Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Messi Messim, ale asysta Rakitica palce lizać. Dawno takich rzeczy nie widzieliśmy.
Cristiano nie chcąc robić reklamy Piketowi, zrobił najlepszą reklamę i został posmiewiskiem roku, bo nikt nie wie czego Geri ma zazdrościć
0
Komentarz usunięty
22
Smutne jest to, że za 50 lat nikt nie będzie pamiętał, że boski Cristiano grał tylko z przeciętnym drużynami. Miewal przebłyski, ale przeważnie gasl jak pet na chodniku.
9
Będąc uczciwym, to żałosne jest jaranie się w Madrycie, bo przejechali się po Szwedach. To było oczywiste, obok takiego spotkania powinni przejść i nawet nie zwracać na nie uwagi. Jedynym wygranym jest CR, bo strzelił 4 bramki ogorkom. Jeżeli to dla nich jest sukces, to współczuję tego co teraz się tam wyprawia. Toć to wygrana na miarę początkowych faz pucharu króla.
Zawsze cieszy mnie jak najlepsza liga świata dostaje po tyłku. Mu już nie ma, Chelsea ledwo zipie, armatki pewnie znowu dostaną po tyłku i tyle z tego będzie. La liga dominuje europejski futbol i to mi się podoba :-))
4
Ma w sobie takie boiskowe chamstwo i dobrze. Tego brakowało. Jest komu przeciwstawiać się tym wszystkim drwalom. Poza tym też trzeba mieć charakter. Luisito jest prawdziwym gladiatorem.
0
Niech dalej pompuja balonik. Niech jutro napiszą, że wielki Real rozbił klub ibry, będzie wielkie łaaał
Następnie kolejne wielkie starcie i dostaną po tyłku.
7
Przecież nie może dawać z siebie 100%, bo już ze dwa lata boli go kolano.
5
Dieta bezglutenowa :-D. Uwielbiam to. Można nie tolerować glutenu, ale ten boom jest komiczny. Nadmiary nie wpłyną dobrze na organizm, a raczej mało kto, nawet sportowcy, przyjmują duże ilości produktów zbożowych, macznych itp. Jego forma raczej nie zależy od boskiej ani, bo coś nie chce mi się wierzyć, że taki klub jak FC Bayern daje Lewemu wolną rękę co do michy.
Luisito jest po prostu bardziej kompletny niż Lewy. Pod bramką dadzą tyle samo, Suarez zrobi więcej w rozegraniu i grze bez piłki.
35
Messi nie ma z tym nic wspólnego. Pomówienia.
0
Tylko u nas tego nie pokazywał, więc odszedł. Lucho niemal siłą trzymał go w składzie, bo zna skalę jego talentu. Tylko u nas nie chciał podawać :-D. Poza tym w Anglii szerzej rozwinie skrzydła. W Hiszpanii tak nie pobiega na flance.
2
Może kibicować komu chce, byle nie wpływało to na jego funkcję. Szczerze mówiąc, to nie przypominam sobie, żeby jakoś faworyzowal Real.
12
Po takim spotkaniu jak mecz z Romą jedenastka kolejki powinna być naszym wyjściowym składem
0
Jeszcze Ronaldo za ten łokieć powinien dostać z 5.
5
Tak właściwie, to analiza mogłaby składać się z jednego zdania: Barcelona opanowała środek boiska. Tyle. Cała reszta to tylko konsekwencje tego faktu. Prześcieradła będą płakać po Xabim.
1
Nikt nie mówi, że musi mu zostawić. Munir go nawet nie widział. Mógłby się na przyszłość oglądać, bo podanie wyglądało na kierowane do Piketa. Widać to po tym, że strzelając składał się jak paralityk. Zrobił co miał zrobić, szkoda tylko,że piłka nie doszła do Geriego. To byłby piękny akcent na sam koniec. Tylko jeszcze jedno co do Munira. Musi ogarnąć to wszystko w swojej głowie, albo będziemy mieć kolejny zmarnowany talent. Jak ma tak strzelać, to szkoda minut dla niego. Napastnik, a wykończenie beznadziejne.
