0

Tak samo mogę Ci je pokazać, jak Ty mi jego udane interwencje. Uwielbiam ten tekst, pokaż mi coś tam, bo każdy notuje takie rzeczy. Jest średniakiem i tyle, możesz zaklinać rzeczywistość, ale pozbędą się go z klubu bez żalu, niech się trafi tylko ktoś z czołówki. Jeżeli jest taki zajebisty, a przegrywa rywalizację z defensywnym pomocnikiem, o wzroście siedzącego psa, to ja nie mam pytań. Tylko nie czepiaj się teraz o Masche, bo uważam, że jest kotem.

0

Mało zawala? Połowa użytkowników dostaje palpitacji jak rudy wchodzi na boisko, bo wiecznie się gubi i dużo przez niego tracimy. Śmiem twierdzić, że Verma lepiej gra głową, a co do wslizgow, to ostatnio co nie chce tego zrobić, to wycina rywala równo z trawą, nawet parę metrów przed polem karnym. To nie jest poziom na miarę Barcelony. Nie lubię go, to zwracam uwagę na każdy błąd.
E: Jak Bartra raz się pomyli, to jest skreślony i sprzedany. Tematu Matsa nawet nie poruszam. Song też grał przyzwoicie i co? Niektórym błędy uchodzą na sucho

0

Większy wkład w zdobycie mistrzostwa mieli Cesc i Alexis, których oddano bez żalu.

0

On w ogóle nie ma koncentracji. Wchodzi i coś schrzani, często nie ogarnia gdzie jest piłka, a na swojej nominalnej pozycji gra jak amator. Prawda taka, że gdyby nie kasa, która chce psg za Marquinhosa, to Rudy mógłby kupić naszą koszulkę i tylko w domu ją nosić.

2

Magia Barcelony. Typ nie łapał się do kadry, a od momentu dołączenia do FcB jest zawodnikiem reprezentacji i gada o wyjeździe na euro. Jest cienki jak dupa węża i poza jednym golem nic nie pokazał. Wolałbym rozdać jego minuty Vermie i Bartrze.

4

Każdy kto oddalby Matsa lekką ręką jest krotkowzroczny. Ile lat będzie grał Bravo? 2, może 3. Niemiec co najmniej 10, do tego ma wielki talent, dużo lepiej gra nogami i jest równie pewny co Chilijczyk. Dla mnie sprawa prosta. Bravo miał swoje dwa lata, teraz czas na młodych.

0

Rafa da radę. Bartra zostawia serce na boisku i wcale nie gra tak źle, tylko co ma pokazać grając ogony, a w tym czasie rudy świata nie ogarnia, a gra.

0

Jeżeli to prawda, to widać, że Vidal nie został sprowadzony po to, żeby był podstawowym po. Żeby tylko nie zrobić z niego takiej zapchajdziury jak z Adriano. Co do Bellerina, warto zaryzykować. Trzeba zacząć budować zespół w oparciu o Matsa, Bartre, Roberto, Rafe i być może Bellerina. To już najwyższy czas jak chcemy dominować przez kolejne 10 lat.

0

Tylko typ nie gra za dużo, a co chwilę coś chrzani. Bartra byłby wygnany z klubu, a jest dużo pewniejszy

3

Od dawna mówię, że rudy nadaje się do pchania karuzeli i słucham, że się nie znam i strzelił z Realem. Facet ma niekwestionowany wpływ na grę - zawsze coś spier.. Nie ta liga

0

Piękna wiadomość! Oby Rafa dawał nam taką samą jakość, jaką dawał Iniesta u szczytu swoich możliwości!

3

Wygląda fajnie. Byle tylko zrobić to z głową, bo skończymy jak Arsenal i sprzedamy wszystkich wartościowych zawodników

0

Fabs?! Jakiś cichy transfer? Na miniaturce, na /mobile wygląda niemal identyczne ;-)

1

Nie ma co przeżywać. Od kiedy ciężar gry przeszedł na msn, to żaden pomocnik nie błyszczy. Oni tam ciężko pracują na harce napastników

0

Jeżeli Isco jest na wylocie, to możemy mieć nowego Inieste :>. Już kiedyś pogonil pewnego goleadora i wiemy jak się to skończyło ;-).

