzyjają władze la liga. Nasi dostają butelkami i są nazywani prowokatorami, a ich zachowanie jest żałosne. Gracze przescieradel mogą prowokować kibiców i pokazywać faki, to jeszcze ich bronią.
Dodajmy do tego sedziowanie i nie można mieć do nikogo pretensji o teorie spiskowe.
0
Masz. Rafa odcisnął takie piętno, że o nim zapomniałem. Co nie zmienia faktu, że drużyna była zgrana.
3
Już nie przesadzaj. Zizou dostał poukladana i dobrze grającą drużynę po Carlo. Zasługą Francuza jest jakiś cyrograf, bo logiki w tym nie ma. Nie da się w każdym ważnym meczu strzelać w 90+, a w finałach trafiać z kilometrowego spalonego.
0
Jak gra Pique z Umtitim to obrona nie jest zła. Alba idzie do przodu i tworzy się dziura. Roberto to w ogóle pominę. Generalnie, to pomoc powinna wesprzeć stoperów. Busi powinien wchodzić miedzy nich, a wyjście spod pressingu to kwestia dobrego ustawienia się pomocników. #mianowicie obrońca powinien mieć przynajmniej dwie opcje odegrania piłki. Często ma jedną - ter Stegena.
9
Hola, hola! Odważne stwierdzenie...
37
Luisito to jest fenomen! Nie strzel z łatwej pozycji, oddaj piłkę jak masz setkę, spartol coś jak amator, a chwilę później złóż się w nienaturalną pozycję i pizdnij tak, że bramkarz nie wie co ma zrobić ze swoim życiem. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby Lucho myślał, to by zamówił u Neya sombrero albo dwa i wyprowadził tych jełopów z równowagi. Zgrzaliby się, złapali jakieś kartki i łatwiej wchodziłybyśmy w obronę.
65
Dzielna drużyna z Bilbao co chwile z ryjem do arbitra. Niech murzynek z kolegami szczekają dalej.
4
Zrobili z niego maskotkę, z która warto jest mieć zdjęcie i sie chłopak wczuwa. Co jak co, ale powinien bronić Leo w każdej sytuacji.
0
Najlepsze jest to, że Paco miałby już kilka trafień i nie byłoby tyle hejtów :d
0
Też racja.
1
Paco i Gomes jakoś nie dostają czasu od kibiców
0
Czyli i tak złe decyzje trenera.
0
Brak taktyki. Nikt mi nie powie, że pomoc gra źle, bo mamy złych piłkarzy. Oni nie wiedzą co robić i gramy zrywami. Wrócił Iniesta i też gunwo wnosi. Suarez jest odcięty od kolegów, a Neymar jak nie przedrybluje 4 obrońców to nawet w pole karne nie wejdzie.
0
Coś czuję, że możemy zrobić papa mistrzostwu la liga. Nawet jak zaczniemy wchodzić na wyższe obroty od kolejnego spotkania, to powrót do formy trochę zajmuje. Wiadomo, w końcu i Real straci punkty, ale my mamy to samo ryzyko. Juz teraz potrzebujemy 3 porażek Madrytu.
Chyba nadchodzi zmiana trenera. Mimo mocnej kadry ze sporym potencjałem nie potrafi nic zrobić. Nie gra tridente, nie gra drużyna i każdy to widzi.
0
Lucho czytał rady na debata.com?
5
Szczerze? Patrząc na to co się dzieje od dłuższego czasu, to nawet jakby wygrali 20-0 nie można mowić o zamykaniu mordy. Grają kupę, trener się wypalił i nie widać pucharów na horyzoncie.
0
Klasyk. Przecież Barca zawsze faworyzowana.
1
Ja bym jeszcze sprawdził, czy w czasie meczu nie pojechał po matce liniowego. To jest śmiech na sali. Ronaldo moze kopać i bić z łokcia, Arda rzucać butami (jakby zrobił to u nas to byłaby afera), a jak ktoś od nas powie co o tym myśli, a nie daj bóg oberwie butelką w czoło, to trzeba go piętnować. Powinni walczyć o swoje.
0
Generalnie to te wszystkie wpadki ,od co najmniej roku, pokazują, ze jest coś na rzeczy i głównym odpowiedzialnym jest trener. Dla mnie mogą nie wygrywać pucharów. Oczekuje ładnej dla oka gry. Dlatego jestem za Barceloną, a nie jakimś średniakiem z "najlepszej ligi świata".