Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jaki klub taka la manita :v
0
Z Ramosem też się spotyka? Mówi, że mogą ich zdymac na oczach milionów, a później w meczu z Barca obudza w sobie wojowników?
0
Barca w gorszej formie, to trzeba znowu dowalic. To jest niepoważne. Zawieszenie Luisito, zaraz czepia się Pique, wyciągają temat Neya, Alves będzie teraz jechany jak szmata. Zajebiście. Nie potrafią wygrać na boisku, oby nie wygrali poza nim.
5
Nie wstawiajcie zdjęcia Thiago bo mnie luj strzela jak myślę, że mogliśmy mieć pomoc Thiago, Rafa i Roberto na defensywnym pomocniku.
0
Jak Mou nie ogarnął tego kurnika, to Zidane też polegnie. Za dużo gwiazdeczek w tej drużynie. Niech każdy przypomni sobie skład Barcy z 08/09. Jakich wtedy mieliśmy zawodników?
Szkoda Francuza. Jest legendą, a może stracić szacunek tych pseudo kibiców.
47
Z kilkunastu metrów potrafią usłyszeć jak Piket ciśnie liniowemu po matce, jak drze mordę cały stadion, to nikt nic nie słyszy :-D. Nie chce mi się wierzyć w takie przypadki.
0
Meczu nie oglądałem, ale z opisów widzę, że był standard. Kopania opór, nieczyste zagrania, brak kar dla agresorow i remis. Derby derbami, ale to jest żałosne, że z nami grają jak o życie, a przed smietankowymi rozkładają nogi.
To ile karnych dzisiaj na mestalla?
0
Trzeba uderzyć do Berlusconiego. Może brał udział w bunga bunga :v
0
Pewnie lubi zapie**ac. My też mieliśmy różnych wariatów w drużynie, ale nie pamiętam żeby mieli takie przygody z policją jak prześcieradła
3
Ja to bym chciał Negredo. Wysoki, silny, dobrze gra głową, z dużym doświadczeniem na różnych boiskach. Dobra alternatywa w ataku. Na pewno da nam więcej niż kolejni młodzi gniewni.
0
Niepowazni są. Jeszcze będą warunki stawiać. Niech dają kwotę zawartą w kontrakcie plus podatek. Nie mają u siebie nikogo kto nas interesuje, od dawna nie prowadziliśmy z nimi rozmów, wiec nie ma co iść im na rękę.
7
Podsumowanie ile to Mats nie wpuszczal jest nie na miejscu. Obrona grała jak patalachy i tylko mu przeszkadzała. Rykoszety, spóźnione interwencje, brak powrotów, opieszałość, złe zachowania przy stałych fragmentach. W pierwszych meczach Bravo też puszczał przez błędy obrony. Chłopak miał pecha. W lm pokazał, że jest kocurem.
4
Lujowo Lucho z nim zagrał. Mats był bramkarzem na puchary, musi zdobywać doświadczenie, a tu sruu. Bravo jest świetny,ale nie można tak do tego podchodzić, bo stracimy obiecujący talent. Nie dziwię się jak zareagował. Ja bym był wściekły.
2
Oby buty nie latały. Ciekawe w jakiej będą dyspozycji.
0
Ja kupuję bo polska marka i w sumie dobre
3
Literówka to by była gdybyś napisał "z", a nie "ż" misiaczku. W profilu tez wpisales, że jesteś z kato. Wybacz, czepiam się teraz. Tylko sciemniac trzeba umieć. Młody jesteś, nauczysz się :-)
4
A tak w ogóle, to jak kupuję oshee, to zrywam etykietke, o! Pogarda!
4
Gruba przesada. Miał wysłać kondolencje? Piket przeżywa potknięcia realu jak każdy z nas, ale jemu nie wypada. Dzisiaj nosiłem koszulkę Barcelony, a mało co nie poszczalem się ze śmiechu jak z faxem nie pyklo. Też przynosze wstyd klubowi?
