Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gość ma papiery na topowego obrońcę. Dać mu szansę i z Piketem stworzylby świetny duet. Przy odpowiednim podejściu nie będzie się łamać jak suchy patyk. Nie takie rzeczy ogarniali. Lio też łapał kontuzje...
0
Real taki pewny siebie, a City wepchnie bramkę i mają przegwizdane. Oby utarli im nosa, a dzisiaj niech Bayern pokaże jak grać w piłkę i już teraz wywali z rozgrywek tych autobusiarzy.
0
To chyba błąd jest. Mieli umieścić zdjęcie Lio i odnosili się do walki o pozycję napastnika w reprezentacji. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę.
26
Najważniejsze trofeum oddala się od Madrytu. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.
0
Zobacz ile razy odbił się od obrońców. Uderzył z dobrego miejsca i tyle. Większy błąd obrony niż jego zasługa. Alba powinien był zgasić centrę, a Alves być skupionym.
0
No ja się właśnie zachwycam, że od niechcenia robi takie rzeczy
13
Meczu nie mogłem oglądać, ale widziałem skrót. Trochę czepiacie się tego Messiego. Świetnie wykładał piłkę, kiedy było trzeba to zagrywal na milimetry, a bramka strzelona totalnie z d##y, ale mało który napastnik strzelilby między obrońcami i daleko od bramkarza. Większość ladowala by na siłę. Właśnie takimi zagraniami pokazuje, że to on jest najlepszy na świecie. Maszyna niech sobie strzela ogorkom, a i tak nie będzie na takim poziomie jak Leoś.
0
Cristiano od razu szuka wymówki żeby mieć na co zwalić jak znowu zginie na 180 min w meczach z City :-P.
Ramos ma rację, w Barcy dostawał by mniej kartek - po każdym takim faulu dostał by opierdziel, a i miałby mniej okazji ku temu.
1
Pewnie z jakąś Granada
1
Te wszystkie remisy i porażki to nie przypadek, ani żadna wpadka. Lucho źle rozplanowal sezon i wtedy kiedy powinniśmy być w gazie, to jesteśmy w du##. Cały czas gra ta sama 11 i to nie jest tak, że nie ma komu grać, bo tylko Suarez nie ma zmiennika. Nie miałbym do nikogo pretensji tylko nie można tak tracić przewagi wypracowanej przez cały sezon. Atleti też było do przejścia.
Zanim wyskoczy jakiś obrońca Lucho, to przypominam, że Martino nic nie zdobył przez wielkiego pecha, a przynajmniej miał sposób na autobusy - oddawał im piłkę. Przynajmniej do czasu, aż środowisko go poszczulo. Tylko tego gościa bronili nieliczni.
Jak w następnym sezonie będą takie kwiatki, to nie ma co się piescic i trzeba zatrudnić jakiegoś wielkiego trenera, a nie dawać szansę swojakom i no nameom.
1
Trener jest po to, żeby rozplanować spadek i wzrost formy w kluczowych momentach sezonu. Lucho się miesiące pomyliły :-P.
0
Zaczyna się dyskusja na temat wkładu MSN w puchary. Tego zabronić nie możesz, a widać, że napastnicy to samowystarczalna formacja. Co by nie oddawać Lucho, to trzeba przyznać, że zapomniał o tym co stanowiło o sile Barcelony. Pomoc mizerne wspiera ataki, a mecze często stają się szalone przez utratę kontroli w środku. Nie ma takiej dynamiki jak jesteśmy przy piłce. Bez wychodzenia na pozycję i madremu rozgrywaniu w środku taki taka jest o kant dupy.
0
Długo byłem zdania, że z niego dupa, a nie trener, później przyszły sukcesy, gra była skladna, to dałem szansę, ale patrząc na ten sezon wracam powoli do poprzedniej wersji.
0
Żeby się nie okazało, że to nie geniusz Lucho, a dyspozycja MSN decyduje o wynikach Barcy. Obym się mylił, bo nowego trenera teraz nie znajdziemy. Jednak jedno nakłada się na drugie. Może zbieg okoliczności.
0
Presja na arbitra po pierwszym meczu zdaje egzamin, tamci grają agresywnie i nic, nasi się przepchna, piłkarz Atleti rozkłada ręce i gwizdek
0
Ja to wiem. Jestem tego samego zdania, ale można odwrócić uwagę od tego, że naszym bardziej się nie chciało, niż real grał dobrze i jeszcze na tym wszystkim zyskać
0
O, to już po efekcie Zidane'a? Był taki świetny po odpuszczonym przez nas el clasico. Jeżeli wygramy z rsss to Lucho powinien na konferencji otwarcie powiedzieć,że kazał oszczędzać się zawodnikom przed ważnym meczem z Atleti. Gdyby taki komunikat poszedł w świat, to byłby policzek dla przescieradel. Nie ważne, czy to prawda.