6

Wiedziałem, że Cristiano coś odwali ;-). Jeżeli przegrają też z nami, to z tej drużyny nie będzie czego zbierać, a CR pewnie poszuka "nowych wyzwań".

6

Zwykły sredniak, który podczepil się pod sukcesy Ronaldo, Becksa, Figo, Carlosa, Zizou i tak dalej. Był tam po to, żeby im ktoś piłki podawał. Żal dupe ściska jak 24 latek nakrywa czapka dorobek jego kariery. Zlotousty Guti :v. Nawet autokorekta chce przerobić go na głupi

3

Konflikt z Messim, to był w gazetach, Ney za kadencji Taty nie pajacowal, a u Suareza równie dobrze może być zapis w kontrakcie, poza tym głupi nie jest, już po tyłku za to dostał. No i nie porównuj ich do Deco, Ronniego i Eto'o. Oni z klubów na trening jechali, o ile nie zbiegło się to z kreceniem reklamy, a ponoć Dinho nawet na mecz się spóźnił. Przy nich MSN, to ekipa ministrantów

0

Tylko zobacz jakie charakterki miały te gwiazdy. Teraz w Barcelonie wszyscy są poukladani.

49

W nosie ze wszystkimi rekordami, z wyjątkiem jednego - obrony pucharu ligi mistrzów.

1

To był jego kolejny dobry mecz. Nogami gra jak profesor, na wielkim luzie. Dawał dużo pewności, jak trzeba było wyjść spod pressingu, to zagrywali do niego. Na linii wyciągał się jak struna, refleks też bardzo duzy. To będzie najlepszy bramkarz świata.

0

Słabe podejście. Gdyby nie tracili głowy pod naszą bramką, a Mats nie był kotem (jak nie zacznie więcej grać, to ja tego nie ogarniam), to my byśmy myśleli o remontadzie. Do naszego pola karnego grali jak równy z równym i należy im się szacunek.

0

Uwierz mi, wiem kiedy muszę odpuścić, bo czuję, że nie daję rady. Profesjonalny sportowiec tak samo to odczuwa. Do tego nie potrzeba tytułu medycznego. Każdy widzi kiedy mu wychodzi, a kiedy ma spadek osiągów.

0

Zamiast tych GPS wystarczy, żeby taki Pique otworzył otwór gebowy i powiedział, że nie ma już siły. Trener też powinien to widzieć. Każdy wie, że oni nie są robotami. Nawet Maszynę boli kolano :-D

0

Ponoć chciał do nas, tylko Pep nie widział dla niego miejsca. Dobrze się stało, bo nie byłby aż tak dobry, bo Xaviego i Iniesty z tamtego okresu by nie przebił. Wbrew pozorom czasem lepiej nie trafić do Barcelony ;-)

4

Henry łamie do środka, strzela po długim słupku i bramka. Cwaniak zawsze robił to samo i sadzal bramkarza na dupie. Mało kto poruszał się z taką elegancją i lekkością jak Titi. Przyjemnie patrzylo się na jego grę. Kocur!

1

Co jak co, Roberto odpalił i milo patrzeć, ale Pogbą nie będzie.

0

To bierzemy Yaya z powrotem!

0

Te 5 lat doświadczeń mogło być na tyle kluczowe, że u nas by nie osiągnął takiego poziomu

31

Takim ludziom należy się szacunek. Nie zrzucił winy na wszystko co mu do głowy wpadło, nie szukał problemów i ogólnie zachował się z klasą. Wielu trenerów mogłoby uczyć się pokory od tego pana. Oby Celta niedługo trafiła do europejskich pucharów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?