Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sztuczka Neya była idealna. Sam się zrobił w konia. To dopiero brak szacunku.
A teraz tak zupełnie poważnie, albo zbyt zwracam na to uwagę, ale coś lubi kopnąć się w czoło ten nasz brazylijski crack. Coś często gubi piłkę.
0
Porównaj to co mają w Meksyku i to co mogą dostać w stanach.
1
Właśnie po Tobie widać, że jedyne co wiesz na ten temat, to to co mówią w tv. Jak pracujesz, dajesz coś od siebie i jesteś wartościowy, to nikt Ci krzywdy nie zrobi i tak powinno być, a teraz pokazuje się nierobów ze łzami w oczach i demoralizuje się ich dalej dając pieniądze i głaszcząc po głowie.
Świat stoi na głowie i trzeba to odwrocić, bo gloryfikując leni, a piętnując zaradnych do niczego nie dojdziemy.
0
Tylko 400 lat temu ludzie płynęli tam pracować i od zera dorobić się na godne życie, którego nie mieliby w Europie, teraz jadą po zasiłek.
0
Takich nie ma. Nawet ten, który mówi jak jest coraz bardziej pokazuje, że jest stronniczy. Najlepiej oglądać i słuchać rożnych stacji/osób, a pózniej cedzić informacje :p
0
Dobry jest. Agentura przez tensłynny płot go przepchnęła, wypowiedzieć się nie potrafi, a doradza każdemu, jak się z nim nie zgadzasz, to jesteś oszołom.
1
Taki fetysz. Jedni zakładają dziwne ubrania i smyrają się batem, a ja oglądam TVN.
7
Jak można stawiać Maszynę obok MJ? To ten drugi odcisnął piętno w swojej dyscyplinie, a Krysztianu cały czas patrzy na plecy Leo.
2
Ekspert Bolek. Zaraz powie, że czeka aż Trump zgłosi się do niego po radę. Kurna, ale oni tam wszyscy kisną w tym TVN :).
6
Z "językiem nienawiści" to jest tak, że oszołomy, które najgłośniej o nim krzyczą mają najwięcej na sumieniu, to kampania Clinton bazowała na atakach w Trumpa, a ten w tym czasie spotykał się z ludźmi.
24
W tych wyborach to jest już knockout jak za najlepszych czasów Tysona.
Trump miał wszystkich przeciwko sobie, media, celebrytów, polityków całego świata, a nawet partia średnio mu pomagała, miała być gładka wygrana hilary , a tu nie ma co z niej zbierać.
0
To raczej 50/50, ale wydaje mi się, że czego Mats by nie zrobił to rezultat byłby jeden. Wyszedłby to Vitolo podbija nad nim piłkę, nie wyszedł, bo widział naciskającego Roberto i próbował się ustawić. Bardziej winiłbym Sergiego i postawę całej drużyny w pierwszej połowie. Ta piłka nie miała prawa przejść.
0
Raczej bez Xaviego i od przyjścia Luisito. Nawet Iniesta nie potrafi tak regulować tempa gry i panować w środku pola jak Generał. Dodatkowo od kiedy mamy MSN w komplecie pomoc straciła na kreatywności, bo muszą asekurować poczynania napastników. Jest to broń obosieczna, bo we 3 nie rozmontują całego autobusu, a i przewagi liczebnej we 2 nie zrobią, bo 1 musi dograć. Za to jak będą mieć swój dzień to przeprowadzą egzekucję, nieważne z kim by grali.
7
Mam nadzieję, że nie kapną się w tym Madrycie kto jest lepszym i więcej dającym drużynie piłkarzem. Niech wszystko dalej kręci się w okol CR11. Bale daje im dużo więcej, ale nie jest taką marketingową gwiazdeczką.
Piękna sprawa, że możemy podziwiać to co wyprawia Lio. Kopara nieraz opada. Tylko musi wziąć korepetycje u Ardy jak ciskać butem i kartek nie zarabiać.
0
Myśle, że to tak samo jak z Matsem. Potrzeba im więcej doświadczenia i chłodnej głowy, a to przychodzi z czasem.