0
Przy tak statycznym meczu jak ten z Atleti, ew ten z Realem, nie ma co się dziwić. Co miał, biegać jak głupi między obrońcami? Dostawał piłkę na środku i albo odgrywał albo szedł w drybling. Alba i Alves latają po całej długości boiska, a stoperzy musieli wychodzić bardzo wysoko i rozgrywać piłkę. Kiedyś powiedziałem, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.
2
Pięknie się wyciągnął przy strzale Griezmanna, a wykop do Suareza palce lizać, szkoda, że Luisito skaleczyl przyjęcie. To jest przyszłość i musi grać więcej. Po raz kolejny pokazał, że od Bravo gorszy nie jest.
0
Może mi się wydawało, ale Rafa nie zmarnial nam trochę? Oby był w pełni sił i łapał rytm, bo ktoś tak kreatywny jest nam teraz potrzebny.
1
Najbardziej boli mnie to, że sami poddalismy ten mecz, a biali napinacze mają orgazm, bo pokonali Barce.
0
Najgorsze, że to nie Real wygrał, tylko Barca przegrała, a na tych napinaczy w necie patrzeć nie mogę. 'Efekt Zidana', kuzwa...
3
Takie wnioski,
Luisito musi w końcu odpocząć i potrzebuje zmiennika, widać jak chłop się męczy i jest bardzo niedokladny.
Alba potrzebuje rywalizacji, a może nawet ławki. Tak partolic nie można. Wszyscy jadą na Daniego,ale gdyby Jordi grał jak on,, to nie byłoby problemu.
Bravo niepewny jak cholera. Nie mógł złapać piłki i refleks nie ten. Ustawia się bardzo dobrze, w końcu doświadczony, ale to Mats powinien grać. Jest wyższy i szybszy.
Mecz na stojąco, widać, że mieli się oszczędzać. Real zagrał bardzo defensywnie i nie było pomysłu co zrobić. Poza tym jak ktoś chciał wygrać, to byli to smietankowi.
Trzeba też oddać, że Rakitic zagrał świetny mecz.
1
Nie wiem, jak dla mnie, to Bale nakrył go czapką. CR odbijał się od obrońców, dryblingi mu nie wychodziły i Marcelo zgasił go jak peta w tym aspekcie. Do tego 60 parę % celnych podań. Za to Walijczyk co chwile stwarzał zagrożenie, miał asystę i do tej pory nie wiem czemu nie uznali mu bramki.
2
Boże, ludzie, bez spiny. Szkoda przegranej, zwłaszcza, że miał być hołd dla Johana, a chłopaki grali na stojąco, ale to nie koniec świata.
2
Dadzą i z nimi radę. W takim meczu chce się zeszmacic rywala, nawet jak gadają, że szacunek i mecz jakich wiele w sezonie.
19
Toć to chyba Villa kiedyś powiedział, że na tym etapie sezonu piłkarze nie odczuwają zmęczenia, bo wiedzą o co grają. Poza tym to są GD, adrenalina ich poniesie.
0
Tak samo mogę Ci je pokazać, jak Ty mi jego udane interwencje. Uwielbiam ten tekst, pokaż mi coś tam, bo każdy notuje takie rzeczy. Jest średniakiem i tyle, możesz zaklinać rzeczywistość, ale pozbędą się go z klubu bez żalu, niech się trafi tylko ktoś z czołówki. Jeżeli jest taki zajebisty, a przegrywa rywalizację z defensywnym pomocnikiem, o wzroście siedzącego psa, to ja nie mam pytań. Tylko nie czepiaj się teraz o Masche, bo uważam, że jest kotem.
0
Mało zawala? Połowa użytkowników dostaje palpitacji jak rudy wchodzi na boisko, bo wiecznie się gubi i dużo przez niego tracimy. Śmiem twierdzić, że Verma lepiej gra głową, a co do wslizgow, to ostatnio co nie chce tego zrobić, to wycina rywala równo z trawą, nawet parę metrów przed polem karnym. To nie jest poziom na miarę Barcelony. Nie lubię go, to zwracam uwagę na każdy błąd.
E: Jak Bartra raz się pomyli, to jest skreślony i sprzedany. Tematu Matsa nawet nie poruszam. Song też grał przyzwoicie i co? Niektórym błędy uchodzą na sucho
0
Większy wkład w zdobycie mistrzostwa mieli Cesc i Alexis, których oddano bez żalu.