Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Można wystawiać prawonoznego cb na boku obrony. Nie będzie szedł tak często do ataku i może damy jakoś radę. Rakitic miałby więcej swobody, bo ktoś jest z tyłu. Może nie byłoby tragedii.
1
Pomachali by mu kontraktem przed nosem, to okazałoby się, że to cule w 3 pokoleniu.
0
Za dużo na niego wydali żeby siedział. Choćby przestrzeliwal na pustą, to i tak będzie grał. Ney jest nietykalny i już.
0
To ok. Ciężki wybór tak na prawdę, bo nie mamy żadnego pewnego stopera. Każdy może dać ciała.
0
Dostał już zielone światło?
0
Dlatego chcę żeby to on grał na stałe z Gerim, ale teraz potrzeba stabilnej, ufajacej sobie pary. Po absencji Piket jak najbardziej, ale moim zdaniem, teraz to co najwyżej na lewą żeby rytm złapał.
0
Też o tym myślałem, ale pod nieobecność Pique nie ma co ryzykować. Masche i Marc znają się lepiej, a Verma jest świeży
0
Niech teraz Lucho postawi na Masche i Bartre. Niech grają aż wróci Piket, a później zobaczymy. Nie można tam za dużo ratować, bo muszą wiedzieć czego spodziewać się od partnera.
1
Kibice twierdzą, że będzie grać za Willama
4
Co by o Pedro nie gadać, to był nam cholernie potrzebny. Zawdzięczamy mu wiele i głupio coś jeszcze wymagać, ale wiedział na co się pisze z Luisito. Będzie wielka luka do stycznia i nawet nie wiemy jak poradzi sobie Arda.
No cóż, obyś pan nie musiał drażnić kibiców niebieskich głupim usmieszkiem po przestrzennej setce. Pokaż, że piłkarz Barcy może decydować w każdym meczu, w każdej lidze. Strzelaj na zawołanie, zdobywaj asysty i zakładaj siatki.
Tylko w meczu z nami niech trema Cię paraliżuje. Jesteś bardziej Barcelonski niż herb tego klubu. I dzięki za wszystkie spotkania w naszym trykocie.
Powodzenia Pedro Pedrito!
0
Nie lubię jak umniejsza ktoś komuś zasługi, bo umarła się jakaś głupia opinia. Zamory za coś dostawał. Nie bez powodu trzymali go tyle lat. Każdy inny słaby wychowanek jest usuwany po cichu.
0
No ta, zapomniałem. VV to przecietniak nawet jak wyjmie po 3 setki w meczu, rozgrywa gale jak niejeden pomocnik i daje pewność obronie.
Tylko Iker zasługuje na miano wybitnego. Niezależnie jak gra.
2
Mogliby grać teraz na odwrót. Ile kiksow musiał mieć VV, ile szmat musiał puścić i ile razy podać przeciwnikowi żeby stać się absolutnie topowym bramkarzem? No właśnie. Niech gra w lidze, w której stracona bramka boli mniej niż w lm. Bravo teraz musi zdobyć puchar, bo w końcu rok temu nawet raz nie wystąpił i mu go zabrali :v
2
Wiecie co mnie najbardziej dziwi? Geri sam powiedział,że nie użył takich słów i opieramy się na protokole sędziego, który jest madristą z krwi i kości, a nawet nie słyszał o czym była mowa tylko od razu leciał z kartką w ręce. Jeszcze liniowy mu to zasugerował sięgając do swojej kieszonki.
Ja wierzę Piketowi co by się nie działo.
0
Pedro może przebudzic się pod skrzydłami żoze
4
Brać go. I tak nie ma komu grać w pomocy. Od Roberto gorszy nie będzie. Byle nie robić z niego dm, którym nie jest
3
Gość nawet nie słyszał co Piket mówi tylko od razu podszedł z kartką.
1
Dlatego trzeba sondowac rynek, wyszukiwać utalentowanych zawodników i wyciągać za sensowne pieniądze, a nie czekać i płacić duże sumy za same gwiazdy.
Jestem cholernie zły jak na to wszystko patrzę. Mamy dobrą drużynę, tylko beznadziejnie zarządzana. Kupili drogo rudego, a i tak zaraz trzeba kupić nowego stopera, dali kupę kasy na Arde, który może nawet z ławki nie wstawać, nie zabezpieczyli się przed odejściem Xaviego, widzieli od dawna jak gaśnie Pedro, bartra jest marnowany na trybunach, a najgorsze, że za jakieś dwa, max trzy lata będzie trzeba wydać te pieniądze i znowu przebudować drużynę.
1
Z tym, że dwie najmocniejsze(do niedawna) formacje nie mają zamienników. Skład był budowany doraźnie. Dlugofalowo jest słaby. Nie da się grać non stop ta sama 11, a zamienników nie ma. O to chodzi.
0
Taką drużynę zbudował sobie przed rokiem. Oddał Cesca, wiedział, że Xavi kończy, nie uzupełnił luki po Sanchezie i jest jak jest. Rafa jeszcze nie jest wystarczający, Roberto nawet podając do tyłu zalicza straty, z których padają bramki, rudego nie komentuje, a Bartra nawet nie pamięta jak to jest kopać piłkę i robi przez to głupie błędy. To się zaczęło rok temu.
0
Nie mówmy, że obrona, bo Alves nie miał wpływu, Masche też mógł statystowac, ale nasz najlepszy transfer ostatnich lat przegrał główkę jak amator, a później stał i patrzył jak Bravo wychodzi z siebie żeby naprawić błąd. Po tym co on odwala od samego początku kariery w fcb powinien siedzieć i nie wstawać z ławki. Oby Verma szybko złapał formę.
0
Nie zastanawiałem się nad tym, ale masz rację.
2
Niech sam zainteresowany się wypowie, bo tak na prawdę, to my nie wiemy co on powiedział.
1
Kurna, znowu skuteczność. Mógł być cud. Był matje
1
Co za debil. Zamiast wysłać dzieciaka tam gdzie będzie grał i być może odegra kluczową rolę, to może trafić do lepszego klubu i grać ogony. Albo siedzieć u nas na trybunach. Tak to on nie wyśle chłopaka na me.
0
Ewentualnie opłacić sashe, żeby zagrzewala chłopaków do walki przed meczem i w przerwach :-)
0
Postawa Matsa martwi. W formie jest bardzo dobry, ale teraz robi szkolne błędy.
4
Już od dawna trabie, że jesteśmy w czarnej bo skład mamy wiekowy, bez większych perspektyw, a w tym czasie real kupuje hurtowo wielkie talenty.
...aaaale po co komu Pogba. Przereklamowany
1
Nie no, bez przesady. Jeszcze liga nie ruszyła, a chcesz ich już oszczędzać. Wiadomo, nie ten etap wytrenowania i mogą się szybciej męczyć, ale nie są aż tak delikatni.
Poza tym jak grają atak pozycyjny, to tak bardzo ich to nie eksploatuje. Zwłaszcza, że krew mnie zazwyczaj zalewa, bo nie pokazują się wtedy do piłki, tylko stoją i czekają :-P. Trzeba zacząć z przytupem,to będzie łatwiej w dalszym etapie
7
Lucho ma wyliczać drużynie błędy? Sam spartolił temat. Zlekcewazyl przeciwnika i pokazał, że mimo wielu milionów wydanych przez ostatnie lata nie mamy nic poza pierwszą 11.