Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystycznie ja i pies mamy po 3 nogi. Weź też pod uwagę dyspozycję pomocy i obrony.
0
Chcemy grać jak nietoperze? Transfer bez sensu. Póki co, Roberto daje radę na boku obrony, Vidala bym nie skreślał tak szybko, bo dałby dużo w ataku, więc nie ma sensu kupować kolejnego, pewnie drogiego zawodnika. Jak już to kogoś z topu i ogranego na po, a nie przesuniętego na tę pozycję.
0
To kwestia trenera. Lucho i Zizou potrafią spajac i motywować grupę, ale wybitnej taktyki to ja w tym nie widzę.
28
Poproszę teraz największe błędy Bravo, Pinto, VV, Masipa, Zubiego, Busquetsa i kogo sobie tam jeszcze odkopiecie. Serwis dobry, ale mam już dosyć tego wylewania gówna na zawodników, którzy wam nie pasują. Było jechanie po Alvesie, teraz jest po Matsie. Ano, Alexis i Cesc też byli beznadziejni. Chorągiewki...
0
Tryplet co roku w fifuni, to chyba wiedzo co mówio?
16
Fajnie, że teraz dają mu nowy kontrakt, bo to impuls, że dalej ma zaufanie klubu.
Dobrze, że użytkownicy tej strony mają Gucio do gadania, bo całą drużynę byście zwolnili i ogrodnik z cieciem i kucharzem musieliby zastąpić MSN.
4
Bardzo dobrze. Lepszego bramkarza dla Barcy nie znajdziemy. Obwiniają go tylko fanboye Bravo i Janusze, którzy nie wiedzą, że stracone gole to nie zawsze wina portero.
9
Kolejny artykuł jadący po Matsie. Jak długo użytkownicy i redakcja będą umniejszać talent Niemca i zachwalać Bravo, który wcale lepszy nie był? To jest żenujące, że można tak jechać po kimś, kto nie raz ratował nam tyłek i wyciągał to czego wyciągać się nie dało. Gość świetnie gra nogami co jest potrzebne w Barcelonie, bo od bramkarza zaczyna się wyprowadzenie piłki do ataku. Czasami też trzeba grać na dużym ryzyku i Marc się na tym przejechał.
Obwinianie go o porażkę w tym meczu to śmiech na sali. Pomoc nie istniała, traciła dużo piłek, przegrywała pojedynki, Rudy jak to Rudy, kręcił się i świata nie ogarniał, ale wszystko wina bramkarza. W tym sezonie cała drużyna popełnia babola za babolem, ale bramkarz winny. Bo się kurna chłop rozciągnie i pokryje całą bramkę naprawiając błędy kolegów.
Z takimi umiejętnościami śmiało mógłby grać w pomocy i powinniśmy się cieszyć, że mamy takiego zawodnika, a jak wam piłkarze Barcelony nie odpowiadają i krytykujecie styl gry naszych portero (VV grał podobnie, tylko Bravo się z tego wyłamywał, bo nogami gra jak kaleka), to droga wolna, jest wiele innych klubów. Może niech będzie Atleti, tam nie ma finezji i ryzyka.
0
Fakt, lepiej to wygląda. Jak na razie odnoszę wrażenie, że nie biegają jak debile po tym boisku, rozgrywka jest bardziej dynamiczna i w końcu skrzydłowy może się urwać obrońcy, a nie jak rok temu każdy łykał mi Messiego w sprincie.
2
Aż strach co będzie jak wróci Douglas :D.
Titi nie był przypadkiem najlepszym strzelcem w pierwszym sezonie?
0
Akurat to dzisiaj musi wszystko funkcjonować tip top. Gomes nawet ogarnia grę na dmf, ale nie ryzykowałbym w tym meczu.
0
Niedopracowana jeszcze ta fifa. Jestem w stanie zrozumieć wszystko tylko nie to, że mi czasem szarpnie na ps4 :D. Chyba nie ogarnęli nowego silnika i mamy pełno kwiatków.
3
Z tym Vidalem to jakiś cyrk. Od dawna mówię, że to nie jest po i słusznie, że tam nie gra. Przy jego dynamice powinien wchodzić w końcówkach na skrzydło i szarpać przy zmęczonej obronie przeciwnika.
Lucho musi mieć swojego kozła ofiarnego...
1
Od razu mówił kochanie :)
1
Spisywali mnie nie raz i żyje.
"Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale życia nie oszukasz"
Na bank szła sobie grupka chłopaków i nic nie robiła. Pewnie darliście ryje, to podeszli. Spisali, poszli, nic się nie stało.
Uwierz mi, oni nie robią tego z nudów. Dzięki nim możesz chodzić spokojnie po ulicy.
28
Spisywanie jest po to, że jak jakiś debil znowu będzie bił się ze znakiem drogowym, to policja wie kto i o której kręcił się w okolicy. Nic złego w tym nie ma i ja bym się cieszył, że za pyskowanie nie wylądowaliście na dołku. To też są ludzie, wykonują swoją pracę i da się z nimi dogadać.
0
Najlepsze co mogę powiedzieć o rudym to to, że prawie nie gra :).
Nie bardzo interesuje mnie Mangala, niech robi błędy, najlepiej w meczu z nami, odnoszę się do popisów naszego zagubionego rodzynka.
1
I kogo to zaskakuje? Gość szału nie robi, nic więcej nie wniesie, na 30 paro letnim gościu nie ma co budować obrony. Chyba nikt poza częścią kibiców Barcy się rudym nie zachwyca.
19
Każdy kto nabija się z sytuacji niech wyobrazi sobie, że szef obiecał mu 1000 zł premii za dobre wyniki.
Takie same problemy, skala inna. Oni nie płacą za życie parę tysięcy, a parędziesiąt. Więcej zarabiają, to więcej wydają.
0
To jest wyjątek, z nim się udało, ale reszta to pomyłka
4
Szkoda chłopa, bo może zmarnować się przez chory trend, który utrzymuje się tu od jakiegoś czasu. Masche przestawiony na śo, Song na śpd, Vidal na po. Kupuje się zawodników z pozycji A i ustawia na pozycję B. To nie może działać. Aleix to skrzydłowy, który sporadycznie grał na po w Sevilli.
0
Bo większość rezerwowych to nowi gracze. Dobrym przykładem był Real parę lat temu. Ronaldo, Benzema, Kaka, Raul i cała reszta, a gucio grali, bo nie było miedzy nimi zgrania.
0
Dla Neymara lub Leo mieliśmy właśnie Arde, Rafę, na upartego Iniestę. Suarez w poprzednim sezonie biegał na oparach, rotacji z Messim pewnie by nie miał, bo praktycznie cały sezon grali razem.
0
Szukaliśmy zmiennika dla Luisito. Inna pozycja.
22
Spokojnie, z Atleti to i Legia by miała 60% posiadania piłki, niedługo wrócimy na tron.
2
To ambicja jest
1
Wg mnie lepiej wyszlibyśmy na tym jakby Iniesta był wolnym elektronem i wziął na siebie rolę Leo. To drugi najlepszy piłkarz Barcelony, tak samo inteligentny jak Messi. Ney jeszcze za szybko potrafi się zagotować i podejmuje złe decyzje. Poza tym to urodzony skrzydłowy, który wchodzi na pełnej ku.... w pole karne mijając kilku przeciwników.
Mimo to trzeba mu oddać, że jest decydujàcym zawodnikiem w każdym meczu.
0
Przy tak szerokiej kadrze nie ma co grać oszczędnie. Zwłaszcza, że mamy "dreptany" styl gry. Każdy mecz trzeba grać na 100%, oczywiście do czasu wysokiego prowadzenia. Przy 3-0 można trochę zwolnić.
1
Z tym się zgadzam i po tym co pokazali trzymam za nich kciuki. Z tego zwycięstwa powinniśmy wyciągnąć wnioski, bo taki Bayern czy Atleti błędów nie wybaczą.
0
Martwi mnie pare rzeczy, Niemcy jakimiś wirtuozami nie są, grali bardzo agresywnie, byli bardzo dobrze ustawieni taktycznie i mieliśmy bardzo duży problem. Busi zgubił formę na lotnisku, a brak Leo było bardzo mocno widać. Ney nie będzie takim liderem, który schowa ego do kieszeni i zagra pod drużynę.
Jakim cudem Arda był na ławce? Paco powinien grać na 9, a nie z prawej strony, tam nawet do piłki nie dochodzi.
Nie są to moje gorzkie żale, po prostu po raz kolejny ambitna drużyna narobiła nam masę problemów, a jakiejś większej reakcji w naszej taktyce brak.