Ma gość jaja i nie owija w bawełnę. To też się ceni. Niech gada co chce. Mówi prawdę i to on jest celem ataków. Jak ja wstawię :-D na fb, to też jestem lobuz? Co tam, wg autora mam kuboty na oczach.
Kto nie skacze ten z Madrytu, hop, hop, hop! :-D
17
Boski Alvaro nawet nie ociera się o pierwszy skład reprezentacji, więc del bosque nie będzie miał dużego problemu. Piket sam na siebie ściąga problemy, ale pierwszy nie atakuje personalnie. Brak Puyola i Raula w szatniach jest bardzo widoczny.
0
Być może gramy zbyt ofensywie. Boczni obrońcy odbiegają skrzydłowych, którzy schodzą do środka i poza Luisito nikt z przednich formacji nie zakłada pressingu. Pomoc jest przez to zajęta zadaniami defensywnymi, a Iniesta i Rakitic potrafią grać do przodu. Srodkowi obrońcy z Busim nie zalataja wszystkich dziur, bo są zwrotni jak ruski czołg. Ja bym szukał winy w taktyce, a później w zawodnikach. To nie są byle kopacze, żeby robić tyle błędów.
0
Bok obrony to była jego nominalna pozycja
6
* w 93 minucie :-)
3
Rozpracowales mnie. Tak naprawdę nazywam się Rafa Benitez i chcę namieszać w Barcelonie. Liczę na to, że postawicie na Bartre i odkupicie Kristiano. Kazałem mu powiedzieć, że mógłby grać w FcB. CR nagra kilka filmów pod prysznicem, a Karim będzie was szantazowal. Hala madrid!
Kurna, jakiś dzień świra na fcbarca.com...
4
Już blysnales? Teraz mam wstać i bić brawo? Mam się czuć zgaszony jak pet na chodniku?
Chciałeś być fajny, ale chyba nie pamiętasz jak kiedyś to wyglądało. Był świetnym strategiem, ale kładł się i często przegrywał główki z przeciwnikiem. Może nie widziałeś jak grał Yaya. Busi nie ustawial tak przeciwników. Dopiero teraz potrafi skorzystać ze swoich warunków.
23
Powiedział to jak na kapitana przystało. Numer 5 na plecach wywiera wpływ na Busim. Zmienił się. Nie gra jak pierdola, tylko walczy. Dodatkowo wszedł o level wyżej jako piłkarz.
0
Ogólnie rzecz biorąc, to nie da się utrzymać formy przez cały rok. Najtrudniejsze już dawno za nami i całe szczęście, że wtedy dali radę. Lepiej zremisowac z Valencia i Deportivo niż dostać baty od Realu i Atleti. Kalendarz, kontuzje i sprawy poza boiskowe walnie przyczyniły się do tego, że gramy w kratkę. Trzeba tylko powiedzieć, że nie jest źle. Na teraz mamy lidera. La liga co roku jest mocniejsza i widać to po europejskich pucharach. Skończyły się czasy frajerów do nabijania punktów. Jedyne co bym zmienił, to pogonil rudego (zawsze mówiłem, że kręci się jak go*no w przereblu i nic nie wnosi do drużyny, a dużo bramek zawalił), postawił w końcu na Bartre(albo kupił jakiegoś topowego, młodego cb) i cierpliwie czekał na Rafe. Brakuje nam tego szaleństwa i kreatywności. Iniesta im starszy, tym bardziej zachowawczy.
0
Arjen płakał jak oglądał
1
Zawsze Niemcy :-P
0
Jaki on biedny. Nie wie co będzie dalej. Może pierdziec w stołek do końca życia, a takie smutny opowiada. W Barcelonie nie było, nie ma i nie będzie dla niego miejsca. Nie zdziwię się jak kopna go w tylek gdy stanie się niepotrzebny.
0
W czoło się jeb***