Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Po pierwsze to BBC nigdy nie było zabójcze. Zabójczy to jest CR, bo ogranicza swobodę pozostałej dwójce (chociaż od dawna Bale wciąga go nosem). Zabójcze jest MSN, oni strzelą bramkę totalnie z dupy i dużo lepiej współpracują. Mimo dominacji Messiego traktują się równorzędnie. Ba, nawet Leo potrafi grać pod Luisito żeby stukał bramki. Krysztianu by tak nie zrobił. ;)
W końcu jakiś egzamin dla prześcieradeł. Może nie ten kaliber piłkarzy w BVB, ale są dobrze poukładani taktycznie i wiedzą co mają grać. Mam nadzieję, że jutro będziemy czytać o potrzebie remontady :).
2
Tylko człowieka luj strzela jak za każdym załadowaniem nowej strony musi klikać tego x.
26
Real Madryt powinien stracić ostatni puchar ligi mistrzów - Ramos strzelił bramkę z ewidentnego spalonego. O tym reporter Marci nie napisze :)
0
Co nieco znam się na temacie, wiem z czego wynika jego sposób gry, co może wywołać kontuzje itp., tylko nie ma co gadać, że Messi ma jakieś inne mięśnie. Każdy ma inne, różnie rozłożone przyczepy, różne proporcje włókien itp, ale nawet Leo nie jest kosmitą
3
Florek ma takie układy, że głowa mała. Wiele razy było tutaj o tym, że osoby forsujące oskarżenia mają związek z realem. Historia również uczy faworyzowania prześcieradeł i gnębienia Barcy, bo jest katalońska, a nie hiszpańska. Za tym stoi ideologia i cała masa siana.
1
Jaką budowę mięśni ma Leo?
13
Szkoda strzępić ryja. Sam powołuje zawodnika z kontuzją, wystawia go do gry, ale to Barcelona zła i niedobra.
1
Gość nadawałby się do białej części Madrytu. Wiecznie poszkodowany furiat i oszołom. Rozumiem, że Simaone wymaga od zawodników poświęcenia i agresji, bo sam tak grał, ale nie powinien im zezwalać grać jak zwierzęta. To nie jest walka na śmierć i życie tylko gra w piłkę. Wszystko trzeba robić z głową.
0
Generalnie, to ja bym szukał przyczyny w niewyleczonym urazie, eksploatacji organizmu na przestrzeni lat i zrywie do piłki, który nadmiernie obciążył przywodziciel. Aczkolwiek mogę się mylić i Lio ma zwolnienie z wfu :v
0
Słuchając "ekspertów" można stwierdzić, że Mats jest przeciętniakiem...
0
Generalnie, jak będą szanować piłkę i nie będą niepotrzebnie ryzykować, to nawet rudy może stać na obronie. Atleti nie będzie prowadziło gry, będą kontrować. Trzeba im ograniczyć pole manewru i przetrzymywać futbolówkę ilę się tylko da.
2
Generalnie to lubię to pompowanie balonika w Madrycie. Robią to systematycznie i przeważnie jest jedno wielkie boom, ale niezrozumiałe decyzje arbitra dają im punkty/puchary.
Pamiętam jak pare sezonów temu ciągnięto ich za uszy, co mecz karny, czerwo dla przeciwnika i pizdyliard spalonych jak mieli stracić bramkę. Dlatego właśnie Barca jest wielka, bo mimo takich numerów jest w stanie odnieść sukces.
0
Generalnie, to może 11. Po meczu można zasiadać do familiady i dzień zrobiony.
3
Pracujący Europejczyk nie może oglądać żeby Chińczyk i Jankes mogli patrzeć na sport, którego nie czują, ale Messi jest fajny, to włączą tv. Chore czasy.
51
Ludzie płaca ciężkie pieniądze żeby oglądać sztuczki Neya i nikt mi nie będzie wmawiał, że to jest prowokacja. Jest spektakularny i chcę oglądać takich zawodników, a nie kopaninę, bo inaczej włączyłbym ekstraklasę.
Nagonka, bo robi w wała przeciwników. Lepsze to niż padać w polu karnym, kopać przeciwników i obrażać ich. Może ktoś w końcu wypowie się na ten temat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Boże, a gdzie Maszyna? Przecież strzelił z wolnego (chyba po paru latach). Jak Messi bedzie grał tak jak do tej pory, to może zgarnąć mu zp sprzed nosa.
To jest właśnie głosowanie kibiców. Ney wali cztery asysty i nikt tego nie widzi, nie jest wybierany na najlepszego zawodnika. Ludzie patrzą tylko na tego, który ładuje bramki.
