0

My nie potrzebujemy kogoś kto będzie grał za Andresa, a Cou ma takie same zapędy ofensywne. Potrzebujemy rozgrywającego.

0

Co do tego, że ciężko go zastąpić to fakt, jest takim Messim środka pola. Ma dobre ostatnie podanie i drybling. Z naszych pomocników to Rafa powinien grać jak najcześciej, bo ma podobne atuty. Może dograć na centymetry, albo minąć przeciwnika. Potrzebuje tylko doświadczenia.

Największym problemem jest brak typowej 6 i brak pomysłu na grę pomocy. Jak tylko dostają piłkę to na siłę pidają do kogoś z MSN. Nieważne, że Luisito stoi w gąszczu przeciwników, Ney ma zamknięte wszystkie korytarze, a Lio stoi dwa metry obok.

0

Z tymi kontrami to chyba tak, że nie ma już Xaviego, który za wszelką cenę czekał na kolegów i nie bawił się w kontrataki. Każda piłka do przodu szła przez niego.

13

Ta sytuacja tylko pokazuje, że już wtedy coś było nie tak. Jak można było roztrwonic taka przewagę w miesiąc?

1

A co jeżeli kosmiczny mecz to prawda i piłkarze Legii ukradli talent piłkarzy Barcelony? :O

0

Nie będę mówił, że liga przegrana, bo tak nie jest. Styl gry i taktyka to jest ku*** dramat. Pomoc nie istnieje, napastnicy nie wiedzą co mają zrobić, rozgrywają sami i nic z tego nie wynika. PrzeZ to wszyscy wchodzą w naszą obronę jak chcą, bo nie ma żadnej asekuracji. Nie jest tak, że mamy złych pomocników (wiadomo, co najmniej o klasę gorszych niż te 3 lata temu), tylko oni nie wiedzą co mają grać! Od początku gadałem, że Lucho to nie trener dla Barcy. Zdobył trofea i pomyślałem, że może nie mam racji, ale sam daje mi powody żeby w niego wątpić.
Już tęsknię za Xavim i Fabsem.

0

Napastnik potrzebuje podań

1

Za długo to trwa. U Pepa w ciemno obstawiałeś luty, że będzie spadek formy. Lucho sam nie wie co będzie jutro.

0

Naciera na ciebie przeciwnik i weź celnie dograj na 30 metrów, a twój kolega stoi i czeka.

3

Jeżeli wystawi jutro Neymara, a ten przytuli żółtą kartkę, to będzie dla mnie skończonym idiotą. Patrząc na sędziowanie i nastawienie władz ligi to proszenie się o karę.

11

Tak jak Real gra teraz same wrzutki, to my klepiemy bez sensu i liczymy na Leo. Bądźmy uczciwi, ani oni, ani my nie gramy swoim stylem. Ich filozofia też może się podobać, szybka, bezpośrednia gra oparta o umiejętności indywidualne, u nas kolektyw rozgrywający partię szachów. Co kto lubi.

3

W miarę rozwoju aplikacji są one coraz bardziej wymagające dla telefonu. Wydaje mi się, że dużo z tym nie zrobisz. Jeżeli mogę Ci coś polecić, to telefon z iOS. Miałem już wszystkie i to chodzi najfajniej.

0

Ronaldo nic nie gra na szpicy, bo na małej przestrzeni nie jest taki groźny.

0

Szybko to zauważyłeś. To już chyba 3 sezon z rzędu pomoc nam gunwo daje.

0

Dla nas bardzo dobrze. Najlepszy zawodnik realu wypada ze składu. Ludzie podniecają się CR11, a tym czasem to Bale robił najwięcej zamieszania w kilku ostatnich gran derbi.

0

Jedyną z tych drużyn, która mogła o coś walczyć z Realem było Atletico. Wygrali z nimi po golu ze spalonego i przestrzelonym karnym materacy. I kto tu gada bzdury?