0
Kto by pomyślał, że kontuzja Roberto może kogoś martwić. Widzę pewną analogię. Busi grał coraz gorzej, to hejtowalem, Roberto Gucio grał, to hejtowalem. Jak Rafa wróci, to jego też będę hejtować :-D
66
Przesadzasz. Ta bramka to byłby symbol. Gwizdali na niego cały mecz, nienawidzą go tam całym sercem, a on pakuje na 5:0. Fala samobójstw w Madrycie. Normalnie tak nie biegnie. W pole karne przeciwnika wybiega tylko jak przegrywamy, ew. mamy wysoki wynik. Tak to zachowuje się odpowiedzialnie.
0
Co to się kurna dzisiaj dzieje :-o
0
I stracimy panowanie w środku. Na 20 min niech wejdzie
0
Nie mogę patrzeć na tego Ninnogana, czy jak się ten drwal nazywa.
Barca gra zajebiście. Kontrolują wszystko, piłki penetruja obronę Romy jedna za drugą. O ile będą mieli taką formę na wiosnę, to znowu przejdziemy do historii i obronimy tryplet
31
Myślałem, że Real miał zła taktykę,a tu roma sama prosi się o wpier..
0
Messi na mocarzu
3
Nawet bez wcześniejszego czytania, tylko pobieżnie patrząc na oceny, warto wejść na fioletową. Napawajmy się chwilą :). U nas wszyscy na 8-10, u nich max to 2,5 :D
0
Szczęście, że Florek jest narwany i zmienia tych trenerów jak rękawiczki. Z drużyny Pellegriniego mogło coś być, z Carlo grali bardzo dobrze, to teraz jest Rafa Benitez :-D
1
Dobra, dobra, Luisito to cwaniak jakich mało. Ramos będzie kwiczal z bólu. Oby Leo nie wdawal się w dryblingi, bo jemu też nie odpuszcza. Co innego gadają, a co innego zrobią.
0
Piłkarze niech podchodzą z pokorą. Wiem na co ich stać i widzę co dzieje się w Madrycie. Tak czy siak, szanuję Twoje zdanie, ale teraz bardziej boję się ligowych sredniakow, oni mają coś do udowodnienia
2
Od roku też często gramy z kontry. Mamy kim. Jeżeli obrona i pomoc dobrze zagrają, a tridente będzie naciskać, to kataklizm musiałby się stać, żeby nam coś strzelili. Poza tym kuźwa, co wy tak dygacie? W formie jesteśmy w stanie rozjechac każdego, a już na pewno Real, który ma wewnętrzne problemy.
12
Jeżeli Real się na nas rzuci, to będzie pięknie. Po 20 min opadną z sil, a wcześniej może zaaplikujemy im bramkę z kontrataku. Z nami nie idzie się na wymianę ciosów.
0
Nie chodzi mi o to jakie mają osiągnięcia cywilizacyjne i dobrze o tym wiesz, tylko chciałeś blysnac jako ten jedyny sprawiedliwy. Widziałem ostatnio jakie masz poglądy, są one odmienne od moich i nie ma sensu się kłócić, bo "łączy nas piłka", a na ten temat potrafisz powiedzieć coś ciekawego i tego się trzymajmy. Odniosę się tylko do tej dziczy. Statystyczny mieszkaniec bliskiego wschodu leciał by po maczete, żeby ściąć Ci głowę, bo nie wyznajesz jego prawdy. Oni są mentalnie w średniowieczu.
2
Miałem sen! W tym śnie arbiter podejmował prawidłowe decyzje, nikogo nie faworyzowal, piłkarze szanowali się na wzajem i nie wymuszali decyzji. Potem obudziłem się i przypomniałem sobie, że w Hiszpanii tak się nie da i trzeba gwizdac pod pewną drużynę, której nazwy nie wymienię, dodam tylko, że mają białe stroje i stadion w Madrycie.