2

Teraz to latwo powiedziec, że można go sprzedać za 250 baniek. Barcelona to nie Leo Messi, była przed nim i będzie po. Tylko trzeba brać poprawkę na to, że oglądamy najlepszego piłkarza swojego pokolenia (jak nie w historii) i trzeba to doceniać. Lio nawet bez formy daje drużynie więcej niż wielkie gwiazdy w gazie w innych zespołach. Dodatkowo aspekt psychologiczny itp. Jeszcze zapłaczemy jak zakończy karierę. Bardziej niż po Puyolu, Xavim, czy innymi wielkimi z przeszłości. Mamy na prawdę dużo szczęścia, że dane jest nam go podziwiać.

1

Jak mówiłem, że gucio z tego będzie, to wielcy tej strony wypisywali, że Lucho jest taki kozak, że potrzebuje drugiego siedzenia na swoje cojones. Poustawia ich po swojemu, będą walczyć i grać za aktualną formę :D
Taki twardziel, że gwiazdy strzeliły na niego focha, a jego taktyka i pomysł na drużynę, to jedna wielka lipa.

Po tych wszystkich sukcesach Pepa mamy utytułowanych piłkarzy. Kapitanem jest najbardziej utytułowany hiszpański zawodnik i jak ma nim dyrygować jakiś trener bez nazwiska? Zwłaszcza, że byli kolegami z boiska :). Potrzebny jest ktoś jak Żoze. On by chętnie odgrywał się na Realu. Na powrót Guardioli nie liczę. Barto chyba przejrzał na oczy.

0

Robienie dobrego wizerunku, nowe otwarcie, na rok przed wyborami. Jak nasze rodzime po. Wywalamy kotwice.

0

W Fifie wymieniłem go za Pedrito ;D

0

Poczeka do wyborów. Tak coś czuję. Bardzo honorowy człowiek, a te pajace go zostawiły na lodzie.

0

To już nie te czasy jak przez PNA traciliśmy kilku zawodników. Młodzi niech się ogrywają.

0

To ile w końcu kosztował neymar?

0

A kurna, farta ma. VV w zeszłym roku bronił wszystko co leciało w bramkę, a co chwile miał zajęcie, bo obrona sabotowała każdy mecz. Bravo rzuca sie 2-3x na mecz. Nie hejtuje go, bo dobrze, że ma Malo pracy, ale nie ma co się podniecać. Zwłaszcza, że to Mats powinien się ogrywać, bo za 3 lata będziemy mieli leszcza bez doświadczenia, a Chilijczyk powie, że konczy grę.

0

Opis gry Montoi mówi wszystko. Już wiadomo czemu nie gra?

1

Z przewrotki nie trafił i tydzień brandzlowania się nad strzałem. Co będzie teraz?

19

Człowiek Legenda

3

Masche jest taki wielki, że można i tak napisać ;)

0

Obawiam się, że Barto będzie chciał ratować stołek przed wyborami ii pozbędzie się balastu w postaci Andoniego. Najgorsze, że miłość kibiców do Puyiego może przedłużyć rządy tych nieudaczników

0

Piket w ofensywie dawał więcej niż cała linia obrony :). Żeby Matje był lepiej oceniony?

4

Na razie wszystkie transfery nietrafione. Bravo coś tam broni, ale miał być zmiennikiem Matsa, który nie może złapać formy, bo nie gra. Takie podejście jest krótkowzroczne. Mathieu w polu karnym kręci się jak gwno w przeręblu i strzela po własnych słupkach, Verma ma rok wczasów, Douglas jest chyba ofiarą brudnych interesów, Rakitic nic nie daje drużynie, a miał osuszyć łzy po Fabregasie. No i wisienka na torcie, Suarez jest kocurem i nie ma co do tego żadnych ale, tylko nie ma z niego dużo więcej pożytku niż z Alexisa. Nie strzela, niby parę asyst ma, ale nie po to go kupili. Po tej rewolucji jesteśmy tylko słabsi. De facto obrona nadal w rozsypce, pomoc martwa i jakbyśmy grali bez tej formacji i tylko napad się broni. O ile Leo ma swój dzień i Neymara do współpracy.

1

Pompowanie balonika. Jak pierdutnie, to będziemy mieli polskiego Bojana.

1

No podobno nie, ale wkur*** potrafi :)

0

Gorzej, w rtv euro agd :)

0

Taki to ma dobrze. Jak mu nie pasuje, to zmienia pracodawcę, a człowiek zapierdziela non stop i Gucio z tego ma.

0

To już Lucho ponosi współodpowiedzialność. Wydali kkupe kasy na Matje, a Danilo nie można bylo kupic.

1

Wszyscy są rozgoryczeni, ale coś musi być z nim nie tak. W końcu to nie zły Lucho posadził go na ławce, bo od debiutu w pierwszej drużynie ma jedynie epizody. Może odwalać maniane na treningu. No i jest przeciętny. Nie oszukujmy się. Idealny rezerwowy.

0

Nie mówię, że trzeba mieć w każdym meczu po 70%, ale są tacy przeciwnicy, których trzeba zepchnąć pod pole karne, bo potrafią zrobić z piłką to samo co my :).

0

Oczywiście, że nie, ale jak to mówił Pep - kiedy mamy piłkę nie może stać się nic złego. Nie chciałbym, żeby francuzi mieli okazję do gry kombinacyjnej pod naszą bramką. Ibra będzie wjeżdżał w naszą obronę jak tylko będzie chciał.

0

Lolą nie zaskakuje taką wypowiedzią. Mam nadzieję, że to my zagramy skuteczniej, a PSG nie będzie miało nawet tych 35%.

1

Kolejnego takiego gwałtu bym nie przeżył. Ośmieszyli nas na oczach całego świata i nawet ten dziad Szpaku mi o tym w fifie przypomina.

0

Dobrze by było jakby całe Camp Nou buczało kiedy Ibra będzie przy piłce. Gość ma takie ego, że krew by g zalała, a dla nas to dobrze. Tylko tam same janusze na trybunach.

1

Każdy ma swój punkt widzenia, ale Busket gnieciony pressingiem biega jak dziecko we mgle. On jest dobry jak drużyna dominuje, a PSG będzie naciskało. Chyba każdy pamięta jak Martinez go sobie ustawiał, a co się działo jak wszedł Song. To już połowę niższy Masche postawi twardsze warunki żabojadom. Dużo osób mówi, że Busi, to drugi Xavi, taki mózg w linii pomocy, tylko ten mózg jest upośledzony od paru sezonów. Z Samperem też odważne. Niech on sobie zapracuje na pozycje.

2

a tu bach! Lucho robi nas wszystkich w uja i w pierwszym składzie wyjdą Douglas, Roberto i Pedrito :)

0

Bartra spoko, ale musiałby się nastawić psychicznie, ustawiać po mistrzowsku, Rakitic trzymać pozycję, a Busket realne wspierać obronę. Hiszpan pędziwiatrem nie jest, ale da się to jakoś przezwyciężyć.

0

Nigdy nie zostaną sprzedani, bo pójdą za darmo :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?