0

Zdrowe żywienie w przetworzonym żarciu z dużym dodatkiem cukru. Coś mnie tu kłamio :v

25

Ja tu podczępię się pod falę krytyki i dorzucę swoje trzy grosze.

Często mówi się, że Barca ma swój styl i nie będzie grała inaczej, trzeba tylko głośno powiedzieć, że z odejściem Xaviego Barcelona nie gra swoim stylem. Jedyne co zostało to posiadanie piłki. Nasza gra opierała się na dominacji pomocników, a napad dokonywał dzieła zniszczenia. Obecną sytuację najlepiej widać jak gramy z kimś, kto chce iść na wymianę ciosów. Nasze poczynania są wtedy bardzo chaotyczne i polegamy na umiejętnościach indywidualnych, a nie kolektywie. Nie ma już rozgrywającego, nie ma trójkątów, nie ma futbolu totalnego, pressing też nie taki jak kiedyś. Nie może być tak, że polegamy tylko na MSN, bo i trzech Messich nie pokona dziesięciu przeciwników.

Trzeba wrócić do tego co było. Do absolutnej dominacji w środku pola, do ataku i obrony całą drużyną, wymienności pozycji i szybkich podań do przemieszczających się partnerów.

Gramy zbyt statycznie i bez pomysłu. Sam Pique to pokazuje. Jest bardzo ruchliwy w polu karnym i nie radzą sobie z kryciem, a 5 metrów dalej Luisito stoi i czeka na piłki, Ney kiwa się z całą drużyną, a Leo robi robotę za całą pomoc, która ma założony kaganiec. Strata któregoś z pomocników = bramka. Nie tak to ma wyglądać. Sam Lucho coraz bardziej udowadnia, że te puchary to nie jego zasługa. Nawet jeżeli kocha ten klub i daje z siebie 200%. Nie każdy się nadaje mimo szczerych chęci i chociażby z tego powodu ciężko mi go winić, ale coś się popsuło.

2

Tę drużynę może uratować tylko jeden człowiek - Bario Malotelli!

0

Bez przesady, Ivan może, Gomes może, Iniesta może, Roberto, Leo jak cofa się po piłkę, Luisito ma kopyto. Tylko jak oni mają strzelić jak do tego potrzeba miejsca, a przeciwnik stawia zasieki.

0

Poza Pepem nikogo lepszego nie znajdziemy.

0

Podkupić Carlo z Bayernu i jazda ;).

23

Oby Paco pozamykal dzisiaj gęby wszystkim hejterom :)

0

Chciałbym też "Aleix Vidal zagra jutro od pierwszej minuty."

24

Masip to musi mieć fajne życie. Trenuje sobie, zarabia dobre pieniądze, nikt niczego nie oczekuje i nikt się go nie czepia. Wszystkie mecze ogłada ze stadionu, a za 30 lat powie, że grał z Messim.

1

Byle nie Biedronka.

3

Nie żeby coś, ale Pep też kazał grać stroną Roberto :p

2

Mnie bardzo ciekawi jego sytuacja. Jak już grał, to to nie był straszny dramat, ale nawet w gijon nie dostaje szans.

3

Wiesz co, im więcej zarabiasz tym więcej wydajesz i chcesz jeszcze odkładać. Dużą część zrobionej kasy dodatkowo inwestują (patrz Pique), jeszcze oddają na cele charytatywne itp.
Nie piszę tego żeby się chwalić, chodzi o sam mechanizm. Zarabiam więcej niż wydaję, kupuję to na co mam ochotę i jestem w stanie odłożyć, a mimo to co jakiś czas robię raban, że chcę podwyżkę. Oni mają tak samo, tylko wydają duuuuuzo więcej. Każdy z nas jest pazerny

3

Kiedy Barca sięgnie po jakiegoś rozgrywającego? Coutinho jest świetny, ale obecnie nam zbędny, typowego prawego obrońcy tez nie mogą kupić. Eeeeh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?