Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Staaaaary, to Real powinien zgarniac mistrza od paru lat, bo patrząc na całą kadrę, to od kilku sezonów mają lepszą. Co byś nie gadał na Martino, to on jako pierwszy miał pomysł na autobusy, bez Messiego drużyna potrafiła grać zajebiście, a taki Alexis odpalił i milo było patrzeć, atmosfera była dobra i nikt nie czytał o żadnych konfliktach. Jak dla mnie jego sezon na 4 i żałuję, że nie został dłużej.
To, że Lucho miał wejście smoka, to w dużej mierze sporo szczęścia i genialna dyspozycja Lio.
2
I gadasz jak typowy januch, który im punkty przydziela, więc sam się nie kompromituj
1
CR i Bale w walce o złotą piłkę... Za co kuzwa? Z tej dwójki zdecydowanie Bale zasługuje bardziej, co nie zmienia faktu, że są lata świetlne za Messim, czy Iniesta.
1
Też myślałem, że to źle, aż turasy nie otworzyły mi kebapu pod blokiem
6
Chore kwoty. Gość, który może nie wnosić żadnej wartości do naszej gry ma kosztować 65mln? Sorry, nie jest tego wart. Tyle można dać za kogoś, kto będzie podstawowym piłkarzem, albo wygeneruje olbrzymie pieniądze tak jak robią to np. Ney i Pogba. Jeżeli faktycznie za tyle go kupią, to jesteśmy frajerzy
1
Pomysł na grę portugalczykow powala na kolana. Laga do przodu i może ktoś przejmie. Po co komu pomoc :-P
0
I sruuuu, nowy transfer Legii Warszawa :D
0
Nie no, kogoś by wtedy kupili
1
Za dobre pieniądze nie ma problemu. Miał już swoje 5 minut, a Mats udowodnił, że można mu zaufać
0
No tak, bo Martino każe swoim napastnikom sabotowac Messiego i przestrzeliwac te wszystkie setki. Sam jeden Leo nic nie zrobi. Może dryblowac, wykładać idealnie piłkę, a reszta drużyny dalej będzie grać piach. Można być wybitnym, ale nie da się w sporcie drużynowym w pojedynkę wygrywać spotkań. Dobre krycie i Messiego nie ma. To nie trener gra na boisku, a jak chcecie Simone to pondro. Mieć tak ofensywnych zawodników i grać autobusem...
U nas tez o mało co nie wygrał mistrzostwa, on jako jedyny miał pomysł na autobusy, ale odrzucił styl i trzeba było go zwolnić
13
Dobra, to celowe zagranie klubu. Dani załatwił nam Neymara, teraz czas na Pogbe.
2
To nie jest obrońca :-D
1
Hiszpania nie ma napastnika. U nas MSN, u smietankowych BBC, a gdzie jakiś Hiszpan? Od czasów Villi jest straszna bieda na tej pozycji. Tak to sobie mogą podawać w nieskończoność.
2
Nie mogę słuchać ekspertów, że Lewy y gra piach, a tymczasem jest kluczowy dla drużyny. Pomijam walkę i odbiory, on robi to co Leo u nas. Zabiera ze sobą 2, 3 defensorow i robi miejsce dla innych. Za to Milika bym kurna powiesił...
1
Jak pracujesz, to jesteś dla nich wartościowy i krzywdy Ci nie zrobią. Płacz to będą miały wszystkie nieroby, które tylko łapy wyciągają po zasiłki
0
Trochę to dziwne. Jedna z silniejszych gospodarek UE robi im papa, a cena euro w górę. Nie mowie juz o tym, że kolejne państwa mogą iść śladem GB
4
Co mają do tego hormony? Miał podawany taki sam, który Ty wytwarzasz naturalnie. Dodaj do tego opiekę specjalistów.
Jak Iniesta przysiadzie, to pewnie Leo zajmie jego pozycję, a tam może grać jeszcze wiele lat.
4
Songa bym tak nie traktował. Potrafił zagrać dobrze, tylko oczekuje się cudów od gościa, który od samego początku był pchany na niewłaściwe pozycje. Był nieoceniony jak potrzebowaliśmy kogoś silnego na boisku. Cały czas powinien siedzieć u nas na ławie i być zmiennikiem Rakiticia. Przypomnijcie sobie za kogo wchodził Keita, chyba nawet nigdy nie grał dm.
2
Vidal to nie po. Tiruriru
0
Nie wiem ile w tym prawdy, ale Ronnie biedy nie klepal. Ponoć jego brat grał w piłkę i jakoś tam zarabiał. Alexis to się z biedy wyrwał. Nawet butów nie miał
0
W takim razie stawiam Juve ultimatum! Pogba dostaje swoją kartę i idzie do nas, albo płacą mu dalej i tracą na tym kilkadziesiąt milionów euro. Czas mają do 15. Zobaczymy co oni na to. Chyba jest już nasz.
1
Jakieś panie mają go pocieszać?
0
Bo to wkur###? Pieprzy jeden z drugim trzy po trzy
0
Najgorszy jest w tym wszystkim komentarz. W TVP ekspert Żewłakow, którego słuchać się nie da, w Polsacie Hajto. Jak żyć? Trzeba zdelegalizowac tych pajacow.
Co do samego meczu, to grali bardzo fajnie, wiadomo, przeciwnik ciężki nie był, ale nie z takimi ogorami dostawalismy. No i Krychowiak dał czadu. Jak dla mnie najważniejsze ogniwo drużyny.
24
Też tak macie, że z tej strony wyskakują wam te durne reklamy o wirusach? Tylko tutaj mam takie przekierowania
0
To byłoby fatalne dla nas. Chyba tylko on jest prawdziwym liderem w tej drużynie, dodatkowo absolutny top na swojej pozycji. Nie chce mi się wierzyć, że to dla zmiany formacji, bo w Barcelonie stoper to prawie tak jak pomocnik, tylko musi być bardziej odpowiedzialny. Wychodzi z piłką bardzo wysoko, posyła podanie otwierające drogę dla pomocników, a i przerywa na wysokości koła środkowego. Co jak co, ale potrzeby nonszalancji nigdy w nim nie widziałem.
1
Różnica taka, że Pep nie bał się posadzić na ławce Ibry i wystawiać Bojana pod koniec sezonu, nie bał się zmienić Yaya na Busiego i niemal od razu postawić na Pique. Pokaż mi kolejnego trenera, który podejmował takie decyzje. Każdy jechał po najniższej linii oporu. Lucho to samo, runda wiosenna jednym składem. Pep nie dość, że zrewolucjonizowal naszą grę, to miał jaja większe niż całe sztaby szkoleniowe, które przyszły po nim.
0
:v
3
Jeżeli Bartra odejdzie, a Mathieu zostanie to się wkur##. Nie możemy tracić tak dobrych zawodników. Od czasu Papa nikt nie ma jaj stawiać na młodych.
8
Pitolenie, że Bravo nie dał powodów do tego, żeby stracić miejsce w składzie, a Mats na to nie zapracowal, jest bez sensu. Niemiec pokazał na co go stać wyciągając to, czego nie można było wyciągnąć. Dodatkowo bardzo dobrze wyprowadza piłkę i nie wpada w panikę pod pressingiem. Tak jak Bravo lepszy już nie będzie, to Mats się rozwinie. Nie każdy będzie Buffonem i vds. Dla dobra klubu musimy w końcu stawiać na tych młodych gniewnych. Ciekawe gdzie znajdziemy drugi taki talent jak się nam Mats wscieknie?