0
Miła odmiana. Normalnie oskarżaliby nas o wszystkie nieszczęścia tego świata, zrzucil einę na arbitra i prowokatora Messiego.
0
Bo poszedłby ładny lobik
0
Dobrze zrobił.
0
O co tu chodzi? Najpierw piszą o najlepszym piłkarzu na świecie, a Messi ani nie przedłużył umowy, ani nie jest Portugalczykiem? Wtf?
0
Już abstrahując od tego, że Cancelo(mam nadzieję, że dobrze) to kolejny wynalazek, to zaraz zrobimy się drugą Valencią.
5
Hahahahah
Uwielbiam ten argument. Teraz przypomnij ile punktów przez niego gubilismy, ile głupich bramek tracilismy i głupich zachowań widzieliśmy.
0
Dobra, takie mecze pokazują, że potrzeba nam po. Roberto będzie grał fajnie w spotkaniu, w którym to my prowadzimy grę i klepiemy przeciwnika na jego połowie, a Roberto jest bardziej kolejnym pomocnikiem.
Tutaj już pozwolę sobie na odrobinę prywaty.
W spotkaniu z Celta, przy straconej bramce, poszło podobne podanie do Busiego. Też było ryzykowne i też trzeba było zrobić dwa kroki do piłki, a ten nic, strata i bramka. Nie widzę teraz litrów jadu na Sergiego za "dobrą grę nogami" :)
3
Z rudym bym nie szarżował
1
Największym problemem jest brak Xaviego i jakiegokolwiek zastępcy. To on zawsze łączył obronę z atakiem. Albo dawał sygnał, że trzeba ruszyć do przodu, albo przetrzymywał dłużej piłkę aż drużyna ustawi się lepiej. Dodatkowo wspomagał Busiego i dawał bardzo dużo spokoju w poczynaniach zespołu. Rozrzucał piłki jak nikt inny nie potrafi.
Teraz mimo świetnych zawodników nasza pomoc jest mało produktywna. Bardziej skupia się na destrukcji i nie ma tej płynności w dystrybucji piłki. Jeżeli nasze trzy armaty zderzą się ze ścianą obrońców to bez wsparcia nic nie zrobią, a wracając po piłkę tracimy na możliwościach rozegrania w polu karnym.
Iniesta jest ważny, ale to inna bajka. On dryblingiem wejdzie w pole karne, a to samo da nam Messi.
2
Weźmy tylko pod uwagę, że w naszą obronę wchodzą jak chcą.
4
Już daj facetowi spokój. Uderzył z pierwsze,j w pełnym biegu, słabszą nogą, większość z nas by w piłkę nie trafiła.
1
zwyczajnie chłopina nie potrafi reagować na to co się dzieje na boisku. Jeżeli nie trafi z taktyką przed meczem, to równie dobrze może go nie być na ławce. Na teraz to jedyny mój zarzut. Nawet wczoraj było widać jak często Pep coś korygował, a Lucho stał i patrzył.
0
Mowię tylko, że zdobyte tytuły z takimi drużynami jak Barca nie zawsze są wyznacznikiem dla trenera. U nas każdy z podstawowej 11 może rozstrzygnąć losy spotkania.
Ten balans jest taki, że albo dobre gra obrona i środek pola, a atak biega jak dzieci we mgle, albo jest odwrotnie, MSN lutuje więcej bramek niż przeciwnik. Błędów indywidualnych, zwłaszcza w tym sezonie, masz do wyboru do koloru. Balans to był w 08/09.
Gdzie ja powiedziałem, że najlepszy? Poza tym, to każdy z czołówki trenerów co jakiś czas dostaje stogi wpier;)€(.
0
Nie piszę, że jest słaby, tylko ma na tyle duże braki, że nie jest w gronie tych najlepszych. Jechały tu przez wszystkich Tata Martino tylko przez kumulacje pecha nie zakończył sezonu z co najmniej dubletem.
1
To nie było rozprezenie, a zamysł taktyczny Pepa i pasywnosc naszego trenera połączona z nieudolnoscia Busiego.