0
Pewien Portugalczyk miałby całkowicie odmienne zdanie, ale... Ja nie mam złotej piłki.
0
Cały Madryt płacze XD
1
Kluczowy, a na widok Pazdannaro oddawał piłkę XD
1
To dzisiaj bez głupich rotacji i będzie git. Może 1 zmiana przed meczem, przy dobrym wyniku od 60 minuty można wpuszczać resztę nowych zawodników i wtedy to bedzie miało sens.
8
Bo Masche powinien być w drużynie. Ma dobry wpływ na resztę, jest prawdziwym liderem, ale wzrostu i wieku nie oszuka, a Umtiti gra jak profesor. Masche powinien być pierwszy do rotacji na CB i dmf.
0
Lucho też przegrywa z autobusami, w tym jedyne co się zmieniło, to fakt, że mamy wyższą drużynę i czasem coś wpadnie. Fakt, to co jest nowe, to szybkie przerzuty i podania z obrony do wybiegającego napastnika. Na autobusy tylko jeden trener znalazł sposób i został zaszczuty. Tata jako pierwszy polecił oddać piłkę rywalowi i kontrować :).
Kwestia upodobań. Ja cenię Pepa i jego Barcę wyżej niż ta obecna. Brakuje mi tych szybkich podań i rozmontowywania defensywy przeciwnika.
0
Błąd trenera. Co z tego, że skład był mocny jak brakowało zgrania? Do tego głupie błędy i bang!
0
Bzdury gadasz. Pep co chwile wprowadzał zmiany, ostatni sezon grał 3 z tyłu, drużyna miała jasno określony sposób gry, ale taktycznie Pep rozwijał się z sezonu na sezon. Ostatni mecz pokazał, że pomysły Lucho dają tyle samo co te Guardioli. Z tym, że jak oglądałem drużynę Pepa, to często zbierałem szczękę z podłogi. Teraz zdarza mi się przesypiać.
5
Haha. Barca dała mu przejść do City żeby hajs zarabiał, wydygał się rywalizacji, ale to Barca go źle pożegnała. Zrobili co mogli żeby mu to ułatwić.
20
Ja tam nie chcę nic gadać, ale ta jego "świetna gra nogami" to jakiś nowy wymysł. Od niedawna się tak gada. Wcześniej był świetny w ustawieniu i doświadczony. Co jak co, to VV i Mats zjadają go w tej kwestii. Bravo walił takie kiksy jak Pinto. Chociaż nie dryblował napastników. To był wariat :D
2
Zbyt krytycznie do tego podchodzisz. Co do po i Rudego 100% racji, to trzeba im czasu. Podstawowa 11 to walec, tylko oni z zamkniętymi oczami mogą grać razem. Mamy mocną kadrę. Nie jest ona zgrana ze sobą i tyle. Powinno się robić kosmetyczne zmiany, a nie wstawiać gości, którzy się na dobrą sprawę jeszcze nie znają.
6
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Lepiej wtopić teraz i wyciągnąć wnioski, a nie w kwietniu i mieć nerwówkę do końca sezonu. W końcu możemy wyrwać białym 6 pkt. z gardła. Tylko ta liga jest tak rozjechana, że trzeba mieć niemal komplet punktów.
Cieżko kogoś konkretnie obwiniać. Zaważyły błędy indywidualne. Vidal na po się nie nadaje, ma problemy z kryciem i odbiorem, Masche jak nie on, głupie błędy, Rudy niby bramkę strzelił, ale jego nie lubię i się nie wypowiadam. Nasz nowy bramkarz pokazał refleks emerytki (za pierwszą nie można go winić, ale dwa kolejne strzały wpadły do bramki). Tylko Digne zagrał ok. W pomocy ewidentne brakowało jakiegoś magika, Denis jeszcze ma spore braki i popełnia błędy. Z przodu był dramat. Bez Messiego to Ney musiał cofać się po piłkę, Arda raczej szarpał po skrzydle, a Paco, jemu to nikt nie chciał podać. Widać, że zabrakło chemii.
Na papierze skład był bardzo dobry. Zabrakło tylko automatyzmu i zaufania. Nie ma co się dziwić, Lucho z tym przekombinował. Wystawił mocną 11 na gości, którzy nie mieli prawa tego meczu wygrać. Autobus 2 - Barca 1.
0
Matko bosko. Urwali punkty Atleti i czerwony alarm na fcbarca.com! Bez przesady. Levante kiedyś objechało Real, a pózniej co? Hokejowy wynik z nami. Mamy najlepszych piłkarzy na świecie, spokojnie.